Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostu on

Lublin Lublin

Polecane posty

Gość Sokół Nisko Ponad Wszytsko
jak zwał tak zwał.....samica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Kajtuś a na której uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam słychać w Lublinie, ładne czyste miasto, tak je pamiętam. Nawet dworzec się pozytywnie wyrożnia na tle innych polskich. Czasem żałuję, że wyjechałam ale tam przeicę zbiednie u was, bezrobocie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Martusia...ja jak tylko moge to zawsze organizuje sobie sylwestra sam.I nigdy sie nie nudze.Spac bylo bymi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Dobrze zrobiłaś... ja coraz częściej myślę nad wyjazdem, ale muszę skończyć podyplomówkę... bo z praca kiepsko niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
a z drugiej strony to jak jestes masz byc sama to przyjade do ciebie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to wszedzie jest lipa z pracą:/... teraz mieszkam w 3mieście i jest tak średniawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to wszedzie jest lipa z pracą:/... teraz mieszkam w 3mieście i jest tak średniawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
a sokol...juz odlecial???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
sokol polecial ,inni chyba poszli spac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
...wiec i ja znikam.Dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Na pewno miło byłoby powitac nowy rok w wiekszym gronie. Ja pomimo tego, ze mam kilka propozycji na ten wieczór postanowiłam, ze zostaje w domu i o 21 bedę juz spać! W tym roku straciłam prawie wszystkich "przyjaciół". Teraz wole porozmawiać z kimś na kafe, niz angazować się w jakieś znajomości. Zrobiłam sie nieufna i bardzo ostrozna. Nie chcę rozczarować sie po raz kolejny i nie chce znów płakać... A z sylwestrem u mnie nie da rady, bo mieszkam nadal u rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Martusia wiem ze mnie nie zaprosisz a ja nie pojade to byl zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Jak to robisz, ze sie nie nudzisz, spedzając czas sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
to bardzo proste zajmuje sie tym co lubie robic a i tak czasu brak bo sie robi ranek.Kiedys to byly fajne filmy w tv,bywalo ze musialem ogladac 2 na raz.Obowiazkowo mam szampana,jakis inny trunek tez.Do tego moje hobby...i juz jest rano.O 24 wygladam przez okno ogladajac fajerwerki.Ale ostatnio juz dawno nie mialem takiego sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Ja jestem sama od maja tego roku... Nie potrafię poradzić sobie z samotnością, ale boje sie nowych znajomości... To bedzie mój pierwszy samotny sylwester od 6 lat, dlatego chcę go przespać, bo inaczej pewnie zamiast witać nowy rok i sie cieszyć, płakalabym jak dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
ja zawsz z toba pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
jesli chcesz mozesz pisac zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Cieszę się :) Zapamiętam topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litla valkyrja
witam serdecznie tez jestem z lbn i tez sama spedze swieta i sylwka....trudno sie mowi, przynajmniej sie wyspie, a alkoholu i tak nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka85
Witam serdecznie, również jestem z Lbn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litla valkyrja
siema mroowa ;)jak tam sylwestrowe plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka85
Siemka:)Na chwilę obecną nie ma żadnych planów na temat Sylwka:) jeszcze jest chwilka czasu-może coś sie samo wyklaruje, a jeśli nie to spędzam wieczór z narzeczonym ,alkoholem,jedzonkiem w domku przed tv:) a Ty czemu tak samotnie?zbierz koleżanki,na pewno coś wymyślicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litla valkyrja
no to na pewno bedzie przyjemnie....eh, ja sama z 14 miesieczna coreczka, ktora o 19 30 już spi:) moj facet jest za granica....a na kolezanki to nie mam za bardzo ochoty, i oned pewnie tez maja lepsze propozycje niz siedziec ze mna:D wiesz, ja nie piję w ogole, nie pusz cze glosniej muzy, bo mloda spi...wiec lipa troche :) ale nic to, moze za rok bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka85
Aha rozumiem. Ale pomysl za rok twoja mała będzie już starsza, więc może będzie troszkę łatwiej zorganizować wieczór sylwestrowy. A tak z drugiej strony to ten caly Sylwester jest troszkę przereklamowany-oczywiście moim zdaniem,wieczór jak każdy inny tylko data się zmienia:) Ale mimo wszystko życzę Ci udanego wieczoru w sylwestra,szkoda że twoj mąż nie wraca na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijagos
No ladnie widze, ze sie topik troszke rozrosł:D a ja wczoraj zasnelam w mig po tym grzancu;); Hmm Martusia a moge spytac na jakim kier. robisz ta podyplomowke??? ja rowniez postanowilam od przyszlego roku... ale mam problem z wyborem kierunku... naszczescie mam jeszcze troszke czasu do zastanowienia:); poprostu on - bylo juz tutaj kilka topikow ludzi z Lublina i okolic, niestety... nigdy zbyt dlugo nie przetrwaly, no ale moze tym razem bedzie inaczej;) w kazdym badz razie trzymamy kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijagos
ano i zapomnialam wczesniej..:o witam nowe kolezanki na topiku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×