Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostu on

Lublin Lublin

Polecane posty

Gość mrowka85
A dziewczyny z jakich dzielnic jesteście?jeśli mogę zapytać oczywiście:) ja okolice ul.Lwowskiej,czyli Kalinowszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Witam :) ijagos studiuję analitykę laboratorjną w ochronie środowiska :) ale powiem szczerze, ze to nie była do końca przemyślana decyzja... Teraz wybrałabym raczej jakąś pedagogikę podyplomową, może wtedy łatwiej byłby z praca?!! ...ale nic nie stoi na przeszkodzie i jak się dożyje to może od pażdziernika??? :) Chyba ze... wcześniej pojadę gdzieś w świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijagosia
Martusia jak Ciebie czasem czytam to sobie mysle, ze mam jakas druga "ja" :D jesli chodzi o podejscie do zycia... i tez nad wyjazdem myslalam, ale z drugiej strony tak chyba nie mozna przez cale zycie jezdzic to tu, to tam, mam swoje latka i musze jednak cos tutaj zdzialac. Ochrona srodowiska baaaaaaardzo mi sie podoba, ale wiem, ze to nie dla mnie tak samo jak i pegadogika. Ja raczej mysle o bankowosci, zarzadzaniu projektami, badz w administracji. Ale znowuz nie wiem czy to ma sens, skoro nadal nie mam doswiadczenia. Jutro za to lece do UP mam nadzieje, ze w koncu sie zarejestruje:) I moze cos ruszy. mrowka82 ja mam niewielki kawaleczek do Lublina! ale czesto bywam i wydaje mi sie, ze znam dosc niezle, w koncu troszke czasu tam spedzialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litla valkyrja
jaki tam maz:D raczej nie wroci, tu nie ma szans na godne zycie...jestem z Kunickiego.A co do sylwestra to zgadzam sie, zadne mecyje, ot, wiekszosci leb rano peka i niektorzy maja pourywane paluchy:D witam wszystkich nowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Witam wszystkich.TOjednak jest ktos w Lub.Ale w nocy spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litla valkyrja
czesc.to najlepsze comozna robic noca heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaClara
A ja przybylam do Lublina z poludniowej Polski i miasto bardzo mi sie podoba,tylko ludzie tacy troszke przygnebieni,smutni..Niewiem,czy to ta wschodnia dusza cierpiaca sie w nich oddzywa? :) Postudiuje tutaj,potem nie zwiaze sie z tym miastem napewno na dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litla valkyria
jak tu sie mozna smiac,i cieszyc, jak nie ma z czego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
ijagosia do tej pory kierowałam się we wszystkim sercem, stąd ta analityka, wcześniejsze studia, życie prywatne... ale na dobre mi to nie wyszło :( Dlatego teraz może nadszedł czas aby posłuchać rozumu, porzucić marzenia, zacząć kalkulować, a nie liczyc na to, ze coś się zmieni :(... Aaalisha bardzo chetnie z Toba porozmawiam :) Jesteśmy w podobnym wieku, poza tym miałam w październiku wziąć ślub... ale wszystko sie spierd... :( Życia nie da sie zaplanować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁRYCY
Ja jestem z Lublina! Aaalisha, bardzo dobrze cie rozumiem, mozemy sie poprzytulac! Jestem zajebiscie romantyczny i rycerski. W ogole cud, miod, malina i orzeszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
tak jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Witam, ja też jestem :) Jak wam niedziela mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Juz mineła.Zimno zimno i jeszcze raz zimno.Nie lubie zimna a do tego nie ma kto ogrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Aaalisha-ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Martusia ...jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Ktos tu wczesniej zaproponowal szampana na kafe.Co Ty na to?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu on
Ach....zapomniałem idziesz spac.A moze jednak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
Jestem :) Ostatnio wogóle nie moge uzasnąć, więc siedze do rana na kafe ;) Ja mam winko i chyba sobie zaraz lampeczkę naleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 26
chyba się mijamy... :( Wypiję Twoje zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijagos
Aaalisha teraz czujesz zlosc? niedlugo bedzie zal, rozpacz, pozniej pogodzenie sie z faktem... niestety przez wszystko trzeba przejsc, i coz chyba na pewne fakty z naszego zycia naprawde wiekszego wplywu nie mamy, ale tak sobie mysle ze widocznie taki jest coniektorych los, ze przez pewne sprawy i te smutne trzeba poprostu przebrnac!! byle sie nie poddawac, choc ja sie przyznam, ze zawsze mam tak, iz po klesce potrzebuje dluuzszej chwili na regeneraacje (totalna niemoc mnie ogarnia), a pozniej znowu staram sie dzialac. Teraz sobie obiecalam skracac te moje "luki w zyciu" i wiecej dzialac, bo czasem przez byle gowno potrafie stracic pol roku z zyciorysu.. tak wiec teraz mam takie wlasnie postanowienie noworoczne:) Martusia ale ten bagaz doswiadczen choc ciezkich widocznie Tobie tez jest/byl Ci potrzebny! pozniej to dopiero moglo byc nieprzyjemnie, a do tego zapozno..heh widzisz... nie ma tego zlego...;) Pewnie juz spiecie? ...dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁRYCY
O, ja lubie takie kobiety, nie szkieletory ;). No jak to nie ma kurde, ja jestem! Spytaj sie moich wszystkich kolezanek/kochanek/bylych itp itd. No ale Twoja strata jesli mnie nie chcesz! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joanko :) Aśko - miło mi. Trochę zaskoczona w sumie jestem :) I muszę wyznać, że z Lublina to ja nie jestem zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście :D Poznać się zawsze można a czasami nawet trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie Marzenie
Tez jestem z Lublina i chetnie popisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁRYCY
Czeeeesc Brum, moja niedoszla kochanko! Ja mam 24 lata. I naprawde jestem cud miod orzeszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×