Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ŚciętyMiKoŁaY

AMWEY-sprzedaż bezpośrednia

Polecane posty

Gość cincirdia
ty nieudaczniku życiowy zero intelektualne zero finansowe zero w piramidzie mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
na str. kościoła katolickiego amway jest opisane jako sekta i kto się tym babra - grzeszy powinien sie spowiadać, oczywiście wzbudzić żal za grzechy, że naciąga ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" na str. kościoła katolickiego amway jest opisane jako sekta" A od kiedy to kościół katolicki został ekspertem finansowo-biznesowym? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
to z ciebie matol pozowlono a zakwstionowano jedna rzecz a mianowicie zdanie o tym ze niewielka grupa zarabia to nakazano autorowi wyciac/zmienic. zreszta normalne rzeczy same sie bronia skoro prawnicy przez 16 lat sie sadzili to jzu znak aby trzymac sie od teog z dala. jak tam ta twoaj strona uokik juz sie z toba kontaktowal czy nadal probujesz naciagac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak tam ta twoaj strona uokik juz sie z toba kontaktowal czy nadal probujesz naciagac ?" Całkiem ciebie pojeeeeebało, durniu! To nie ja pisałem o UOKiK tylko jakiś gość z Apolandii, którego też zjeeeeebałem za podszywanie się pod MLM. Masz w czapie tak nasrane, że już sam nie wiesz co piszesz!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
ty miales strone z dwoma idiotami i akweduktem :D naruszajaca polskie prawo w sposob dosc razacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź się prześpij, bo piszesz jakieś bzdury, których nie idzie zrozumieć. Jak dojdziesz do siebie, to może jakoś sensownie wypowiesz się - o co ci łazi? Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Aktywny dystrubutor Amwaya, jeśli przykłada się do pracy, zarabia 4zł na godzinę. Jeśli opłaca ZUS 2zł. Czyni tak z powodu wielkich zarobków, które mu obiecano. 2. 50% dystrybutorów co rok rezygnuje. To oni tworzą dochód firmy, wydając pieniądze na obowiązkowe materiały startowe i szkoleniowe. 3. Amway kładzie nacisk nie na sprzedaż produktów (ta jest mierna), tylko na rozbudowę piramidy. Im więcej znajdziesz chętnych, którzy zapłacą za starter i szkolenia, tym większe masz dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem_kozak
:D ...jak wam sie pracuje białe_murzynki ? kto dzisiaj nie wyrobi normy nie dostanie miski ryżu . SŁYSZELIŚCIE GŁUPIE PEDAŁY Z MC DONALDSA, KFC, LIDLA, PIZZA HUT, CARRFOURA, REALA I INNYCH TESCACZY ?!!!! tak więc zakładać uprzęże i do roboty lenie ! nieroby śmierdzące ! cooooo odpoczywało się na świętach, ale to już przeszłość ! zaraz zaraz a Gdzie jest moja lejca k.urwa ! bo mnie aż ręka swędzi żeby wam przyp.ierdolić ! do roboty lenie ! ŚWIĘTA SIĘ SKOŃCZYŁY, TERAZ BEDZIECIE ZAP.IERDALAĆ O 5 RANO NA PRZYSTANEK HA HA! A JA SE BEDE SPAŁ I CH.UJ WAM W D.UPE I KAMYCZEK NA DROGĘ ! pracuje w amweju i dorobiłem sie już skody superb i reno kangoo za darmo tak jak pisal Folo meyev - dzięki mistrz ! A te frajery niech nadal zap.ierdalają za damski h.uj, no co źle mówie? przyłączcie sie do NAS ! skończcie z etatem ! auta za darmo czekają, wkrótce będzie za darmo także bugatti veron w wersji limitowanej specjalnie dla Was ! tylko frajer by nie skorzystał ! Serdecznie Zapraswamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
robią pranie mózgu pisałam o tym referat a studiach. w mojej rodzinie byli kiedyś ludzie w to zaangażowanie całe szczęście nie dali się pochłonąć i obiecywanych kokosów też nie zarobili. Jak zwykle dorobić ma się"guru" na górze drabiny a małe robaczki mają na niego pracować i było by standardowo gdyby nie wmawialc ludziom że mogą być bogaci fakt że nie są to ich wina... w taki sposób że ludzie popełniają samobójstwa... są materiały nt. na stronach o sektach, warto poczytać relacje ludzi którym udało się odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj ze w kadej korporacji mnostwo takich robaczkow pracuje na tych na gorze wielkich szefow. Taki robaczek dostaje same ochłapy a szefostwo zgarnia ogromna kase. Na kazdym etacie tak jest. Wyjatkiem jest MLM bo tutaj robaczek moze wiecej zarabiac niz ktos wyzej. No ale to trzeba chciec. A jak wiemy wiekszosc ludzi ma to w dupie. Wola grzac dupe na etacie i czekac na emaryture z ktorej i tak ciezko bedzie wyzyc. II zadziwiajace jest to, ze ludzie cale zycie mecza sie na etacie i przez te kilkadziesiat lat nie maja odwagi zeby sprobowac zarabiac w inny sposob. To pewnie jest spowodowane tym praniem mozgu ktore mieli w szkole i w domu. --idz do szkoly, ucz sie dobrze--znajdz dobra prace i pracuj do 67 roku zycia-- Jak dla mnie marna perspektywa. Jeszcze moglbym zrozumiec gdbym na etacie zarabial np 8000 zl netto. No ale co maja powiedziec miliony ludzi w PL ktorzy zarabiaja po 1100 zl i ledwo daja rade przezyc od pierwszego do pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój problem polega na tym
że nikt nigdy nie zaproponował ci żadnej pracy z zapłatą wyższą niż te 1100 złotych i wydaje ci się, że wszyscy tak mają. Przypadek ? Nie sądzę, patrząc na to co i jak piszesz, widać jak na dłoni jaki poziom reprezentujesz. Widać też doskonale jakich ludzi potrzeba do MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zrozum maly czlowieczku ze tutaj nie chodzi o mnie tylko o ciebie i innych. Ja swietnie zarabiam w MLM a wczesniej na etacie zarabialem min 5000 zl netto. Wlasciwie nigdy w zyciu nie pracowalem za mniej niz 4000 zl netto/mc. Chodzi mi o to ze inni ludzie mimo tego ze zarabiaja marne pieniadze nigdy nie probuje tego zmienic. kazdy mowi ze chcialby duzo zarabiac ale nikt nic z tym nie robi. Dla mnie wydaje sie to dziwne i smieszne. I ty pewnie tez jestes takim malym robaczkiem i pewnie nie masz jaj zeby sobie to przyznac co ?? Mam racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój problem polega na tym
że kłamać trzeba też umieć. Ty zwyczajnie łżesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze na siłe wymyślasz. Brakuje ci jakichkolwiek argumentow. Dyskusja z toba nie ma sensu. Jak uda ci sie napisac cos ciekawego to moze ci odpisze. Chociaz watpie zeby taka malo inteligentna istota napisala cos konkretnego i prawdziwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nikt nie chce ci powiedziec jak zarabia sie w MLM. ?? Jakbys mial rozum to nie zadawalbys takich pytan bo w internecie masz pelno profesjonalnych artykulow o MLM, takze na YT masz mnostwo filmikow o tym co to jest MLM i jak sie w nim zarabia i mysle ze warto skorzystac z tych informacji. II Twoje pytanie moglbym zrozumec gdyby w internecie nie bylo zadnych informacji o MLM a ty nie znalbys nikogo kto moglby ci o tm opowiedziec i wtedy ja chetnie podzielilbym sie z toba moja wiedza. Ale czlowieku mamy 21 wiek, czasopisma, internet itp. W necie maszs mnostwo informacji o MLM a takze w roznego rodzaju gazetach, miesiecznikach i nawet ksiazkach. Do wyboru do koloru. II Zadajesz glupie pytania. To tak jakbym ja sie chcial ciebie dowiedziec ktora jest teraz godzina albo co leci dzis w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ale nie mam weny aby oglądać filmiki na YT nie chcesz to nie mów, ale ja jakoś potrafię jednym zdaniem opisać swój zawód może jednak chodzi o cos innego? I wcale nie chcesz powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój problem polega na tym
" Pszemek Tytoń co się robi w takim mlm" To ja ci odpowiem. Przede wszystkim tnie się głupa, udaje bogacza a na obiadki chadza do Brata Alberta. Po za tym spamuje się po forach, nagabuje enty raz każdego napotkanego znajomego przekonując go o wspaniałości biznesu i wyższości tegoż nad wszystkim innym na tym świecie. Tyle tylko, że do żadnego jełopa MLM nie dociera że porównywanie etatu z żebractwem w MLM ma się tak, jak porównywanie autobusu z osłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj tego durnia z pomarańczowym nickiem. Wrócę za około 3 godziny to ci wszystko szczegółowo opowiem. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko powiem, że nie płacą za nowe jednostki i ze wpisowym jest różnie. Są miejsca gdzie coś takiego jest, ale też takie że niema żadnego wpisowego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój problem polega na tym
że pisanie, wyjaśnianie i dyskutowanie najlepiej ci wychodzi jak piszesz sam ze sobą :D W ogóle się sobie nie sprzeciwiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój problem polega na tym
ale żebractwo ? Jest wszędzie :D Jak Rumun bez nogi na skrzyżowaniu z kartką i czapką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wszyscy piszą o tym dochodzie pasywnym czyli wynika z tego, że musisz opylac towar ludziom, którzy opylą go dalej już bez twojego udziału No i nalezy samemu kupowac produkt dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
powtarzam robią pranie mózgu pisałam o tym referat a studiach. w mojej rodzinie byli kiedyś ludzie w to zaangażowanie całe szczęście nie dali się pochłonąć i obiecywanych kokosów też nie zarobili. Jak zwykle dorobić ma się"guru" na górze drabiny a małe robaczki mają na niego pracować i było by standardowo gdyby nie wmawialc ludziom że mogą być bogaci fakt że nie są to ich wina... w taki sposób że ludzie popełniają samobójstwa... są materiały nt. na stronach o sektach, warto poczytać relacje ludzi którym udało się odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo wszyscy piszą o tym dochodzie pasywnym czyli wynika z tego, że musisz opylac towar ludziom, którzy opylą go dalej już bez twojego udziału" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv To, o czym piszesz niema nic wspólnego z MLM. Jeśli chodzi o dochód pasywny, to z mojego dość dużego doświadczenia wynika, że w MLM raczej należałoby mówić o dochodzie kwazipasywnym. Czyli takim, co wielkością nie zależy wprost od wysiłku i poświęconego czasu, ale jednak wymaga ciągłego działania dla jego utrzymania choćby na tym samym poziomie. Znam ludzi, którzy zarabiają w MLM 50 do 120 tysięcy zł na miesiąc, ale MUSZĄ poświęcić temu biznesowi choćby 4-5 godzin tygodniowo. Inaczej ten dochód zacznie spadać. Raczej nie zniknie całkiem, ale może znacząco się zmniejszyć. Jeżeli zaś mowa o opyleniu towaru ludziom do dalszego opylania innym ludziom, to z MLM ma to wspólnego tyle, co wzrost PKB Madagaskaru ze zmianami kadrowymi w mongolskim balecie narodowym! MLM najbliżej można określić jako specjalny rodzaj managementu. Istotą tego systemu jest tworzenie tak zwanej towaroprzewodzącej sieci. Jeśli wyodrębnić z tego ruch towaru, to odbywa się on na linii Producent-Końcowy odbiorca. W gorszym przypadku: Producent - Dystrybutor - Końcowy odbiorca. System, który zaznaczyłeś bardziej pasuje do handlu "tradycyjnego": Duży Hurtownik (bądź Importer) kupuje towar od Producenta, by opylić go Mniejszemu Hurtownikowi. A ten, z kolei, opyla go jeszcze mniejszemu bądź Sklepowi, a ten na końcu łanciuchu Klientowi. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie. !!! Wy albo jestescie debilami albo udajecie. Tak was czytam i sie zastanawiam. Strasznie glupie pytania zadajecie. Mysle jednak ze jestescei debilami i prowokatorami a moze to jedna i ta sama osoba. Bo na tym forum nick mozna zmienic bardzo latwo. Przykre to jest ze tylu niedorozwojow mamy w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Duży Hurtownik (bądź Importer) kupuje towar od Producenta, by opylić go Mniejszemu Hurtownikowi." O czy tym w ogóle Wiktor bredzisz ???" Skoro bredzę, to oświeć mnie - w jaki sposób towar trafia do przysłowiowego pana Kowalskiego? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dalej swoje. Powtarzacie w kolko jedno i to samo jak jakas mantre. Nudni jestescie. W ogole po cholere te wszystkie tematy o MLM. Chcecie bojkotowac MLM czy jak . Ale po jasan cholere. Co wam to da. Zarabiacie na tym kase czy jak. Bo ja po wielu latach doswadczenia wole MLM od etatu. Owszem dawniej etat byl jedynym zrodlem mojego zarobku i nie wiedzialem o innych sposobach zarabiania pieniadzy. Ale teraz jesli mialbym cos wybrac to albo etat za min 6000 zl netto albo MLM albo wlasna DG (i ttaj musialbym miec pewnosc ze zarobie min 10 tys netto). Ale czekam na dalsze komentrze jaki to MLM jest niedobry i oszukanczy. Czkem. Tylko nie zapomnijcie przy tym podac zrodla skad macie te negatywne info nt. MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×