Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

Zjawiska - nasze historie

Polecane posty

Zjawiska niewyjaśnione, nasze historie itp. Tym razem zapraszam do rozmowy tych, których to CIEKAWI. Niezainteresowanych odsyłam do innych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BilllyKiddSzeryfKielc
Ja miałem raz. Możnaby to i w logiczny sposób wyjaśnić, ale ja tam swoje wiem... Siedem lat temu jak byłem w I technikum, interesowałem się seansami spirytualistycznymi i EVP. Próbowaliśmy wywołać ducha z kolegą, w pokoju w internacie. Nigdy się udawało, aż pewnego razu, taka nocna lampka przyłóżkowa spadła z szafki, a szyba w oknie pękła i pęknięcie to przypominało litere X. Od tamtej pory trzymam się od tego z daleka, od tych spraw. Nigdy więcej potem już tego nie robiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BilllyKiddSzeryfKielc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam te tematy jestem
z rodziny gdzie zajmowali sie wrozbiarstwem , ja teraz rowniez ..a tematy te obce mi nie sa :) pierwszy raz mialam stycznosc z duchem w wieku 4 lat :O w zyciu juz nie chce widziec ducha itd:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Nie wyrzucaj choinki po świętach!!!!!! Podlej swoją choinkę w konkursie Listonic’a i czekaj spokojnie na Mikołaja z workiem prezentów. Na choince jest napisane co robić:) A nagrody to: Dwuosobowy wyjazd do SPA, I-pody touch, ekspresy do kawy , bilety na Opener Festiwal i wiele wiele innych! Sprawdź sam/a wystarczy zajrzeć na adres: http://listonic.pl/testerka3/choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×