Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasalkaa

co kupujecie dzieciom pod choinkę i ile...

Polecane posty

Gość sasalkaa

prezentów, zawsze kupowałam po kilka ale zastanawiam się czy nie ograniczyć do trzech na głowę, bo inaczej zbankrutuję... u nas jakoś tak dziwnie zawsze kupa szmalu idzie na te prezenty :( a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neilika
RÓZGĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nununu
trzy na glowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A - pochwalę się, co mi tam:D;) - dwa lata temu wymyśliłam sposób na droższe prezenty dla każdego: SKŁADKA! I tak: Kupnem prezentów -po konsultacjach z Rodzinką zajmuje się jedna osoba - do tej pory jestem to ja. Zakładamy kwotę np.w tym roku max 200 zł na głowę. Kupuję i dzielę kwotę na poszczególne osoby/pary w Rodzinie. Np. Na mojego Chłopa składają się: ja, Teściowie, moi Rodzice, Brat z Bratową, Siostra Chłopa z Narzeczonym. Na moje Dzieci składają się: My, Teściowie, moi Rodzicie, Brat z Bratową i Siostra Chłopa z Narzeczonym itd. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na droższy prezent, konkretniejszy i naprawdę przydatny a koszty tegoż są niewielkie. Wilk syty owca cała. Jeśli chodzi o kwestię np. dwóch wigilijnych spotkań to da się to rozwiązać - np. u Teściów są prezenty dla Dzieci (tutaj można kupić dwa - jeden pod choinkę u Rodziców drugi u Teściów) oraz dla Teściów, Męża i ewentualnego Rodzeństwa, i analogicznie u Rodziców. My akurat robimy Wigilię wspólną dla Teściów, Rodziców Bratowej moich Rodziców i Nas z Dziećmi, także wszystkie prezenty lądują pod jedną choinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaLizki
przepraszam ale muszę to napisać. Bez sensu jakieś składki:-o. To przecież nie chodzi o super prezent ale o symbol. U nas w rodzinie nigdy nie było zwyczaj KUPOWANIA przez wielkie "K". Święta to nie komercja. Jeśli będziesz tak kupować w końcu twoje dzieci zaczną święta kojarzyć TYLKO z prezentami. A jeśli kiedyś zabraknie pieniędzy na super niespodzianki to już dla nich nie będą prawdziwe święta .... bo mama nie kupiła. Powiem ci że po latach pamięta się tylko te drobne prezenty. Kiedyś jak bylam mała dostałam lalę (tylko jedną) i mam ją do dziś i mam do niej sentyment. Później (gdy już pojawiało się cokolwiek na rynku) dostawałam więcej i szczerze powiem...tych innych prezentów nie pamiętam:-) Ja nic nie kupuję mojej córce i poprosiłam moich rodziców i teściów żeby nie kupowali "tony" prezentów. Ma dopiero 9 miesięcy ale mimo to nie chcę ją od małego przyzwyczajać że święta = prezenty. Na pewno coś dostanie ale nie za takie kwoty jak tu piszecie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMOLIZKI Dzięki za rady,ale wybacz Kochana - każdy organizuje jak mu się podoba - Ty wolisz ascezę i skromnie - Twoja sprawa, u nas w Rodzinie prezenty mają być szczególne, takie wymarzone, wyczekiwane, które na pewno się spodobają, a że z kasą różnie to właśnie stąd pomysł składki. Zresztą sprawdza się on znakomicie i ja osobiście nie widzę w tym nic złego. Skoro Ci się nie podoba ok - Twoje prawo, skoro wedle Ciebie to bezsensowny pomysł - też ok, myśl sobie co chcesz - ale nie krytykuj i nie pouczaj mnie proszę bo to chyba nie o to tu chodzi - prawda? Poddałam pomysł, ktoś będzie chciał może skorzysta komuś nie będzie on "leżał" zrobi po swojemu" i to wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też się składamy,dzięki temu każdy dostaje prezent taki jaki chce( a nikt nie ma wygórowanych życzeń) . Kupując prezent dla każdego z własnej kieszeni mogłabym zbankrutować,a tak zrzutka i odpada pytanie po cichu każdego "co chce dostać ten a co tamten ". Też przyszła-to jest bardzo dobre rozwiązanie,moje dzieciaki dostają prezenty o jakich marzyły,a wiadomo że zabawki nie są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccmmmmmmmmmmm
Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie kupuje. Kupilam tylko chrzesnicy meza torebke na drobiazgi. I tyle, jesli chodzi o dzieci. Juz nie wiem, gdzie upychac te wszystkie zabawki, dlatego uwazam, ze wystarczy, jak pod choinka znajda sie tony prezentow od dziakkow i chrzestnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
My wśród dorosłych robimy losowani i każdy kupuje jeden prezent, wtedy nie ma wydawania pieniędzy na siłę, a prezen może być droższy. Dla dzieci kupują tylko rodzice, dla pozostałych można kupić mały drobiazg, jeżeli akurat coś ciekawego wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzeczytamWszystkich
http://urlik.pl/przeczytamwszystkich/ Zapraszam wszystkich do rejestracji w serwisie Przeczytam Wszystkich. W serwisie tym zdobywasz punkty za czytanie artykułów z różnych stron choć tak na prawdę wystarczy że otworzysz kilka wybranych artykułów, poczekasz kilka sekund a punkty wpłyną na Twoje konto. Zdobyte punkty wymieniasz na nagrody począwszy od doładowań na komórki a kończąc na na prawdę wartościowym sprzęcie takim jak: laptopy, telewizory, komórki czy mp4. Poprzez rejestrację z tego linku: http://urlik.pl/przeczytamwszystkich/ zyskasz na start 100 punktów. Jedynym wymogiem otrzymania tych dodatkowych punktów jest rejestracja w ciągu pół godziny od kliknięcia w ten link. Zapraszam gorąco! Warto! http://urlik.pl/przeczytamwszystkich/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję tylko dla dzieci
męża i mamy. kiedyś kupowałam dla wszystkich chrześniaków i braci ale jak się okazało, że na prezenty wydałam 1500 zł to przestałam. Teraz każdy kupuje tylko dla najbliższych i jest ok. Dzieciom robię droższe prezenty tak ok. 300 zł na głowę a dorosłym trochę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... rodzicom , tesciom, rodzenstu prezenty w cenie ok 50 zł bliznikom ( dzieci brata ) prezenty po 100 zl mojemu synkowi limitu nie ma jak co roku penie ok 300-400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła32
Idą święta - czas kupienia książek. Ja zazwyczaj kupuje całą serię książek. Na ten rok od BookMaster kupuje wszystkie cześci Harreggo Pottera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję tylko córce i mamie. Córka dostanie pewnie za 600zł (klocki magnetyczne, kuchnie ikei-w promocji kupiłam za 279zł miesiac temu w warszawie:)jakieś ubranka-uwielbia sukienki i tiulowe kiecki:),ze 2 gry-kocha grać układać z nami-gry typu łapanie rybek, puzzle itp. figurki peppy i przyjaciół (8szt) pieczątki edukacyjne i pewnie coś jeszcze ale nie pamietam bo wrzucam wszystko do nieużywanej szafy i czeka sobie. Dla mamy kupie kilka rzeczy bo jest najwspanialsza na świecie:) z resztą mąż mi przypomina ciągle że tak nam pomaga więc prezent trzeba dla niej koniecznie za pare stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla syna i dla córki mikołaj w tym roku przyniesie takie telefony - http://www.dante.com.pl/miophone Czuję, że radość będzie ogromna :) A i my z mężem sie cieszymy, bo przynajmniej zawsze kontakt będzie, w szkole czy na boisku. A telefony są super bezpieczne, w silikonowym etui, więc mam nadzieję, że długo posłużą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Smolarek
Jejku znam ten ból. U mnie na święta musiałam kupić 9 prezentów dla dzieci ( każdy po jednym) moje rodzeństwo ma liczne rodziny i się uzbierało. Dla mnie celem było kupić fajne prezenty, w przystępnej cenie. Od razu zrezygnowałam ze stacjonarnych sklepów - smyk czy inne zabawkowe, supermarkety. Każde nakładają dodatkową marżę za miejsce, kawałek ziemi, w sklepie internetowym wiem, że takie marże są znacznie mniejsze. Zwiedziłam również sklepy internetowe firmowe, ale ceny były bardzo wygórowane, aż się załamałam. W końcu dotarłam na https://zabawkowyadres.pl/ i byłam mile zaskoczona. Ceny fajne, obsługa w okienku czat bardzo pomocna, pomogli dobrać coś za kwoty jakie miałam przeznaczone na jednostkowe prezenty. Szybka przesyłka, bo juz 3 dni później dostałam zabawki. Zakochałam się w tym sklepie po uszy i wiem, że gdy tylko będzie okazja na prezenty to będą one od właśnie tego sklepiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma 2 chrześników i kupiłam każdemu po takim robocie z Fisher Price Bebo i Bella "Tańcz i śpiewaj ze mna" https://www.smyk.com/marka/fisher-price/bebo-i-bella.html Mój synek dostał na Mikołaja Bebo własnie i powiem wam - Fisher Price stanął na wysokości zadania, super zabawka i uczy i bawi i zachęca do śpiewania i ruchu, super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaKlew
To naprawdę różnie przede wszystkim staram się zwracać uwagę na prezenty praktyczne, aby też służyły im na co dzień, ale również dawały frajdę. W tym roku zdecydowaliśmy z mężem, że kupimy synowi deskorolkę elektryczną od Manty (model MSB9001) ponieważ zawsze o niej marzył i do tego też z jej pomocą dużo łatwiej będzie nam go wyciągnąć na zewnątrz z przed komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrienna
Polecam kupować prezenty z głową. Inny prezent podaruje się niemowlakowi, inny starszemu dziecku. Dobrze również jeśli prezenty będą nie tylko bawiły ale równiez i czegoś dziecko nauczyły. Na tym blogu jest wiele propozycji prezentowych: https://sklep-tolek.pl/blog/2018/10/08/prezenty-na-swieta-dla-dzieci-top-15-prezentow-pod-choinke/ Jeśli chcemy coś podarowac niemowlakowi, dobrze jest kupić jakąs zabawke sensoryczną. Zabawka taka stymuluje zmysły dziecka. Dostarcza zróżnicowanych bodźców i dziecko szybciej sie rozwija. Starsze dzieci na pewno będą zadowolone z klocków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lot w tunelu SpeedFly w Mirosławicach :) Młody lubi te klimaty to będzie wniebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Ja zamawiam dzieciakom wideo lub list (na zmianę co rok) od św mikołaja na listymikolaja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×