Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwudziestodwulatek

Dziewczyny spodobalby sie wam taki prezent?

Polecane posty

Gość dwudziestodwulatek

chcemy z bratem kupic rodzicom pod choinke cos takiego: http://www.surpriseme.pl/prezent-dla-niego-jazda-samochodem-terenowym.html Niby troche drogie, ale jak sie popatrzy, ze jechac moga az cztery osoby to wsumie by byl prezent dla nas wszystkich :) tata uwielbia jazde samochodem ale nie wiem czy mama by byla zadowolona... Kobiety, poradzcie cos bo musze sie szybko zdecydowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylina
ja uwazam ze to strasznie glupi prezent. i w dodatku tylko dla jednej osoby tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombajka
ja mysle, ze to super pomysł. w końcu coś kreatywnego, a nie kapcie, ksiazka i krawat. w dodatku z tego co widze to sie zmieszcza 3 os, wiec mozna jechac cała rodzine. w ogole weszlam na te strone i podobaja mi sie ich pomysły, juz kupilam prezenty na swieta, ale moze w przyszłym roku cos wymysle w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł jest SUPER! Jeśli masz rodzicow, ktorzy lubia zabawe :) ja bym byla w siodmym niebie, gdy dzieci mi zafundowaly taka fajna rozrywke w ramach prezentu swiatecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już jestesmy przy prezentach, które sprawiają radość obu stronom to ja bym niesmiało podpowiedział, kup konsoel do gry, moze xboxa :D Wiem z doświadzcenia, ze to dobry pomysl i duzo radosci i zabawny na zimowe długie wieczory ;) Na 3kropki.pl jest chyba największy wybór w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent sam w sobie jest bardzo fajny, ale moim zdaniem nie pod choinkę dla obojga rodziców. Sam mówisz, że nie wiesz czy mama byłaby zadowolona z czegoś takiego. Może zafunduj takie prezent tacie na urodziny? pod choinkę możesz im sprezentować na przykład jakieś fajne zegarki? Zobacz sobie w sklepie minuta.pl bo mają tam bardzo dużo fajnych :) A na jazdę samochodem terenowym wybierz się sam z tatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent sam w sobie jest bardzo fajny, ale moim zdaniem nie pod choinkę dla obojga rodziców. Sam mówisz, że nie wiesz czy mama byłaby zadowolona z czegoś takiego. Może zafunduj takie prezent tacie na urodziny? pod choinkę możesz im sprezentować na przykład jakieś fajne zegarki? Zobacz sobie w sklepie minuta.pl bo mają tam bardzo dużo fajnych :) A na jazdę samochodem terenowym wybierz się sam z tatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×