Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blagam was o pomoc kochani

CZY DA SIE COŚ ZROBIĆ Z TYMI NOGAMI ZA POMOCĄ ĆWICZEŃ?POMÓZCIE MI BŁAGAM...

Polecane posty

Gość blagam was o pomoc kochani

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/807484dd660f3038.html TAK WYGLADAJA moje nogi..są okropne.,,chude i bezkształtne..:( marze o tym zeby utyć i zeby uda byly wieksze i rozbudowane oraz posladki tez zeby byly wieksze..ale nie umiem przytyć..jestem chuda i wysoka i niestety tak to wygląda.. mam już 29 lat niestety i nie wiem czy cos da sie zrobic z tymi nogami jeszcze by byly apetyczne i kształtne oraz bardziej masywne:( BOJE SIE CWICZEŃ BO BOJE SIE ZE JESZCZE BARDZIEJ SCHUDNĄ BO WIADOMO ZE OD CWICZEN NOGI SIE WYSMUKLAJĄ A JA CHUDSZYCH NIE CHCE.. CZY ISTNIEJĄ JAKIEŚ CWICZENIA które pozwola na rozbudowanie ud a nie schudna mi nogi jeszcze bardziej ? błagam jesli ktoś sie zna niech mi coś poleci..jakieśzestaw albo cokolwiek.. NIGDY NIE CWICZYLAM I DLATEGO MAM TAKIE BRZYDKIE NOGI:(I PUPE:( będe wdzieczna za wszelką pomoc.. p.s moje nogi tu juz byly niestety na ogólnym bo pisalam o mym problemie tam ale ktoś złosliwy zaczal je wklejac gdzie popadnie i tworzyć głupie watki..moze na tym forum fitnes dowiem sie czegos więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jesli nie będziesz
jadła specjalnych rzeczy uda się nie rozbudują. Musiałabyś mieć specjalną diete jak na siłowni. Same ćwiczenia nie wystarczą .trzeba jeść więcej bo inaczej faktycznie schudną jeszcze bardziej bo organizm będzie miał za mało kalorii! Masz chude uda bardzo ale łydki w porządku!Tylko też musisz łydki ukształtować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie nei z
przestan pokazywac nie swoje foto;/..ta fot akrazy juz od pewnego czasu po kafe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam was o pomoc kochani
Boże to moja fota...czy muszee sie tłumaczyć? tę fotke zrobilam chyba z rok temu i wtedy tez ja tu umiescilam..niestety nogi mam takie same jak rok temu więc po co mi robic nowe foty nóg jak moglam wykorzystać starą :( nieważne zdjęcie..zaproponujcie mi błagam jakieś cwiczenia na rozbudowe ud i zeby nogi nie schudly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicyjkaaa
SIłownia: przysiady, wykroki, martwy ciąg, wspięcia na palce - wszystko z obciążeniem, sporym i z treningu na trening rosnącym. Do tego dieta bogata w białko, plus sporo węglowodanów. Zresztą, zobacz jak tutaj ćwiczą i jedzą dziewczyny: http://www.sfd.pl/EKSPERYMENT_7%3A_FEMME_FATALE_POST_KONSULTACYJNY-t525074.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te co ćwiczą bardzo dobrze wiedzą, że nie tak łatwo nogi wysmuklić. Wprost przeciwnie! Standardowe ćwiczenia mają tendencje do rozbudowywania mięśni nóg, wysmuklają je takie ćwiczenia jak pilates i joga - tylko że wczesniej trzeba spalic tluszczyk. Co do nóg uwazam że masz bardzo ładne, sama kiedyś takie miałam i mi wszyscy zazdrościli, teraz przytyłam i niestety celulit się pojawił i je ukrywam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyNice
dziewczyno masz reewelacyjne nogi!!! tylko pozazdroscic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKBYSCIE BYLI NAUCZYIELEM
PASKUDNE ZA CHUDE I DO TEGO ZERO MIĘSNIA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szkapaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franc50000
Bardzo dobre nogi i tyłek. Co ty od nich chcesz? Jak chcesz przytyć to kup sobie odżywkę dla pakerów jednak pamiętaj że tłuszcz nie koniecznie rozłoży się równoiernie może ci pójśc w brzuch albo cycki a dopiero potem w nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogii mogą być ale zrobiłabym
coś z pupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha69
Jesteś niepoważna! Wiesz ile ja bym dała żeby mieć takie nogi?!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talena
Masz super nogi, trochę z koślawością ( tzw iksy) ale nie przejmuj sie, większośc ludzi ma mnejsze lub większe skrzywienia:) A co do ćwiczeń to pamiętaj że tkanka tłuszczowa spala się po ok 40 minutach sredniego wysiłku. Tak więc krótszy i intensywny trening będzie powodował przyrost tkanki mięśniowej. Pamiętaj tyko żeby obciążenie wzrastało np co tydzien. Myślę że najlepiej gdybyś zaczęła chodzic na siłownię, zazwyczaj mają tam instruktora, zapytaj go jakie ćwiczenia i na jakim sprzęcie masz wykonywac aby wzmocnić wybrane partie mięśni. W warunkach domowych ciężej się zmotywować do systematycznego treningu i ciężej dawkowac odpowiednie obciążenie. A tak co tydzien będziesz np pokonywala większy ciężar itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34______21
tez mam podobne z ta roznica ze ja jestem niska. zeby one byly ksztaltne to nie musisz rozbudowywac ud ale LYDKI! tez mam takie lydki i wg mnie wyglada to strasznie brzydko kiedy miedzy kostka a lydka nie ma duzej roznicy, wtedy noga wyglada jak kawalek belki, zero seksapilu. ja przez to chowam swoje nogi chociaz mam szczuple, bez celulitu, rozstepow itd. niestety lydki bardzo ciezko rozbudowac ale ja ma postanowienie noworoczne zrobic cos z nimi do lata. na lydki najlepsze jest zeby stanac na krawedzki schodka i stawac na palcach, na koncu mozna pietami w dol aby rozciagnac (zeby nie miec "buly"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,zapraszam na stronke tam znajdują się informacje na dużą ilośc tematów zapraszam na www.badzzdrowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam jazdę na rowerku stacjonarnym na dużym obciążeniu lub na zwykłym rowerze na cięższej przerzutce. Przysiady również pomagają, rozbudowują mięśnie ud i wokół kolan. Chude kolana nie wyglądają zbyt apetycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o stepperze?? Ćwiczenia na takim sprzęcie też dobrze działają na rzeźbę nóg... jak będziesz ćwiczyć na takim sprzęcie na pewno ujędrnisz i wyrzeźbisz nogi.. pomyśl jeszcze o rolkach i rowerze;) też powinno pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że się da! Po prostu zacznij intensywnie treningi. Oczywiście mam na myśli bieganie i rozciąganie. Na pewno to Ci pomoże. Ja miałam strasznie grube, nie kobiece łyski i uda. Czułam do siebie odrazę, ale teraz zaczęłam biegać, kupiłam sobie porządne buty new balance i faktycznie - nie mam już nóg jak jakaś kaczka - dziwaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakie chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arara
Dziewczyno masz fajne szczupłe nogi jedynie co możesz zrobić to je troszkę umięśnić i będzie git! Zacznij chodzić na siłownię, fitness albo zacznij biegać. Jak ktoś powyżej napisał musisz jeść dużo białka, żeby się rozbudować. Jak nogi nabiorą mięśni to będą dużo apetyczniejsze;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniawaga
nogi masz super, ładniejsze niż moje!!!!!!!!! ja trochę ćwiczę i stosuję się do tych metod: http://vnx.pl/li69y5 ale jeszcze dużo mi do ciebie brakuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbm
Jak masz zbyt chude nogi, to powinnaś trochę przytyć. Jeżeli chcesz posiadać zgrabne i ładnie wyglądające łydki, i u da to powinnaś zacząć uprawiać gimnastykę. Na mocne uda polecam Ci wykonywanie przysiadów. Z pewnością wiesz w jaki sposób wykonuje się to ćwiczenie? Jeżeli nie, to zajrzyj na stronę http://hgh.edu.pl/2010/09/10/twoj-cel-smukle-nogi/ . Ponadto znajdziesz tam inne przykłady ćwiczeń pomocnych przy wzmacnianiu nóg. Pamiętaj, by ćwiczyć regularnie, bowiem tylko wówczas zauważysz szybko rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakus jeden
tamozna je rozlozyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×