Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wszystkie chwyty dozwolone

Mam ochotę zrobić krem z mleka skondensowanego,ale nie bardzo mam do czego

Polecane posty

Gość wszystkie chwyty dozwolone

Mam już zaplanowanych kilka ciast i nie chcę robić osobnego,żeby przełożyć tym kremem.Będę robić krówkę z proszku,myślicie,że byłaby bardzo mdła gdybym dodatkowo dodała jeszcze ten krem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie inne ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yahamaha
lol! kucharzu umarłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwedzky kucharz
Yahamaha dziękuję za słowa uznania dla mych talentow kulinarnych:) A słyszeliście może o cieście Szynkers ? W wolnych chwilach gdy nie przygotowuje potraw na bankiety muppet show zawsze wyrabiam je na promie do Ystad dla turystów z Japonii. Wyrapiam je z kruchej szynki. Czasem też przyozdabiam je lukrem miłości z mej tubki. Serwuje zawsze z koktajlem Molotova Delicje:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciastowy potwór
Nie mylić z ciasteczkowym! Snickers,krówka z proszku typu ciągutkowego,blok czekoladowy! By podwyższyć poziom glukozy spożyje wszystko a nie pogardzę nawet dietetycznym biszkoptem Pavlovej nawiasem pisząc pycha. Makowce,serniki i babki(również te prawdziwe)spożyje wszystko co na słodko(prócz dan Szwedzkyego Kucharza)- dawajcie telefony gg skype. Czekam na zaproszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
to rozrób ten krem z wódka i bedziesz miała damski likierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAA111AAAAAAAAAAAAA
kup wafle tortowe i przełóż ja dzis robilam puszka ugotowanego mleka w puszcze ucierasz z masłem i przekładasz pyyychhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob banofee pie
paczka herbatnikow maslo puszka gotowanego mleka skondensowanego pare bananow smietana, cukier, smietanfix herbatniki pokruszyc aby mialy konsystencje tartej bulki, wlac po trochu chlodne rozstopione maslo, tyle zeby powstala bardzo gesta masa. wylozyc na tortownice, wstawic do lodowki na ok 2 godziny. wyjac, wylozyc mase z puszki, na to ulozyc pokrojone w plasterki banany i na wierzch polozyc bita smietane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasto z procesorem
Mam pytanie czy to mleko słodkie skondensowane można skarmelizowac poprzez ugotowanie w wodzie by uzyskać "efekt krówki"pytam bo chce uzyskać swój produkt maksymalnie własnrećznie bez dodatkowych zakupów chce przetestowac jak to jest jak się wszystko robi samemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,musisz wstawić mleko skondensowane słodzone do garnka z woda i postawić na gazie.Gotować powolutku ze 3godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
ja gotuje 2 godziny i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×