Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szybkariposta

jeszcze żywy karp !!!!!

Polecane posty

>>>>>>>>>>>>>>> No przecież to nienormalne. nie można tego dzieciom wytłumaczyć- co roku kłamstwa, że poszła do wody? już lepiej sobie oszczędzić i dziecku oszczędzić stresu i kupić karpia z lodu (smakuje tak samo) lidl ma teray dobra kampanie spolecyna, sprzedaja tylko karpie swiezo filetowane, niemrozone, zadnych zywych odemnie wielki +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
Oszczędźmy im cierpienia to wystarczy. nie pozwólmy dzieciom patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
a mój warzywniak sprzedaje tylko żywe- nie zabijają. powiadamiam straż miejską dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
nie pozostało dużo czasu. postarajmy się pomoc jak tylko możemy. ryby maja taki sam system odczuwania bolu jak inne kręgowce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>> nie pozostało dużo czasu. postarajmy się pomoc jak tylko możemy. ryby maja taki sam system odczuwania bolu jak inne kręgowce! dokladnie zaraz bedzi epo swietach i lud znow zapomni o karpiach na caly rok, i nikogo nie bedzie interesowac ich stan, tylko na swieta mozna cos zmienic w postepowaniu ludzi odnosnie karpia, i zmienic trzeba karp lubi lód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>Ogolnie wszystkim polecam strone http://www.krwaweswieta.pl ,na ktorej jest pokazane cale to barbarzynstwo. Po filmiku polecam przeczytac kulisy. ogladalam ten filmi, naprawde mocny staff trzeba uswiadamiac spoleczenstwo takie rzeznie nie sa tylko w filmach, na kazdym straganie prawie to powinno ulec zmianie, zniknac z widoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie jestem tego samego zdania, razi mnie to ze takie rzeczy ludzie daja na widoku i male dzieci musza na to patrzec. trzeba jakos dzialac a im wczesniej zaczniemy tym szybciej "oswoimy" z tym nasze spoleczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
moze wlasnie ten swiateczny czas zmusi ludzi do zadumy nad tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
mam nadzieje, ze straz miejska takze bedzie odpowiednio dzialac w tych sprawach. za sciete w lesie choinki daja mandaty to i niech daja za zle traktowanie ryb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
zawsze kupuje karpie na znanych mi stawach, gdzie mam pewnosc, ze zostaly prowidlowo zabite i namawiam do tego wszystkich znajomych i rodzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie straż miejska zajmuje się wycinaniem choinek i mandaty daje ale o żywym stworzeniu to już nikt nie pamięta... jakie to głupie. dobrze że teraz prawo się troche zmieniło i nie wolno traktować ryb nie humanitarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
Sprzedam wam moją dzisiejszą historię: Biegnę, biegnę, biegnę co sił, zdyszana, wiatr pędu porywa z mojego czoła krople potu; u celu staję jak wryta, staję patrzę i nie wierzę Nie wierzę, analizuję i analizuję, próbuję przetrawić informacje, które stały się motorem mego szaleńczego pędu. Czuję lęk, moje oczy obejmują zdradliwą, dyndającą kłódkę, stukającą tępo, miarowo w drzwi, z dźwiękiem przypominającym uderzenia głowy o łóżko, kiedy Wielki Aleksandra zdobywa moje Rectum. Łzy cisną mi się do oczu, z mojego gardła wyrywa się duszny, przeraźliwy dźwięk 'promocja skończona'. A kłódka uderza o drzwi Biedronki, uderza, uderza, tum, tum, tum..... I wtedy staje mi przed oczyma ostania nadzieja, jedyna ostoja zepsutego dnia, miesiąca, życia, świat, który każdego poranka sprawia, że warto walczyć, pokonywać przeszkody, przeskakiwać kłody, wspinać się na mury, okrążać wody, zdobywać płoty i brnąc dalej, dalej do przodu na przekór szaremu życiu, ten świat to Kafeteria, wytchnienie w bólu i niepowodzeniu, ujście złych emocji, przerażenia i leków, dziś stanę w obronie ryby, nadam sens mojej egzystencji pustej i tragicznej, obronię rybę, jedną rybę, jednego karpia, chociażby jednego, już wiem, że warto żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa raz dwa
eeeeeeeeeeeeeeeee ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zartujmy z tym, że jest to nadawanie sensu swojej egzystencji ale uratować życie albo chociaz sprawić by nie cierpiało biedne stworzenie bez problemu można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcioniak
lud lubi karpie, karp lubi lód calkowicie sie pod tym podpisuje dosc maltretowania zwierzat i dosc rozgraniczania na rowne i rowniejsze zmierzeta, albo co jest rzecza a co zwierzyna !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcioniak
>>>>>>>>>>>>>>malenkusia Sprzedam wam moją dzisiejszą historię: Biegnę, biegnę, biegnę co sił, zdyszana, wiatr pędu porywa z mojego czoła krople potu; u celu staję jak wryta, staję patrzę i nie wierzę Nie wierzę, analizuję i analizuję, próbuję przetrawić informacje, które stały się motorem mego szaleńczego pędu. Czuję lęk, moje oczy obejmują zdradliwą, dyndającą kłódkę, stukającą tępo, miarowo w drzwi, z dźwiękiem przypominającym uderzenia głowy o łóżko, kiedy Wielki Aleksandra zdobywa moje Rectum. Łzy cisną mi się do oczu, z mojego gardła wyrywa się duszny, przeraźliwy dźwięk 'promocja skończona'. A kłódka uderza o drzwi Biedronki, uderza, uderza, tum, tum, tum..... I wtedy staje mi przed oczyma ostania nadzieja, jedyna ostoja zepsutego dnia, miesiąca, życia, świat, który każdego poranka sprawia, że warto walczyć, pokonywać przeszkody, przeskakiwać kłody, wspinać się na mury, okrążać wody, zdobywać płoty i brnąc dalej, dalej do przodu na przekór szaremu życiu, ten świat to Kafeteria, wytchnienie w bólu i niepowodzeniu, ujście złych emocji, przerażenia i leków, dziś stanę w obronie ryby, nadam sens mojej egzystencji pustej i tragicznej, obronię rybę, jedną rybę, jednego karpia, chociażby jednego, już wiem, że warto żyć>>>>>>>>>>>>> nie wiem skad to wytrzasnelas ale ja bym to skrocil do kilku słow, rybie tez sie nalezy szacunek, i oszczedzenie cierpienia !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenkusia ładnie napisane.... ale..... i nic więcej nie powiem ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie było karpia na świętach znaczy się moja mama go nie kupiła ale ciocia przywiozła. tylko że dzwonki. teraz mogę powiedzieć że nie tylko wspierałam akcje wpisami ale i czynami a u was jak było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrrrrrrrrr
Również wspieram akcję, ubiłem karpia szybkimi ciosami środka przymusu bezpośredniego. Ludzie nie dajcie się zwariować, ryby są do jedzenia, pewnie że dzieci nie powinny tego oglądać, ale niech ci wszyscy zieloni protestują przeciwko wojnie w Iraku, Afganie, zajmą się rzeczami społecznie potrzebnymi i pożytecznymi, a nie zaglądają mi na patelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomys;lalem chwile nad tym ze raz-rozne organizacje zajmuja sie roznymi problemami, a dwa ze zeby zmienic swiat, ludiz czy ich mentalnosc czesto trzeba zaczynajc od tych drobnych rzeczy, malych kwestii, codziennosci, a nie ze potem sie obudzimy z reka w nocniku kiedy na cala kule ziemska zostanie 1000 wielorybow i teraz nagle je chronimy, a cale poprzednie wieki sobie nie zalwoalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czynem dalam dowod ze popieram akcje, karpia ubilismy na stoisku gdzie sprzedawali, za parawanem, pan solidnym ruchem zrobil to szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie tak powinno być mam nadzieję że za rok będzie jeszcze lepiej że ludzie sami będą się upominać o humanitarne traktowanie zwierząt a nie tylko dlatego ze moga dostać karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się święta skończyły a temat zamarł i już nikt nic nie pisze... nikt nawet nie powiedzial jak zdobył karpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka77
a mozna gdzies znalesc podsumowanie tej akcji? jakies wnioski, plany, rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka77
a mozna gdzies znalesc podsumowanie tej akcji? jakies wnioski, plany, rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka77
a mozna gdzies znalesc podsumowanie tej akcji? jakies wnioski, plany, rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka77
a gdzi emozna znalesc podsumowanie akcji, wnioski, rezultaty, realizacje zalozen? pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×