Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antonio krytykant

Czesc cala-ja

Polecane posty

tak, dobrze jest miec przyjaciół....pewnie ze fajna , a ty myslalas ze jaka jestes??? wszystkie jestesmy zajebiste:) piers do przodu, kieca , makijaz i wiesz na podryw:P kafeteria schodzi na ...nie wypowiem sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee pissareczko bez żadnych podrywów, na razie trzeba się wyleczyć i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Młoda gówniara jestem i ładnie po dupie dostałam, trzeba się uczyć i rozróżniać frajerów od normalnych facetów:) Ale jak się wyleczę do końca to dopiero się zabawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu bym Cię nie zdradziła, jak możesz takie myśli do siebie dopuszczać- never-forever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam imprezę na początku grudnia, a skończę 1 stycznia. Także Antonio pełen luzzz, no stress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajerów co prawda jest wiecej, ale i prawdziwych mezczyzn nie brakuje, jest tak jak mowisz, trzeba sie nauczyc rozrózniac:) cos mi sie wydaje ze w podobnym wieku jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajerów co prawda jest wiecej, ale i prawdziwych mezczyzn nie brakuje, jest tak jak mowisz, trzeba sie nauczyc rozrózniac:) cos mi sie wydaje ze w podobnym wieku jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż musze to napisac....Antonio, dzieki temu że jesteś starszy, masz wiecej doświadczenia, dzieki temu dasz rade z nami dwiema:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masażer elektryczny;) a jak ładnie poprosisz...no to kto wie, moze moze... A tak swoją drogą, to moj czarny biustonosz ciezko sie rozpina, a tak go lubie i zawsze wieczorem jak go nałoże to mam problem...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto pomyśl sobie jedno teraz się męczysz ale jak przyjdzie na Ciebie pora to będziesz boska:) Ja przynajmniej tak sobie wkręcam, następny szczęśliwiec zapamięta mnie na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×