Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alissja

dobry salon kosmetyczny Katowice

Polecane posty

Gość Paffinka
Nie da się ukryć też, że dobrym salonem kosmetycznym jest Yasumi epil na Zawiszy Czarnego. Byłam w tym gabinecie nie raz i za każdym razem mam miłe wspomnienia. Każdy zabieg jest wykonywany bardzo starannie i przez bardzo dobre kosmetyczki. Chętnie podpowiadają co zrobić, żeby poprawić wygląd skóry i całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_i_z_i_a
Ja polecam parę miejsc w każdym coś robią doskonale na gwiazdach aneta i grażyna dobrze zajmą się wasza twarzą gabinet iwona dobrze zrobią stopy a ilona na 3 maja w solarium pięknie zrobi dłonie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMi
Polecam P. Małgosię z Makai na Jordana, super babeczka mozna sobie zobaczyć na facebooku Makai studio kosmetyczne Katowice. Na mojej twarzy z trądzikiem zdziałała cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguson
Ja jestem wielką fanką grupona, także nie mogę nie polecić salonu Prestige na Józefowskiej. Zawsze mają jakieś fajne oferty, no i przede wszystkim – porządnie się wywiązują ze swoich zadań. Nie ma mowy o robieniu czegoś na pół gwizdka. Ostatnio robiłam u nich paznokcie i jestem już jakiś rok po depilacji. Jeśli chodzi o depilację, to trochę to trwało, bo chodziłam kilkanaście miesięcy, ale efekty są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa1234
Dziewczyny jeżeli szukacie dobrego salonu kosmetycznego to polecam Studio Urody na Mickiewicza 6 w samym centrum obok Skarbka. www.studiourody.biz Po pierwsze po wielu nieudanych próbach likwidacji tradziku jakie oferowały mi inne salony w katowicach wychodziłam albo z bliznami albo z jeszcze większą ilością- dramat!;/ natomiast w Studiu Urody pani kosmetolog zlikwidowała mi trądzik raz na zawsze i poprawiła wygląd mojej cery- nie mam juz blizn po trądziku :))) i to za dość fajną cenę jak na centrum miasta !! już po pierwszej wizycie otrzymałam 20% zniżki w postaci karty rabatowej ! profesjonalna i kompetentna obsługa pani poleciała mi zabiegi przeznaczone dla mojej cery ! a w prezencie dla mamy na urodziny wykupiłam jej zabieg odmładzający- rewelacja mama odmłodzona już po 1szym zabiegu i co najlepsze teraz razem chodzimy na zabiegi. a wygląd salonu elegancki i stylowy szczerze polecam bo sama bardzo długo naszukałam się odpowiedniego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak salon na Mickiewicza gorąco polecam osobom które chcą sobie doskonale zniszczyć twarz i nie tylko. Po waszych świetnie wykonanych zabiegach ludzie przestają ufać kosmetycznej. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam gabinet Nella w Świętochłowicach. Prowadzony jest rodzinnie ogólnie ciepła atmosfera , usługi fachowe, ceny niskie, komfort i relaks. www.andrzejstanek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariapaszek
Zawsze sama sobie robiłam peeling - nie dajecie sobie wciskać kitu, to nie wymaga od was nie wiadomo czego. Kwestia dobrych kosmetyków i wszystko będzie śmigać. Wystarczy peeling HB Jeunesse - usuniesz zanieczyszczenia bez wydawania setki na zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam ostatnio w Kameleonie. Kosmetyczka super. Miła i pomocna. Cera stała się promienna i czuję się znacznie lepiej. Efekt gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakarpacz
maria - i tak od razu? Czy testowałaś też inne peelingi? Robiłam sama, ale również bez efektu i teraz zastanawiam się czy chodzi o moją skórę, czy o kiepskie kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka234
Byłam u kilku kosmetyczek na oczyszczaniu twarzy. Żaden zabieg nie zadowolił mnie. Lepsze efekty uzyskuję podczas stosowania peelingu brzoskwiniowego HB. Do kosmetyczek już nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Aguson widzę, że nie tylko ja jestem bardzo zadowolona z usług salonu Prestige. Fajnie, bo dobre rzeczy powinno się promować, aby inne firmy szły za ich przykładem. Jest to chyba pierwszy salon, w którym wykonali mi tak dokładną depilację i do tego praktycznie bezboleśnie. Polecam z ręką na sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by wyjaśniało dlaczego teraz tak ciężko jest znaleźć wolny termin w Prestige. Poczta pantoflowa działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, robiłam ostatnio paznokcie w Prestige i jestem zachwycona. Pani, która mi je malowała zrobiła to bardzo dokładnie, a efekt utrzymywał się ponad tydzień. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynka27
też tak uważam, super miejsce i miłe panie, dodałam ten salon do miejsc fit figury na fejsie, bardzo przydatna rzecz swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszka456
Powiem Wam, że mnie zraziły wizyty u kosmetyczki. Miałam kilka zabiegów- żaden z nich nie przyniósł oczekiwanych efektów. Dlatego też przerzuciłam się na mousse oczyszczający z hb i samodzielnie oczyszczam skórę. Czy Wam nie szkoda pieniędzy na zabiegi u kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara46
Świetne miejsce, atmosfera. Zabiegi w komfortowych warunkach. Do tego miła obsługa. Kawa gratis. Wiele moich koleżanek chodzi i są zadowolone. Preferuję masaże twarzy jaki i zabiegi kosmetyczne po których jestem młodsza o 10 lat. Każda kobieta powinna spróbować i się wypowiedzieć. Ten zakład się chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara46
Świetne miejsce, atmosfera. Zabiegi w komfortowych warunkach. Do tego miła obsługa. Kawa gratis. Wiele moich koleżanek chodzi i są zadowolone. Preferuję masaże twarzy jaki i zabiegi kosmetyczne po których jestem młodsza o 10 lat. Każda kobieta powinna spróbować i się wypowiedzieć. Ten zakład się chwali a nazywa się Prestige- Ilona Boćko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio Urody Kesja przy ul. Wojewódzkiej odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia676
No cóż, jeśli mam już kogoś polecić, to polecam salon Black Pearl w nowo otwartej galerii Katowickiej. Jeżeli ktoś by go szukał, mieści się on na przeciwko Stokrotki. W pełni mnie zadowala, znajdę tam wszystko co potrzebne mi do pielęgnacji. Fryzjer, kosmetyczka, porady stylisty no i nawet masaż :D Chodzę tam od czasu do czasu, nigdy mnie nie zawiódł zwłaszcza jak chodzi o specjalne okazje :) Warto zajrzeć, obsługa bardzo miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep1
Witam, ostatnio mój mężulek zamówił mi kosmetyczkę do domu :D tzw mobilny gabinet kosmetyczny :) www.biomatrix.pl zafundował mi likwidację trądziku :P dużo nie zapłacił, a ja byłam normalnie wniebowzieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda1985
Ja od pewnego czasu korzystam z usług Black Pearl, na prawdę bardzo dobry salon. Usługi na wysokim poziomie, ceny bardzo przystępne. Na prawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się wkręcać
nie dajcie się wkręcać , to kryptoreklamy salonów Marysia676, od czasu do czasu? to znaczy, jak długo tam chodzisz? co ile godzin? może co dwa dni jeden zabieg? Bo sorry, galeria katowicka jest czynna od niedawna, więc.....chyba pop... dalasz tam codziennie, bys mogła mówić z czystym sumieniem, że często tam chodzisz... bo dwa zabiegi a nawet 3 w ciągu dwu miesięcy to nadal nie jest ''od czasu do czasu, nigdy mnie nie zawiódł zwłaszcza jak chodzi o specjalne okazje podziwiam, że aż tyle masz tych ' specjalnych okazji". ''nigdy''. rany, aż się wzruszyłam, wypróbowałaś zapewne te wszystkie zabiegi, o których mówisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×