Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Widze dziewczynki ze macie zajecie ze nic nie piszec ie:(:(:(:(:(:(:(:( Ja zaraz spadam spac bo jutro do pracy ide:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!Witaj atabasel!ja robilam pranie,troche sie nazbieralo przez swieta.Fajnie ze mamy nowa znajoma,ciekawe co u mooniski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aaliayh:) moniska w pl siedzi Ciekawe co z jej tata? Wspolczuje dziewczynie tego straszne patrzec na chorobe swoich najblizszych:(:(:( Ale zyczymy jak najlepiej i zeby papcio:) wrocil nam do zdrowka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rimm!wszystko bedzie dobrze Inshallah,jak minal dzionek?My bylismy znajomych odwiez na lotnisko do Katowic a teraz relax w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dobrze:) Bylam w pracy a pozniej siedzialam u szefowej i ogladalam tv:) Nie zwazaj na nich co pisza potraktujmy ich jak wiatr Siedze sama w domciu moj w pracy i bardzo mi sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmblondyn troszke sie dzis zagalopowales,mam paru znajomych ktorzy chetnie wyruchali by twoje dupsko bo chyba sie o to prosisz ty frajerska pało,jak masz jaja tak wielkie jak pysk to daj znac,pozatym musisz byc niezła ciota zeby zagladac na kobiece forum albo baba ci nie daje i sie nudzisz ty parówo,nie znam prawdziwego faceta ktory spedza czas na forum dla kobiet,zajmij sie czyms pozytecznym albo swoja baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pozniej sie czepiaja muzulmanow ze to terrorysci he he he Islam jest mlodsza religja od naszej o okolo 500 lat! 500 lat temu to chrzescijanie palili na stosach za bluznierstwa zaprzeczaniu istnienia Boga oraz wyzywaniu go :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie sie ale ja juz na te bzdety nie zwracam uwagi My jestesmy baby wiec lubimy poplotkowac sobie i mamy na to czas:) A facet ??? Sluchaj nie ktorzy mezczyzni lubia siedziec z kobietami poniewaz chcieliby byc tacy jak my:) Juz niedlugo beda chodzic w mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... no pieknie ja myslalam ze wy slodko spicie a tu takie tematy... No wiec co u mnie... Ze mna to zupelnie inna bajka bo ja jeszcze nie mieszkam ze swoim kochaniem ale niedlugo do was dolacze i tez sie pochwale czego w nim nie lubie...;) On jest w Syrii bo konczy studia i ma ostatnie egzaminy... Ja mam druciki na zebach jeszcze pol roku wiec tez nie mam jak wyjechac na dluzej...Niedlugo lub dlugo hmmm cholernie dlugo bo w marcu sie spotkamy w egipcie - taki urlopik ;) Juz nie moge sie doczekac bo tesknie... Nic tylko winismy na msn godzinami codziennie ale jakos trzeba sobie radzic byle do celu... Mimo ze jest tak daleko to daje mi wszystko (prawie;)) czego mi potrzeba jestem so happy. Problem najwiekszy jest w tym ze nie wiemy gdzie powinnismy osiasc... W Polsce nie ma mowy bo ludzie by go zjedli na przywitanie ani pracy by nie dostal latwo itd nie chce zeby znienawidzil moj kraj na wstepie... Ja pracowalam w Anglii wiec tez mam szanse powrotu wiec bierzemy ja pod uwage on natomiast mialby dobra prace w Dubaju ale czy to dobry pomysl nie wiem... zawsze mozna sprobowac... Narazie skupiamy sie mimo wszystko nad nastepnym spotkaniem i zeby pozdawal egzaminy a potem bedziemy sie martwic co dalej... Jedno jest pewne bedziemy robic wszystko zeby zrealizowac marzenia... A wy co sadzicie? Gdzie latwo dla nas znalezc prace? No i jak to jest z wiza dla nich ciezko ja dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah zazdroszcze Wam tez chcialabym zebysmy juz sobie razem mieszkali, zebym mu gotowala obiadki i patrzyla jak je pochlania i sprawdzala czy mu rosnie brzuszek... ale wam dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atabasel nie bylam nigdy w Dubaju, a w Angli zaledwie 3dni na takim spontanicznym urlopie, wiec doradzic ci nie moge :( ale mozecie sie przeniesc tu do holandii :) przynajmniej mialabym z kim na kawce sie spotkac i pogadac z kims kto zyje tak jak ja :) egoistka ze mnie co? heh :) ech jutro do pracy i znowu tydzien zleci niepostrzezenie :O zycze wam dobrej nocki :) Rimm, a ty juz powiedzialas mamie o slubie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :( ale powiem jak przyjedzie do mnie :):):) Gdzie byscie chcieli mieszkac tam jedzcie!!! Wiesz raczej Dubaj to nie wiem tam ty pracy raczej sobie nie znajdziesz Jedz do UE z wiza bedzie mial bardzo trudno Jutro ci napisze co i jak jest u nas z wizami Musze spadac do jutra moje Skarbki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Stanów się przeprowadźcie tam chętnie biorą muzułmanów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska niczego swiadoma
ja to jestem ciekawa jak wy sie doagadujecie z tymi waszymi facetami? po angielsku? jestem ciekawa jakie maja zdanie o polkach? jestem ciekawa ich wiary tzn zwyczajów i obyczjów, jak siwieta i co za swieta obchodza pozdrawiam ciekwska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak czytam tego blonblondyna
to mi rece opadaja, klasyczny przyklad zascianka. On wie przeciez lepiej, jak byc zona muzulmanina niz sama żona. Zeby nie było - mam meza Polaka i owszem balabym sie malzenstwa z muzulmaninem dokladnie tak samo jak z facetem z kazdego innego nieznaego mi srodowiska , czy rozniacego sie swiatopogladem, wyksztalceniem - to sa trudne wybory, ale przeciez mozliwe. Blondyn wywleka ekstremalne wypadki, tak samo mozna wywlec Hitlera, Stalina, czy Mao ( przeciez nie muzułmanina). Na swiecie sa dobrzy i zli ludzie - i nie od rasy to zalezy. Akurat spedzilam wiele lat za granica ( nie tylko w Europie) i poznalam ludzi wszytkich głownych wyznań- byli bardzo rozni!! Zycie to nie telewizja i nie jedna kronika krwaych wypadkow ( tak to chyba widzi blondyn). Prponuję chocby pomieszkac w Singapurze - pieknie tam ze soba wspolzyja rozne religie ( nie mowiac o super standarcie zycia). Albo zobaczyc, jak wiele studentek -Turczynek studiuje na najlepszych uniwersytetach swiata... A co do pogardy, jak czuje Blondyn do Turkow- wypadlaoby jednak docenic ,ze Turcja była jedynym panstwem, ktore nigdy nie uznało rozbiorów Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dzieki za wszystko pogadamy wieczorkiem bo teraz lece na 8 godz do pracy eh strasznie mi sie nie chce bo mialam dwa dni wolne :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dopiero dzis weszlam na poczte i otrzymalam przez was mile zaproszenie do waszego grona :) odezwe sie pozniej poniewaz teraz jade na colleg :) pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Turcja była jedynym panstwem, ktore nigdy nie uznało rozbiorów Polski." myślisz, że to z sympatii lub szacunku do nas? zrobili to ze względów politycznych ponieważ obawiali się umocnienia pozycji Rosji, która już wtedy zaczęła zagrażać owemu, pożal się Boże, "imperium" osmańskiemu :D turcy to jeden z najśmieszniejszych i najżałośniejszych narodów świata, ta azjatycka cuchnąca dzicz zaczyna zalewać Europę i raczej nic się w tym względzie nie zmieni. Nasze kurwy Polki będą oczywiście z tego faktu zadowolone bo będą miały większe pole do kurwienia się z ciapatymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawsaka niczego nie swiadoma: ja porozumiewam sie z mezem po holendersku/zarowno przed malzenstwem jak i teraz/, oczywiscie czasem ja wtrace tureckie slowko, czasem on polskie, dla zabawy :) moj maz jeszcze przede mna nigdy nie mial stycznosci z Polkami, wiec nie ma jakiegos urobionego zdania, ale wiem jakie maja inni: ci co sa w zwiazkach powaznych, bardzo sa mile zaskoczeni i szanuja Polki, ale ci, ktorzy licza tylko na dobra zabawe nie maja o Polkach dobrego zdania/a chodzi tu o Polki same pchajace sie do lozka zaznacze/ co do swiat, to obchodzimy, wszystkie; tzn to wyglada tak, ze jak jest nam dane to jedziemy do rodziny/niestety w tym roku nie bylam na swieta w Polsce/; ubieramy choinke-razem, Wigilii jako takiej nie robie, po prostu zwykly obiad po1. my pracujey zawsze w Wigilie do 17.00, a po drugie ja nie umiem za bardzo gotowac :O, ale czesto kupuje gotowe juz pierogi czy uszka w sklepie polskim, ale wiadomo, to jednak nie to samo, jedynie jaka jest roznica, ze do kosciola ide sama, tzn maz zawozi i czeka na mnie pod kosciolem w aucie ale np w ich swieta, to ja czekam na niego w domu, a on idzie do meczetu; moj maz za bardzo religijny nie jest i do meczetu chodzi tylko w swieta; dodam jeszcze, ze podczas swiat wielkanocnych czy bozonarodzeniowych, otrzymuje od jego rodziny zyczenia, co jest bardzo mile :) co do obyczajow i kultury. Oczywiscie jest ona driametralnie rozna od naszej polskiej, ale da sie to pogodzic, jesli obie strony chca; ja znam jeden bardzo fajny, zabawny, ale troche stary zwyczaj; a mianowicie jak chlopak ma prosic dziewczyne o reke, to przyjezdza do jej domu i jej rodzicow z wlasnymi rodzicami; gdy juz obie strony wyraza zgode jest jeszcze jeden "kluczyk", a mianowicie dziewczyna musi zrobic dla gosci kawe, musi pokazac jaka dobra gospodynia bedzie, a takze zobaczyc jak bardzo kocha ja jej wybranek; wiec robi kawe dla gosci, ale dla ukochanego jest to specjalna kawa; jest w niej za malo cukru, za suzo soli, no po rpostu blee; i jesli ukochany nic nie powie, wypije ta kawe oznacza, ze jego milosc do niej jest bezwarunkowa i ze nawet trucizne moglby z jej rak wypic; takie troche romantyczne :) poza tym jesli chodzi o szacunek do starszych, np ustapienie miejsca w autobusie czy pomoc w przejsciu na ulice, jest tak samo wysoka, jak w PL za moich czasow; np w Holandii nie zauwazylam cvzegos takiego, wiec jesli ktos ustepuje miejsce w autobusie, to duze prawdopodobienstwo jest, ze jest to muzulmanin lub Polak. W kulturze muzulmanskiej straszy brat ma bardzo duzo do powiedzenia/nie wiem jak jest to w pl kulturze bo nie mam brata :P / i gdy w rodzinie braknie ojca, to ten obowiazek spada na starszego brata..... nie wiem co jeszcze, bo mozna by bylo duzo tego pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! u nas mowimy po niemiecku,coraz wiecej po arabsku i polsku.swieta obchodzimy i jego i nasze.co roku bylismy na Wigilie i Wielkanoc w polsce a ze od roku tu mieszkamy to w tym roku tez bylo rodzinnie.O polkach ma rozne zdanie bo rozne polki poznal,ale w towarzystwie nie da zlego slowa powiedziec.Zawsze mowi ze jak polka kocha naprawde,to daje z siebie wszystko.Prawda jest ze maja niesamowity szacunek do starszych.Ten zwyczaj z kawa tez znam,ztym ze tak ze kawa jest zawsze podawana i jezeli ja wypija znaczy to ze sie dogadali,jezeli kawa zostanie nieruszona tzn.ze cos jest nie tak.Jest wiele rzeczy o ktorych mozna by opowiadac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bużki
:) ;) :-) ;-) :P ;P :$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bużki
:Q :W :E :R :T :Y :U :I :O :A :S :D :F :G :H :J :K :L :Z :X :C :V :B :N :M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bużki
:! :@ :# :$ :% :% :^ :& :* :( :) :/ :\ :q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×