Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alissja

dobry salon kosmetyczny Katowice

Polecane posty

Gość Lolita1919
Bardzo dobrze wspominam wizytę w Akademii Kosmetologii Karolina Martin w Sosnowcu... Najlepsze oczyszczanie skóry jakie kiedykolwiek miałam. Od tamtej pory dojeżdżam do tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dojeżdżam do mojej pani kosmetyczki do Chorzowa do centrum urody i medycyny Q10, i choć kilka razy próbowałam inne miejsca w Katowicach to za każdym razem zaklinałam się że już nigdy więcej, a tu mi koleżanka poleciła, a to tam, no ale niestety nigdzie nie zostałam tak profesjonalnie obsłuzona, w czystym schludnym miejscu, intymnym przede wszystkim, duże gabinety cisza spokój zagwarantowany klientowi i do tego kosmetyczka, która jest rzetelna , doświadczona, zawsze dobrze doradzi i wzorowo usługe wykona, mam tam swoja kartotekę wiem co było robione, kiedy powtórzyć, na co dobrze reaguje moja skóra, robie tam od razu wszystko twarz, paznokcie i pedicure, ceny przystępne, salon godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulkaulka
Ja akurat korzystałam z gabinetu w Sosnowcu http://karolinamartin.pl/ świetna sprawa, bardzo profesjonalna obsługa. Chciałam pozbyć się tłuszczu i zaproponowano mi żebym skorzystała z Cellar AWT. To metoda, która rozbija tłuszcz za pomocą fali akustycznej. Bardzo skuteczna polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Mrowińska
Jeśli w Sosnowcu to zdecydowanie karolinamartin.pl Prede wszystkim wspaniałe podejście do klienta, czuję się tam jak w domu, dbają o każdego indywidualnie, ja się tam czuję wyjątkowo, a po zabiegach jeszcze bardziej, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie znalezc koxmetyczke ktora rzetelnie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio trafiłam do salonu Barocco przy ulicy Wawelskiej -zupełnie przez przypadek, bo na uczelni leżały ulotki -20% na zabiegi. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona - salon był przepiękny, a sam zabieg wykonywała właścicielka, która pięknie przedłużyła mi rzęski i dodatkowo zrobiła masaż twarzy <3 Czy któraś z Was dziewczyny robiła sobie makijaż permanentny brwi? Polecacie? Zastanawiałam się czy nie zrobić sobie w przyszłym roku, ale trochę się boję bo jednak ten tusz utrzymuje się kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinaslask
Witam, ja polecam osobiście bardzo gabinet medycyny estetycznej Arte Clinic w Gliwicach. Mają tam bardzo dobre kosmetyki, wykonują zabiegi z użyciem Geneo i ogólnie jest tam bardzo dobra, fachowa pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WampIrka44
W Sosnowcu jest fajny gabinet - Karolina Martin. Naprawdę warto się tam przejść, jak chcecie mogę podrzucić stronkę www http://karolinamartin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doprawdyiiiii
gość 2015.03.26 Polecam wszystkim salon Nail Center na ul. Dąbrowskiego.- Doprawdy????? Owszem , sympatycznie, niby profesjonalnie- ALE żel odpadł z jednego paznokcia po dwu dnich, z kolejnego w następnym- i po tygodniu nie miałam żadnego. I nie, nie moczyłam wcześniej paznokcie, nie robiłam po raz pierwszy żeli , wiem , jak długo powinny się trzymać i nie, ŻELE NIE POWINNY ODPADAĆ na drugi dzień , ani nawet po tygodniu( nie gram na instrumencie, nie moczyłam w płynie do naczyń . I NIE, NIE MAM OCHOTY chodzic na "POPRAWKI" za każdym odklejonym paznokcie,m, bo mnie na toi NIE STAĆ. Oczekuje profesjonalizmu- tu tego NIE BYLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaaaaaaa
Dziewczyny!! Robię wielokrotnie rzęsy w studio Maria na Zawodziu w Katowicach. Bardzo jestem zadowolona, robiłam w róznych salonach ,ale nigdy mi się nie podobało, aż w koncu trafiłam na odpowiednią stylistkę która bardzo precyzyjnie, wykonuje swoją pracę.Trzymają się bardzo długo, rzęsy są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.ladnamama.com.pl - moblina kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata304
Ja korzystam z kliniki na Opolskiej Bodycareclinic, konkretnie chodzę tam do lekarza, ale wiem, że kosmetyczki też mają. Wiem, że mogę zaufać i nie boje się tego jak będę wyglądać po zabiegach - dla mnie to najważniejsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rzęsy to polecam salon JMagia. Przedłużałam tam rzęsy już dwukrotnie. Najpierw przed swoim ślubem. potem zrezygnowałam , a teraz zdecydowałam się ponownie. Też udałam się do tegoż salon, gdyż poprzednio efekt był super. Teraz też jest pięknie. Na razie przy tym pozostanę. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala1121
Absolutnie nie polecam salonu w Galerii katowickiej - na paragonie nazwa Manicure & Pedicure Marta Gajewska Na początku oczywiście miła atmosfera. Gdy zadałam pytanie o sterylnosc narzędzi oburzona kobieta powiedziała że oczywiści wszystko jest jak należy. Od tego momentu urażona pani robiła byle jak. Takie osoby jak ta Pani nie powinny pracować z ludźmi. Poza tym bolało a chyba nie o to chodzi. Jeszcze raz - dla własnego dobra omij ajcie ten salon z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyshotka1
Ja byłam w Sosnowcu u Karoliny Martin, zdecydowałam się na zabieg falą akustyczną Cellar AWT i jestem bardzo zadowolona z efektów, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontushka
Ja mogę polecić Akademię Kosmetologii Karoliny Martin w Sosnowcu, wspaniała atmosfera, obsługa i wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahóra
Oj tak w Sosnowcu to na pewno Karolina Martin najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serna
Salon kosmetologiczny zdecydowanie polecam w Sosnowcu karolinamartin.pl oczyszczają twarz najlepiej. W ogóle zajmują się wieloma rzeczami warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patoszkaa
Polecam zabieg urządzeniem Cellar, nawet się nie spodziewałam, a jest bardzo skuteczny. A skoro już mowa o dobrym salonie to Akademia Kosmetologii Karoliny Martin. Tam go wykonywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Kato niestety nie znam żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingi99
A byłaś u Karoliny Martin? Ma swój gabinet kosmetologiczny w Sosnowcu. W sumie ma bardzo dobre zabiegi na cellulit. Byłam i bardzo polecam bo najlepsze rozwiązanie to dobrze wykonany zabieg i dobre urządzenie jak oni mają cellar awt. www.karolinamartin.pl sprawdź, nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruzia99
Zależy co chcesz od kosmetyczki. Jeśli zabiegi na blizny, odchudzanie, cellulit itp to zdecydowanie w Sosnowcu jest Akademia Kosmetologii Karoliny Martin. www.karolinamartin.pl Doświadczeni profesjonaliści w pozbyciu się tych "problemów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olisia8
Ruziu W Akdamii Kosmetologii Karoliny Martin możesz zrobić też więcej. Np. ja byłam na mikrodermabrazji i również wyszłam bardzo zadowolona. Profesjonalne ręce, profesjonalna praca i oczyszczanie. Tak czystej cery nie miałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także polecam Zwierciadło na Dabrówki 10 fajnie że przed zabiegiem używają znieczulenia w kremie. Pokazuje to że bardzo dbają o swoje klientki. Z powodu tego że sama w domu robię sobie także zabiegi to kupiłam swój krem znieczulający swiss na stronie www.naporost.pl Ogólnie wiadomo że ten krem jest trudno dostępny w drogeriach lub aptekach. Ogólnie warto mieć takie domowe podręczne znieczulenie lidokainą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus85
NIE polecam salonu IZABELLA w Piotrowicach... umówiłam się tam na żele, już kiedyś byłam na początku zeszłego roku i były nieestetyczne, pozalewane skorki lub odrost tygodniowy, krzywe, każdy pazur inny... ale musiałam mieć na cito zrobione i umówiłam się tam ponownie, bo jedynie tam wolny termin... Dziewczyny.. od wejścia co przykuło moją uwagę to walające się paznokcie po podłodze i cały brudny fotel kosmetyczny w jakiś plamach... no dramat! zaczęła mi robić te pazury, dezynfekcji dłoni czy rekawiczek takich ochronnych co zakładają sobie się nie doczekałam.. w miedzy czasie przyszlo kilka pań na henne brwi, wiec w trakcie robienia byly kilkuminutowe przerwy na inne klientki, spory brak szacunku dla mojej osoby i mojego czasu... generalnie paznokcie wyszły znowu robione niechlujnie i na odwal się, trwało to znacznie za długo... żałuję, że zapłaciłam za usługę, ale chciałam stamtąd jak najszybciej wyjść... nigdy więcej, 4 paznokcie po 3 dniach odpadły, reszta odeszła przy delikatnym podważeniu... nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijetka
Ja u Karoliny Martin wykonywałam zabieg urządzeniem cellar awt. Bardzo fajne rezultaty, jest nawet lepiej niż się spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolka54
Świetne miejsce, naprawdę wspaniała opieka, każda świadczona usługa jest najwyższej jakości. Ja jestem stałą klientką polecam http://karolinamartin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×