Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alissja

dobry salon kosmetyczny Katowice

Polecane posty

Gość Beta172
w Kato jest w czym wybierać, chociaż poziom niektórych salonów pozostawia wiele do życzenia, ale moim zdaniem to i tak lepsze niż chodzenie do jakiejś kosmetyczki w bloku. Moja znajoma tak robiła i źle się to skończyło, jakie wypalanie pajączków na twarzy, za 40 zł jeden, bez komentarza. … wypróbować wszystkie zbaiegi haha to trzeba mieć kupe kasy! Ja oszczędzałam na jeden zabieg ileś miesięcy, żeby zrobić w porządnym salonie i mieć zapewniony efekt, a nie wywalić kasę w błoto. Z resztą nie jestem fanką ani botoksu, ani skalpela, więc czasem funduje sobie coś bezinwazyjnego, co mi poprawia kondycję skóry. Niestety, jak chce się mieć pewność, że niczego nie schrzanią, to trzeba zainwestować…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arktycznamałpa
ta, oszczędzanie na zabiegach to nie jest dobre wyjście – potem wydajesz trzy razy tyle, żeby naprawić ewentualne uszkodzenia. Ja niestety mam takie doświadczenia, zrobiłam sobie lifting w jakimś tanim w miare salonie, a potem musiałam poprawiać w Ultraslim Showroom, bo tam byli w stanie naprawić to, co nie udało się za pierwszym razem … Serio, ostrzegam , lepiej wydać więcej kasy, potem przynajmniej nie będzie płaczu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara44
To mi koleżanka poleciła pewną Panią z BioMatrix tutaj masz ich stronę http://www.biomatrix.pl/ . Nigdy nie miałam czasu na kosmetyczkę, bo ciągle praca, dzieci, dom i tak w kółko a Pani przyjedzie w odpowiedniej dla mnie porze, do mojego domu. Wszystko co trzeba zrobi na miejscu. Mi takie rozwiązanie bardzo pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, z całym oprzyrządowaniem przyjedzie , zapewne....;/ i zrobi mikrodermabrazję na przykład i pajączki... i wosk... i bedzie latała po cudzym mieszkaniu... jaaasne.... i jeazcze dziec**przypilnuje , upierze i zaspokoi meza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam byłam na laserowej depilacji nóg na Józefowskiej, w Prestige Spa. Już się zapisałam na robienie makijażu sylwestrowego, bo potem może już nie być miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby ktos miał ochote to zapraszam do nowo otwartego salonu na rogu ul.Mariackiej www.kosmetycznespa.pl :) Narazie skromne zdjecia na www.facebook.com/katowicekosmetyka :) Zapraszamy:) PS. Jestem włascicielka i sie tego nie wstydze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka88
Sprawdziłam ten nowy Black Pearl, bo kilka osob go bardzo go chwaliło. Byłam na manikiurze i jestem zadowolona. Niedługo wybieram sie na mikrodermabrazję, więc zobaczymy jak tym razem sie spisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich. Chciałabym zaprosić do Gabinetu Kosmetyki Estetycznej Kwitnąca Wiśnia w Żorach, na zabiegi rewolucyjnej metody odmładzania skóry DERMAOXY - infuzja tlenowa oraz najskuteczniejszej metody redukcji cellulitu i therma liftingu twarzy urządzeniem medycznym MEDSHAPE. Więcej informacji http://www.kwitnaca-wisnia.eu/ lub na facebooku Kwitnąca Wiśnia. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyka w Silvan SPA
Witamy i zapraszamy na zabiegi kosmetyczne do Silvan Spa koło Rybnika. Mamy bogatą ofertę zabiegów i wykwalifikowany zespół kosmetologów. Dodatkowo w każdym miesiącu zapraszamy na Ceremonię Miesiąca, czyli wybrane zabiegi na twarz i ciało z rabatem 20 proc. Szczegóły znajdą Państwo tutaj: www.silvanspa.pl oraz www.facebook.com/silvanspa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana rozczarowana
Wszystkie tu piszecie jakie salony są dobre, ja za to chciałam przestrzec Was drogie Panie przed Gabinetem Kosmetycznym Eveline w Katowicach na Oś Tysiąclecia. Jakiś czas temu wykupilam Groupon na zabiegi odchudzające falami radiowymi tzw liposukcja bezskalpelowa. Na wejściu juz dużo moje zastrzeżenia wzbudziły warunki higieny pracy jakie tam były pozostawiły wiele do życzenia. Dopełnieniem wszystkiego było juz sposób w jaki starano sie mnie oszukać, gdyż urządzenie do z falami radiowymi było popsute i kompletnie nie działało a starano mi sie wmówić ze tak powinno działać. Wykonywanie depilacji nóg i bikini jedyn paskiem to juz szczyt szczytów z oszczędności? Właścicielka salony na zwrócenie mojej uwagi na to co sie tam dzieje stała sie opryskliwy i bezszczelna. Dlaczego tak nie uczciwe osoby prowadzą taka dzielności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka991
Byłam w ultraslim showroom w Katowicach i potwierdzam – poziom usług wysoki i fachowe podejście, poza tym pani kosmetyczka miała szeroka wiedzę z zakresu kosmetologii i zabiegów wykonywanych w salonie, a niestety niewiele salonów zatrudnia kosmetyczki, które potrafią dokładnie i fachowo opisać jak zabieg zostanie przeprowadzony i jak dane urządzenie działa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmaajaa
Ja mogę polecić dobry salon kosmetyczny, w którym robią świetne zabiegi na twarz, zwłaszcza te głęboko oczyszczające. Skóra po nich staje się gładka i elastyczna. Bez żadnych zaskórników, wągrów itp. Czasem każda z nas może sobie pozwolić na taki relaks. Salon znajduje się na ul. Józefowskiej (Prestige Spa). Zabiegi nie są drogie. Te, na które ja sobie pozwalam nie kosztują więcej niż 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio byłam na peelingu medycznym w klinice medycyny estetycznej Borczyk, poziom równie wysoki co ich klinika stomatologiczna, naperawde jako pacjentka czułam sie tma jak kleopatra, która poddaje sie zabiegom upiększającym :D sam peeling przyjemny, świetnie odzywił ciało i usunął przebarwienia, po nim skóra była bardzo gładka i nie zauwazyłam żadnych podrażnień itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cani
nie polecam gabinetu gazia na bażantowie, byłem tam na pedicure leczniczym. Niestety stan higieny pozostawiał wiele do życzenia, na podłodze walały się skóry i paznokcie po poprzednich klientkach. Dobrze że nie wyniosłem z tego gabinetu grzybicy :/ dodatkowo mało kulturalne kosmtyczki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak ul. Bażantów to ja poznałam w Jolie rok temu jak miałam zabieg oczyszczania. Byłam obsługiwana przez córkę szefowej którą podejrzewałam o czerpanie wiedzy z magazynu Claudia. W każdym razie nie wrócę tam. Kurtuazja a na półkach niczego konkretnego, miseczkę do henny umyła domestosem i mimo że z niepokojem zwróciłam jej na to uwagę nadal uważała że jako klientka powinnam się cieszyć uwierzycie? Take care of your self!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W samych Katowicach nie mam akurat sprawdzonego salonu. Jeżdżę zazwyczaj do Tych, do www.beautifulskin.tychy.pl i tam robię sobie manicure, pedicure i zabiegi na twarz. Jeżeli z kolei chodzi o makijaż permanentny, na Śląsku rządzi podobno gabinet Ilony Sasak w Bytomiu. Makijaż oczu i ust robiła sobie tam między innymi moja ciotka i mama. Obie są zadowolone z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaC
Witam chciałabym polecić salon kosmetyczny Eveline w Katowicach chodzę od lat o jestem bardzo zadowolona z paznokci które tu wykonuje. Profesjonalne podejście higiena pracy również jednorazowy pilnik sterylne narzędzia.zawsze ładnie wyglądają i każdy się zachwyca :)mają pełną gamę zabiegów na twarz i ciało. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałabym polecić salon kosmetyczny Eveline w Katowicach chodzę od lat o jestem bardzo zadowolona z paznokci które tu wykonuje. Profesjonalne podejście higiena pracy również jednorazowy pilnik sterylne narzędzia.zawsze ładnie wyglądają i każdy się zachwyca :)mają pełną gamę zabiegów na twarz i ciało. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałabym polecić salon kosmetyczny Eveline w Katowicach chodzę od lat o jestem bardzo zadowolona z paznokci które tu wykonuje. Profesjonalne podejście higiena pracy również jednorazowy pilnik sterylne narzędzia.zawsze ładnie wyglądają i każdy się zachwyca :)mają pełną gamę zabiegów na twarz i ciało. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć . Nie wiem jak w Katowicach, ale ja ostatnio byłam w bardzo fajnym salonie w Sosnowcu Akademia Kosmetologii na Małachowskiego .Nowo otwarty, mają świetne promocje teraz a dodatkowo bardzo profesjonalne panie kosmetolog tam przyjmują . Zrobiłam sobie zabieg z falami radiowymi i z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w Katowicach, ale na Śląsku chciałam polecić Wam ośrodek Silvan SPA pod Rybnikiem. Poza tym, że to świetne miejsce na wypoczynek, zwłaszcza weekendowy, to mają bardzo ciekawe i w przystępnych cenach zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało. Panie kosmetyczki mają zaś ogromną wiedzę i przy okazji zabiegu wiele fajnych rzeczy doradzają jak dbać o cerę na co dzień. Polecam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona30
Witam :-) ja zdecydowanie mogę polecić salon medyczno-kosmetyczny Instytut Luisa www.instytutluisa.pl, który mieści się na pograniczu Katowic i Sosnowca. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w końcu zabiegi przynoszą efekt. Korzystałam z usług innych salonów i byłam już zniechęcona. W Instytucie Luisa efekty są bardziej niż zadowalające :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi najbardziej podobalo sie w klinice medycyny estetycznej dr Borczyka, bo mają zabiegi upiekszajace, zdrowotne i odmładzające, nie tylko estetyczne. trafilam tam na konsultacje z powodu nadpotliwosci i udalo sie to wyleczyć botoksem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna sprawa, że są takie miejsca, ja tez miałam problem z nadpotliwością ;/ ale udało się pozbyć problemu, trochę dalej bo w salonie kosmetycznym w Gliwicach - www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/medycyna-estetyczna/itemstable/39-leczenie-nadpotliwoci.html tu można poczytać trochę o samej metodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaJ
Cześć, dobry salon kosmetyczny to taki, do którego po prostu chcesz wracać :) profesjonalny z miłą obsługą, świadczący szeroki zakres usług :) salonów jest dużo nie ukrywajmy, dlatego też trudno jest znaleźć perełkę :) jeśli chodzi o moje kryteria to wszystkie je spełnia Instytut Urody Bliss na ul. Kochanowskiego 5 właśnie w Katowicach! To moja oaza po ciężkiej pracy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moniaa1234 Jak ma na nazwisko ta Pani kosmetolog którą poleczasz, bo w tym salonie zapewne pracuje więcej osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon na mikołowskiej 56, obok AWF, laboratorium urody. Usuwalam tam przebarwienia na twarzy i w końcu jestem zadowolona! Bardzo czysto i ładnie, przynajmniej nie wiszą jakieś brudne ręczniki i nie stoją niedomyte opakowania używanych kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na bezpłatne SPA DŁONI kosmetykami Oriflame w oddziale w Katowicach, zapisy przyjmuję pod nr tel 692 727 382 pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina888888
hej, a ja wam polecam panią kosmetolog EUROKLINIKI w katowicach na stolarskiej, trafilam do nich przez znajoma, bardzo profesjonalne podejscie, miła atmosfera, ceny tez w porzadku. polecam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 100% moge polecić salon EcoClinic w katowcach na Sienkiewicza 27 !!!!!!!!! REWELACJA P.Iwonka w koncu doprowadziła moja twraz do porzadku.Miałam ogromny problem z tradzikiem i bliznami po nim chodziłam po rożnych salonach ale tylko w tym potraktowali mnie mega profesjonalni i mi pomogli !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×