Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karol1978

Jak długo trwa wymeldowanie lokatorów!

Polecane posty

Gość a moze ty zalatw mieszkanie
ojj wpakowalas sie w zwiazek z tatuskiem to nie mysl ze tak łatwo ci bedzie:P hahahaha ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a obowiazek meldunkowy
w ogole mial zostac zniesiony. Wiec to akurat czy ktos jest zameldowany czy nie to nie jest takie wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaqowa
nie lubie takich tematow ale czy twoj chlop nie poczuwa sie do zadnej odpowiedzialnosci zeby dzieciom załatwic chate? przeciez to smieszne, on mysli ze bedzie sobie zycie układał na nowo a ona co- ma isc pod most z dziecmi? mądra ty jestes? ile ty masz lat? a może wy zajmijcie sie dziecmi a w tym czasie ona ułozy sobie życie...????? łatwo by sie poszło na czyjes co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutekk
Ale to nie jest jego, tylko jego matki. Matka wywalić ma prawo, jęśli była nie płaci czynszu ani odstępnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miał byc zniesiony ale narazie
go nie zniesiono wiec nie gdybajmy....a usunac łatwo nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jeśki matka nie ma
umowy najmu - to nie bedzie mieć dodatkowo z tego powodu problemów ze skarbówką? Mój znajomy wywalił lokatorów, a oni na niego donieśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutekk
Mieszkanie zastępcze, to żaden problem. Wystarczy wskazać jakiekolwiek mieszkaneczko do wynajęcia, o byle jakich warunkach, maleńkim metrażyku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rodzina wiec nie bedzie
miala problemow. latwo udowodni, ze nie pobierala z tego tytulu zadnych naleznosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie nie rozumie
skoro matki to niech matka wywala ich ale widac nie jest to takie proste skoro wlazla na kafe....gdybac mozna ale prawo polskie prawem i kazdy wie jakie jest;) także powodzenia bo to potrwa:P....aż ci w piety pójdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolcia
" a my dosyć że płacimy jej alimenty" HAHAHAHA....a co łaske robicie??? dzieci jego , wez je do siebie glupia pizdo i zobacz ile kosztuje utrzymacie dzieci ...do 18 bedzie na nie bulił jak nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutekk tys jest tepy
tak juz dostanie odrazu nakaz wyprowadzki juz to widze:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego się czepiacie !! To że to wszystko tak sie potoczyło to jest tylko i wyłącznie jej wina , to ona poszła w tany i to ona go zdradzała. Wzieła bardzo duży kredyt i ponakupowała sobie ciuchów i po dwóch miesiącach z 30 tys. nie miała nic, a jej dzieci nic nie dostały nawet grosza i kto tu myśli o dzieciach .On bardzo dba o dzieci wszystko co mają mu zawdzieczają ,a ona zawsze myślała tylko o sobie.Jeśli chodzi o te mieszkanie w którym ona mieszka to poprostu jego matka chce sprzedać (wkońcu to jej mieszkanie i ona o tym decyduje nie mój chłopak) i w związku z tym chcemy sie dowiedziec co możemy zrobić, mi na tym mieszkaniu nie zalezy ponieważ jest w innym mieście niz ja mieszkam i pracuje więc napewno bym tam nie chciała mieszkać.Dzieci nie zostana na lodzie bo mój chłopak do tego nie dopuści , ale ona jest już dla niego obca odobą więc z jakiej racji ma ją utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie niektorzy uczepili
tej kobiety? skoro byla nie umie zapewnic mieszkania dzieciom to niech odda je ojcu, ktory moze to zapewnic. drapane? a byla ex co robi? na chama wciska dupe nie na swoje, wyciaga lapy po alimenty i jeszcze zada kupna nowego mieszkanka :o ma ojca, dziadka tych dzieci, ktory moze im zapewnic mieszkanie wiec ich na bruk nie wywala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze wyjscie niech
wezmie twoj facet dzieci do siebie...nie powinny sie wychowywac z taka wyrodną matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciaga łapy po alimenty
ale debil z ciebie ....polowe na dzieci powinien bez laski frajerze dawac;/...szkoda ze twoja matka kurwa cie nie usuneła:P stary musial ja niezle dymac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaqowa
a kto kaze mu ja utrzymywac? niech wezmie dzieci do siebie , problem z głowy...zobaczy co ile kosztuje , nie bedziesz pisala ze ona jeszcze alimenty od was bierze:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dzieci nie możemy zabrac do siebie bo ona sie na to nie zgodzi ,a nikogo siła nie chcemy od niej zabierać , raz tak chcialiśmy zronić to posądziła go o pedofilstwo , nie mogliśmy w to uwierzyć on dla tych dzieci by wszystko zrobił ,a ona go tak oczernia :( Dzieci to jej karta przetargowa wie że póki je ma przy sobie to nikt jej nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norb-ert
jak czytam te wpisy tutaj to jestescie pojebani i tyle zawsze sąd przyzna dzieci matce nawet chocby była kurwa ale matka to matka taka wykładnie stosują sądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtpjd
Dzieci dzieci...a ile te dzieci maja lat?liczy sie co na papierze matka jest wylaczna wlascicielka tak?wiec ona decyduje ta kobieta to dla niej obca baba i juz.co to kurwa ma byc ze czlowiek o swojej wlasnosci nie moze decydowac?!co wy tam piszecie ze ciezka sprawa eks zonie mojego faceta latwo i gladko poszlo wymeldowanie go na ulice podobnie zrobil moj stary ze mna i moja siostra.sio i tyle mialysmy do gadania bo on jest wlascicielem.a obowiazek meldunkowy nadal ístnieje dla niedoinformowanych co wiecej po zmianie przepisow to wlasciel decyduje o zameldowaniu i wymeldowania a lokatorzy nie maja nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniebowzietaiwykleta.
Karolcia sprawa jest dosyć prosta. Główny najemca ma prawo decydować kto mieszka w jego mieszkaniu. O wymeldowanie nie jest może i latwo, ale jeżeli matka złoży taki wniosek w spółdzielni czy administracji to ma do tego pełne prawo. Nikogo nie powinny interesować stosunki panujące u was to czy ta kobieta ma dzieci czy ich nie ma. Nie ma mowy o eksmisji oczywiście w zimę, ale to obowiązkiem nie głownego najemcy, a osoby eksmitowanej jest zapewnienie sobie lokum. Może złożyć wniosek o mieszkanie komunalne lub socjalne. To, ze jej ojciec ma jakieś tam mieszkanie nie powoduje tego, że ona może, chce lub musi się tam wprowadzić. Z matką ta kobieta ślubu nie brała. Więc nie ma tu mowy o wspólnym majątku. A wasze forumowiczki i forumowicze zdanie mnie śmieszy. Sama mam rodziców po rozwodzie jak i mój partner jest rozwodnikiem, więc mam pogląd na sytuacje z obu stron. Od tego jak jest skonstruowane polskie prawo, a tego co wymaga od nas kultura jest przepaść. Ojciec, który nie uchyla się od płacenia alimentów wypelnia swój obowiązek- nie ma dodatkowego ktore mówiłoby, ze musi również zapewnić lokum. To matka jako sądownie ustalona opiekunka prawna dzieci ma ten obowiązek. Same alimenty są wyliczane na podstawie tego ile oboje rodziców zarabia jakie koszty ponoszą na utrzymanie dziecka i dzielą to na pół. Skoro matka ma dzieci dostaje na nie alimenty to powinna dziecku zapewnić lokum- na to też dostaje pieniądze. Ja osobiście w życiu nie pozwoliłabym dokładać się jeszcze do np. nowego mieszkania byłej mojego męża bo wole dziecku założyć konto na ktore odkładam pieniądze na jego przyszłość. Radzę matke poinformować o tym, ze wystąpiliście o wymeldowanie jej żeby miała czas sobie czegoś poszukać. A wy nie mieszajcie się w tą sprawę- to sprawa wyłącznie pomiędzy matką twojego faceta i ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wniobowzietaiwykleta , my chcemy jego matce pomóc bo kobieta tak samo jak ja na początku nie wie od czego zacząć, dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtpjd
Karolcia napisz jeszcze ile te dzieci maja lat?i mowie ci normalnie wniosek do biura meldunkowego trzeba zlozyc ale mama musi to zrobic jako wlasciciel.a eks pasozyt niech sie kurwa za robote wezmie znajdzie własne mieszkanie.i co facet buli alimenty czynsz rachunki moze jeszcze za fryzure na pizdzie bedzie jej placil?!co z tego ze jego dzieci on sie rozumiem wywiazuje z obowiazkow wiec ona tez ma obowiazek ponosic polowe kosztow!pijawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam mieszkają jego dzieci
i jego matki-wnuki! jaka by nie było , jego była jest ich matką i sie nimi zajmuje! a ty masz gówno do tego mieszkania wredna małpo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichhhh
do tam mieszkają jego dzieci masz w głowie siano a nie mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam mieszkają jego dzieci
ukochany tatulek chce wywalić dzieci na bruk ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtpjd
A ja czytajac ten topik i innd na kafe ze prawda jest iz 80%ludzi nie umie czytac tekstu ze zrozumieniem.to nie ojczulek chce wywalic dzieci na bruk tylko jego mama ktora jest WLASCICIELKA mieszkania chce je sprzedac wiec logicznd jest ze mieszkanie trzeba oproznic czytaj wymeldowac lokatorow.nie ma tu mowy ani o eksmisji ani o wyrzucaniu na bruk.ta pani niech sie zatroszczy i znajdzie lokum bo skoro sad przyznal jej opieke nad dziecmi to ona taki warunek musi spelnic.jesli nie da rady to dzieci do ojca ktory im mieszkanie zapewni a pani no coz to juz jej sprawa.i ostatnie nie ma juz eksmisji na bruk niewazne latem czy źíma jest eksmisja ze wskazaniem lokum zastepczego a takowym moze byc mieszkanie jej ojca.tylko ze w tej sprawie nie chodzi o eksmisje a zwykle wymeldowanie.karolcia niech mama twojego faceta zaproponuje kupno mieszkania tej kobiecie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×