Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matełusz 5 kl

Trudne zadanie domowe

Polecane posty

Gość matełusz 5 kl

Czesc, mam do was pytanie. Pani z WOSU zadala nam dzisiaj zadanie domowe i nie znam na nie odpowiedzi... pytam czy pomorze mi ktos??????? Bede wdzieczny za pomoc... Pani dala taka karteczke i tszeba zaznaczyc poprawna odpowiedz. Ktory z wymienionych krajow jest czlonkiem Paktu Polnocnoatlantyckigo (NATO)? A. Ghana B. Ukraina C. Maroko D. Polska Zastanawialem sie miedzy Ukraina a Marokiem ale nie jestem pewien na 100 % to niech ktos poda mi poprawna odpowiedz bede w dzieczny za pomoc pozDrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochlastaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co pamietam to B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazda .....................pisać umie a googli nie używa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matełusz 5 kl
ale napewno ukraina? no bo pani bedzie z tego pytac jurz jutro a mi 1/2 z tego gupiego wosu wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammell
Ghana na pewno, bo jest założyczielem tego paktu. O ile pamietam to było 1 września 1939 w miejscowosci Wenderplate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matełusz 5 kl
przeciesz ja wiem co to jest goge i chcialem go uzywac z tym ze jak wszedlem na te strone to mi wyskoczylo cos w stylu dostep zabroniony czy jakos tak, nie wiem dlaczego na niekturych stronach tak jest. to jak z ta odpwoeidza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matełusz 5 kl
ok kamel ufam ci na slowo i juz zapisuje do zeszytu to morze za takie wyjasnienie nawet 6 dostane dzieki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz 5 kl
O żesz kurde, zawsze musicie zwęszyć prowokację :(. A już miałem taki fajny temacik i co najzabawniejsze, na forum erotycznym. I tak dziwne, że nikt z was nie zainteresował się tym, że 11-latek wchodzi na forum erotyczne :D a miałem już nawet usprawiedliwienie na to. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammell
W 5 kl nie wosu, postaraj sie lepiej nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz 5 kl
No tak [wali głową w ścianę]... już pozapominałem, jak to dawno temu było. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może ktoś z Pomorza pomoże
boć tam u was morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcdfgfdsfg
"czy pomorze mi ktos???????" ja mazowieckie a nie pomorze :D "tszeba zaznaczyc" jak tszeba to tszeba cokolwiek to znaczy :P "bede w dzieczny za pomoc" a ja bede w dzieczny jak nauczysz sie uzywac googli zamiast wlazic na forum erotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdaaj guwniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz 5 kl
Czytał/a szanowny/a pan/i, iż była to cienka prowokacja autorstwa mojego? W dodatku napisałem, że na Google założono mi blokadę :P. To tylko żarty. WOS-u w tym wieku już nie muszę się uczyć (zaznaczam, że mam znacznie więcej niż 11 lat). A błędy ortograficzne również były specjalnie zrobione, typowo, żeby wyglądało to, jak pismo 11-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×