Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliowepole12

21 tydz. ile wzrosła wasza waga?

Polecane posty

Gość liliowepole12

Dziewczyny, jestem w 21 tygodniu i ważę o 4,5-5 kg więcej niż przed ciążą. Jak to było //jest u was? Chciałabym sprawdzić czy mój przyrost wagi jest prawidłowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jestem w 23 tygodniu i moja waga też zwiększyła się o 4,5 kilo. Położna ostatnio jak mnie ważyła, mówiła, że to trochę mało...ale ostatecznie każda z nas tyje inaczej. Mam za to duży brzuch i piersi:) Więc wiem przynajmniej, gdzie są te kilogramy:D A lekarz nie widzi nic niepokojącego, dziecko rozwija się prawidłowo, mi nic nie dolega- czyli wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem w 21 tc
i doszło mi dodatkowe 4kg ale lekarz powiedział ostatnio ze ksiazkowo tyje ;) wiec nie miejcie powodow do zmartwien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 3 miesiące po porodzie
ja przytyłam do tego czasu bardzo nieprawidłowo, bo już na pewno dobre 10 kg jak nie więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **tina*
akurat w tym terminie miałam wizytę u gina więc było ważenie miałam +2,40 kg do przodu. W 25 tygodniu +4,30 kg. Następne ważenie w 29 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 25 tc i przytyłam ok 2-3 kg. Moja lekarka mówi, że świetnie. Ja ogólnie mam sporą nadwagę, więc chyba dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxnella
ja jestem w 29 tyg i przytylam 7kg. cala ciaza weszla mi tylko w brzuszek:) ktory w sumie tez nie jest az taki duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile i kiedy sie przytyje w ciazy zalezy od kobiety. Ja w 21tc dopiero zaczelam tyc, wtedy doszedl mi pierwszy kilogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda że zależy tylko
od kobiety przede wszystkim od wagi wyjściowej i od samego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarna znowu
W pierwszej ciazy jadlam co mi sie podobalo. Tylam i tylam. Dorobilam sie rozstepow na udach, biodrach, brzuchu i piersiach. Wrocilam do swojej wagi rownie szybko, ale skora juz nie ta niestety. Teraz zaluje, ze wciagalam podtykane pod kochane babcie i ciotki "racuchy". Teraz jestem w drugiej ciazy i ograniczylam niezdrowe tluszcze i slodycze. Jem za to wiecej warzyw i owocow. Jestem w 24 tygodniu ciazy i przytylam 4 kilo. Jak na moj wilczy apetyt to chyba nie tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarna znowu
Aaaaaaaaa uwazajcie na Swieta! To chyba najgorszy okres dla ciezarnej ;) Pamietam, ze wtedy przytylam najwiecej i oczywiscie az do skonczenia karmienia nie bylo mowy o odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×