Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostu on

Lublin Lublin

Polecane posty

Gość poprostu on
Witam dzisiaj.Udało sie wejśc.Jest ktos???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaarolinkaa21
witam.. ja tez Lublinianka :) no to o czym tu sie gada w koncu? bo tak jakos nie moge złapac wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
O wszystkim ,zalezy na co kto ma ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaarolinkaa21
.. a wiec jakie plany na sylwestra? na Litewskim :d czy jednak z dala od lbn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Załozyłem temat w nadzieji ze ktos pogada z bliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Moje ?pewnie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaarolinkaa21
pewnie? łaaa czyli liczysz na spontan ;p.. malo ludzi chyba czyta kafe z lublina jak widze;/ bo cos srednio goraco tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
nie wiem ile czyta widac ile pisz.Lublin nocą spi,nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
nie wiem ile czyta widac ile pisze.Lublin nocą spi,nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Ale jak tu pisac jak śie cos p.....Dwa dni nie mogłem tu wejśc.A dzis napisałem dwa słowa i musze czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaarolinkaa21
hehe moze pisz cos ciekawszego to jakos sie wlaczymy ;p narzekaniem nic nie zdzialasz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Kaaaarolinka......nie wiem co dla Ciebie jest ciekawe lukasz.......to nie pisz/nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Ktos tu chciał pogadac o sexe ale go wyzwali od zbok.i temat sie urwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Poprostu on... znowu się mineliśmy... :( ... czekałam na Ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Dziś na wigilie MUSZĘ jechac do mojej IDEALNEJ rodzinki... Znów pytania o pracę, jakiegoś ewentualnego męża... Będę musiała sie usmiechać.. dla mnie to kara ... :( Te święta wcale mnie nie cieszą :( ... Chyba przyzwyczajam sie i coraz bardziej lubię moja samotność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ile lubelakow :-) pozdrawiam:) jak sie skupimy to watek nie upadnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaarolinkaa21
..no to trzeba sie skupic ;) dzis wiglia wiec pewnie niewiele osob bedzie siedzialo na necie ( i bardzo dobrze) takze, coz mi wiecej pozostalo Zyczyc Wam Wesolych i radosnych swiat.. :) smacznego karpia i super sledzika :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam witam Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bliska ona
witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaarolinkaa21
Jak tam po Wigili? pojedliscie? ;p hm.. przydaloby sie jakos zapoznac :) Moze kilka slow o sobie? tak na wstepie.. to bedzie nam milej ze soba rozmawiac :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
MARTUSIA......jakos własnie się mijamy.Ale Ty masz adres.25.12 będę ok.23.A teraz tylko na chwilke.WIADOMOSC DLA CIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Karolinka21... cyferki w niku to mój wiek, imię tylko mi się podoba ;) a co aktualnie porabiam mozna wywnioskować po tym co wcześniej napisałam :) Aaalisha moja najblizsza rodzina (rodzeństwo i rodzice) bardzo mnie wspieraja, natomiast wydaje mi się, ze kompletnie nie pasuję do dalszej rodziny (ciotki, wujkowie, rodzeństwo cioteczne). Oni uważaja sie za IDEALNYCH!!!!! Wczoraj oczywiście przy opłatku popłakałam się, kiedy mama życzyła mi aby w końcu moje pogmatwane życie się ułozyło... cienias za mnie... 😭 Poprostu on :) adres jest :)... ale widzisz, tak jak pisałam, chciałabym z kimś porozmawiać, zaprzyjaźnić się, jednak bardzo sie boję... nie chcę znów tych rozczarowań, nie chcę się angażować... Czasem zastanawiam sie czy nie lepiej zostac samotnikiem, ponieważ ewentualnie potem nie ma po kim płakać?!... Straciłam większość ludzi, którym ufałam i odbiło sie to na moim zdrowiu i pozostawiło ślad w psychice :( ... Z drugiej strony potrzebuję kogoś, kto udowodni mi, ze istnieje bezinteresowna przyjaźń, miłość, i inne pozytywne uczucia. Jestem osobą raczej cichą, aczkolwiek tutaj rozpisałam się :) Jeżeli nie przestraszyleś sie tego o czym napisałam bardzo chętnie popiszę z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Witam!Martusia...porozmawiac zawsze mozesz ze mna,zaprzyjaznic tez.Wiadomo kto sie raz sparzyl bedzie ostrozny.Tez tak miałem.Ja nauczyłem sie z tym zyc.Samotnośc....lubie byc sam ale czasem dobrze jest z kims pogadac,lub chociaz popisac.Co do adresu nie musisz pisac,chociaz to jeszcze o niczym nie swiadczy.Mnie nie trzeba sie bac nie jestem natarczywy.Lubie szczerosc az do bólu i wiem co znaczy słowo NIE.Nie boje sie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Fajnie, ze jestes :) Od zawsze miałam lepszy kontakt z facetami, łatwiej z nimi sie dogaduję, dlatego ciesze się, ze zechcesz poświęcić mi chwilkę czasem :) Najbardziej zawiodłam się na moich dwóch "przyjaciólkach", które przez pół roku nie miały dla mnie czasu :(... Nie chcę takich fałszywców obok siebie... Teraz "zamknęłam się" w domu i nawet nie chce nigdzie wychodzić... dobrze mi samej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Mam tak samo,tz.dokladnie odwrotnie.Zawsze i wszedzie lubie towarzystwo płci przeciwnej.Nawet na piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
a najbardziej brakuje mi czułości, przytulenia, buzi w czółko... :( i tego, ze zawsze mogłam, z każdą błahostką zadzwonić do mojego faceta (i dzwoniłam ;) )... Lubiłam jak on opiekował się mną... a teraz musze radzić sobie sama... Przez 6 lat uzależniłam się od drugiej osoby... Poprostu on długo już jesteś sam? Jeżeli nie chcesz odpowiadać, to oczywiście nie musisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×