Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Jaka nagonka mi??? Topik ma bardzo konkretny temat, a dziewczynu tu piszace mienią się znawczniami owego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy w takich krajach bo nam sie podoba Jezdzimy do kraju meza bo nam sie podoba nikt nam krzywdy nie robi tam wiec... Ale ciebie boli ze nie siedzimy w Polsce i nie marnujemy swojego zycia tam Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayor of London
Witam dziewczyny! Szczesliwego nowego roku! :) Ja bylam zona Araba z Libii przez 4 lata. Czas malzenstwa wspominam bardzo dobrze, poza paroma drobnymi epizodami i poza czasem, ktory spedzilam z jego rodzina. Pozdrawiam serdecznie ps. Rimm, czy Twoj maz jest z Egiptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmblondyn po co mam to komentowac i tak masz swoje zdanie.Zauwaz ze oni atakuja po tym jak sami czuja sie zaatakowani,on obrazil ich uczucia,ja nie slyszalam zeby ktos kiedys stworzyl karykature Jezusa,kto dal mu prawo zeby zrobic to z Mahometem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:45 Rimm (abali-a@wp.pl) Hej Jak wam sie zyje w zwiazkach? Moj maz jest Arabem i jest najukochnszym czlowiekiem pod sloncem Mam nadzieje ze tak bedzie dalej Jeszcze nie mamy dzieci ale tak mysle ze w najblizszym czasie cos pomyslimy A Wy kobitki jak z wami jest??? Czy jest tutaj cos napisane o polakach ewentualnie facetach???? Ewentualnie polkach zyjacych z polakami?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala, oni się tak zachowują bo są daleko od swojego kraju, jak wrócą to zajmie się nimi jakiś brodaty strażnik moralności i nie będzie im wtedy do śmiechu, więc jedyny dla nich ratunek ożenić się z jakąś zdesperowaną dziewczyną , uzuskanie obywatelstwa i osiąc na stałe Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Aaliyach, w Ammanie mam taką swoją ulubioną knajpkę w pewnym małym hotelu, do której NIGDY nie wchodzę sama, bez mężczyzny. I raczej nigdy tam nie spotkałam tubylca płci żeńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Niemczech mowia ze na niebie juz nie ma Wielkiego Wozu bo Polacy kola ukradli,albo"urlop w Polsce?,-oczywiscie,-twoje auto juz tam jest!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz Aaliyah, islamiści mogą sobie robić kpiny z chrześcijan, szczególnie widać to w Izraelu, ale jak ktoś inny np narysuje kaykaturę Mahometa, to jest od razu obrażanie ich, czy aby coś wszystko jest z nimi normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar no i co z tego?ja wlasnie w Ammanie spedzam najwiecej czasu i jest wiele innych miejsc do ktorych moge pojsc i dobrze sie bawic.W Polsce jest tez wiele miejsc do ktorych nie warto wchodzic samej kobiecie,tu morduja i gwalca na ulicy,nie widzisz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmblondyn mozesz podac konkretne przyklady ze islamisci robili sobie kpiny z nas?zaznacze ze jestem katoliczka i zostaje przy swojej wierze,pisales zebym sprobowala powiedziec mojemu mezowi ze ide do kosciola,no wiec musisz wiedziec ze od roku mieszkamy w Polsce,w tym roku moj syn mial komunie i cala rodzina bylismy w kosciele.To nie jest syn mojego meza ale on uwaza go za syna.I jezeli zdarza mi sie dlugo do Kosciola nie chodzic on sam mnie upomina czy sie nie wstydze jako osoba wierzaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor nie moj jest Syryjczykiem ale miala okazje paru poznac chlopakow z egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwałcą i mordują wszędzie, od zarania dziejów. Nie w tym rzecz. Przeciętna mieszkanka Jordanii nie pójdzie na dyskotekę nie ze strachu przed utratą cnoty. I jeśli tam bywasz tak często to dobrze o tym wiesz. Co innego jest być Polką, mieć zamożnego męża, który został przesiąkniety cywilizacją europejską, bywać w tamtej części świata gościnnie, from time to time, a co innego żyć tam naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat panie blondyn w Izraelu to nie muzułmanie kpią z chrześcijan. Mają tam co innego na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się muzułmanie
kojarzą tylko z 11 września i nic na to nie poradzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do chodzenia do kosciola to ja nie chodze bo mi sie nie chce klerow sluchac ale jak mam potrzebe to sie pomodle i nikt nie ma sprzeciwu do tego! Jakis czas temu zatrzymali muzulmanina na drodze i kazali mu wyjac wszystko z kieszeni. Wiec chlopak wyjal dokumenty papierosy kase i Koran. Policjant jak zobaczyl Koran podarl go i podeptal Oczywiscie pozniej byly zamieszki pozamykali pare meczetow( w tej chcili jeden jest prawnie zbudowany i otwporzony w calych Atenach inne meczety to byly wieksze pokoje gdzie sie wszyscy spotykali i modlili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wlasnie nie rozumie w czym problem.Mamy mezow muzulmanow,mamy dzieci,zyjemy w Europie,jestesmy szczesliwe,jezdzimy na wakacje do ich rodzin i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar napisałem o problemach z islamistami w Izraelu, gdyż niedawno oglądałem wywiad z ministrem izraelskim o sytauacji w tamtym rejonie świata i mówił wlaśnie to co zacytowałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wiec sluchasz politykow i im wierzysz?klepnij sie w czolo,nikt juz ich nie slucha i nie wierzy,sprawdz co Izraelici robia tam z Palestynczykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się przypomniało... Niedawno, pewien Etiopczyk, syn tamtejszego dygnitarza, facet, który mieszka w Polsce od lat, bo z racji pracy tatusia skończył tu studia, opowiadał o biedzie w swojej ojczyźnie. Tak sobie pomyslałam, przy całej mojej do niego sympatii - facet ale co Ty właściwie na ten temat wiesz??? Byłeś choć raz w zyciu głodny??? Taka analogia do tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisalach sobie kiedys Koran foto wiecie co zobaczylam??? Koran na papierze toaletowym a wpisujac Biblia czegos takiego nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie...co wy tak naprawde wiecie?bylyscie zonami muzulmanow?mieszkalyscie w tych krajach?o tym tak jak i o biedzie w Afryce wiecie z mediow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn sorki ale nie rozśmieszaj mnie. Chcesz mi powiedzieć, że izraelski minister wypowie się obiektywnie na temat muzułmanów mieszkajacych na terenie Izraela??? Człowieku widziałeś kiedyś getto??? Druty kolczaste i zasieki??? Bo ja widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie a ty byles raz w zyciu glodny??? a muzulmanie maja obowiazek pomagac biednym dzielic sie z nimi tym co maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar masz racje,nie mieszkam tam,ale od szesciu lat jestem zona Araba,i duzo czasu w roku tam spedzam,wiec wydaje mi sie za mam wieksza wiedze na ten temat niz co poniektorzy tutaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar z tej racji, że jestem po stronie izraela wierzę jemu a nie Palestyńczykom. Nocą kiedyś oglądałem w tv program o kobiecie palestyńskiej co wysadziła się w powietrze , była sanitariuszka w sanitarce , zabijając żołnierzy izraelskich. Kobieta, której w zyciu nie wyszło z kilkoma męzczyznami, zdesperowana, wysadziła się powietrze, pokazała, że nie chcieliście mnie to ja wam pokażę.....i tak w ten oto sposób żołnierze izraelscy zaczęli ostrzeliwać niehumanitarnie sanitarki , bo tam mogą się znajdować potencjalni zamachowcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimm masz racje,moj maz tez w ich swieto po ramadanie suszyl mi glowe gdzie moze zaplacic za barana zeby rozdac go biednym haha,ja nie mialam pojecia i uparl sie ze jedziemy do Zakopanego do gorali bo to jego obowiazek w ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zacznijcie pisac cokolwiek byleby na temat z wlasnej autopsji a nie z gazet czy tv?:) Jezdzac do krajow arabskich nie z biur podrozy poznaje sie je w szczegolnosci jesli przez jakies miesiace sie mieszka z ludzmi z tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×