Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

wlasnie o to mi chodzi kochana :) o ten konflikt bo prawda taka ze kazdy praktykujacy swoje uwaza za jedyne, najlepsze i najczystsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na poczatku zwiazku tak oszukiwalam ze niby juz nie pale,a jak tylko drzwi sie za nim zamknely,balkon i papierosek i wietrzenie mieszkania,mycie zebow,caly rytual haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
moja jeszcze nie teściowa mieszka daleko.... widziałam tylko na zdjęciu... ona mnie też... i powiem tak - przypadłam jej do gustu... dopóki nie dowiedziała się że moja wiara jest dla mnie na tyle ważna że prędzej ze związku zrezygnuję ale muzułmanką nie zostanę... i nie dlatego nią nie zostanę..zebym uważała tą religię za gorszą, ale dlatego że religia jest częścią mnie - tak zostałam wychowana i w pełni się z nią identyfikuję... jest częścią mojej tożsamości.... a moje kochanie na prawdę chciałam z tego powodu porzucić... powiedziałam mu ze jest ok i że nie będę miała do niego pretensji, i żeby poszukał muzułmanki... nie chciałam go stawiac między młotem a kowadłem, bo go kocham ale powiedział mi że już za późno jestem częścią jego i nie może już ze mnie zrezygnować.... i tak zostało... ja nie jestem zła na jego mamę... bo nie dziwię się jej.... zamiast jego syna przyciągnąć bardziej do modlitwy i religii to przeze mnie jeszcze bardziej się oddala... wiem że ona cierpi też z tego powodu... ale to już jest starsza kobieta nie zrozumie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniska ten link mial sie znalezsc o wiele wyzej ale cos mam z kompem i netem Ja pale i to bardzo duzo ponad paczke dziennie kiedys chcialam zostawic kupilam plastry nicorete ale nic mi nie dalo:( Moj tez pali o wiele wiecej Jak byl Ramadan mowilam mu ; kochanie zostaw papierosy przeciez jak nie palisz teraz to rzucisz i pozniej ja zostawie bo nie bedziesz sie calowal z papielniczka no ale nici z tego... Ale juz zapowiedzialam ze jak bede w ciazy to nie ma palenia w domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkad jest mala to pali sie tylko w kuchni albo w shisha room haha,mam jeden pokoj z shisha,poduchami,materacami typowo po arabsku,fajny,tam mozna palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze ...i mooniska,wasze tesciowe potrzebuja czasu,jesli zobacza ze uszczesliwiacie ich synow to wam wszystko wybacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Oj alez tu bylo do czytania przez ostatnio dobe... hihihihi Bylam dzis odebrac dyplom na uczelni ach :) Kupilam nowe ciuszki i jestem happy bo do tego wszystkiego mialam ze swoim malutkie spiecie a potem cudowna zgode i teraz tryskamy do siebie miloscia:P Hmmm ciezko mi sie wypowiadac co do waszych tematow bo nie mieszkam z chlopakiem wiec sorki ale gowno wiem... Moze wiem duzo ale potwierdzenia ze tak napewno jest to nie mam:D Ale... Wesam jest wierzacy i praktykujacy... Jak bylismy razem to sie nie modlil 5 razy bo stwierdzal ze nie potrafi spac sobie ze mna a potem no wstac o 6 i sie modlic wiedzac ze praktycznie bedac ze mna grzeszy... hihihihihi ale ogolnie sie modli 5 razy dziennie o ile jest to mozliwe nie widze w tym nic zlego... Nie pije nie pali a mi mowi ze pic sobie moge byle z umiarem (bo glownie potem umieram i on nie moze zniesc moich narzekan jak mi jest zle hihihi) ale papierosow u mnie by nie zaakceptowal... Na szczescie ja tez nie akceptuje bo nikt u mnie w rodzinie nie pali i dostaje uczulenia wsrod palacych... Jak jedlismy w restauracji to przed zjedzeniem mowil - mam nadzieje ze to nie wieprzowina ale nie dochodzil co to jest hihihihihi Ktos tam mowil o religii... Jak narazie sporo czytal i mnie pytal czasem o rozne rzeczy... Szanuje moja religie i powiedzial ze on nie ma nic przeciwko chodzic ze mna czasem do kosciola (nie kazda niedziele ale swieta i czasem :))... Ogolnie hmmm mnostwo jest tematow na ktore gadamy - niestety tylko gadamy wiec potwierdzenia w jego slowach nie moge miec bo wszystko kiedys wyjdzie, natomiast co w nim cenie to jego szczerosc... Kiedy gadamy o czyms to on mi odpowiada co by zrobil nie mysliu o tym czy mnie ta odpowiedz ucieszy... Klocimy sie o cos co bedzie dopiero za x lat ale dochodzimy do kompromisu i dlatego uwazam ze mi nie sciemnia bo po co mialby mi mowic rzeczy teraz ktore mi sie nie spodobaja raczej by mi mowil tak tak oczywiscie bedzie jak zechcesz... Ale nie mi sie tu wypowiadac bo ja dopiero zaczynam poznawac plusy i minusy takich zwiazkow:) Kiedys sie wypowiem;P hihihih co do tej chusty to jak mu powiedzialam ze nastepnym razem jak sie spotkamy to chce zeby mi przywizl taka modna chuste bo chce nosic (to mialo byc gdy pojedziemy do egiptu) to tak sie usmial powiedzial ze chyba jak to zrobie to co na mnie spojrzy to kucnie ze smiachu bo gdzie ja i chusta:) Zreszta on zawsze chcial dziewczyne bez chusty czy ja czy muzulmanka to wolal bez chusty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie maszynki?? my powiedzielismy ze palenie rzucamy jak przyjedziemy tutaj z Pl i rzucilismy.. tak po prostu bez zadnych plastrow czy tabletek.. tak jest najlepiej :) co do tesciowej ja tez nie mam do niej zalu.. starsza kobieta.. i prawde mowiac czasami sie zastanawiam czy to ona nie postepuje zle wg islamu.. ale to jej sumienie nie moje.. czasami tylko tak mysle czy one nie czuja ze traca przez ta swoja upartosc w oczach wlasnych synow.. a potem mowia ze to my jestesmy zle i niedobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie nie doczytalam wyzej nie jestescie jeszcze malzenstwem? Aaliayh tez bym chciala miec taki pokoik:) Wiecie co mnie dziwi? Moj maz pali wypic to wypije rzadko zawsze mi tlumaczy ze alkochol to grzech ale jak zapali zielsko to tylko slysze ze jest to nie dobre nie ze grzech tylko nie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
Aaliyah30 aj ... mi już nie chodzi całkiem o mnie ... ale jemu jest ciężko ... co wraca od rodziny - to zamiast wypoczęty.. to ma podły nastrój... jest czarną owca :( a myslę tak czuję że ona i tak w głębi serca wie że dobra kobietka i porządna mu się trafiła... i też wierząca tyle że nie MUZUŁMANKA nie wiem czy kiedykolwiek się z tym pogodzi... kiedyś chciałam jechać... ale szybko mi to z głowy wybił... powiedział, ze chyba jestem szalona ... i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atabasel co on mialby robic w tym kosciele?my bylismy w czerwcu na weselu mojej kuzynki,my oczywiscie spoznieni,no to mowie wejdz juz ze mna do kosciola,nie bedziesz tu stal jak gamoń,no i wszedl,i albo siedzial,albo stal bo przeciez nie kleknie:-)ogolnie nudzilo mu sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie cos w tym jest ze my dla tych kobiet matek zawsze bedziemy gorsze.. rimm zielsko?? z tego co wiem to im nie wolno sie narkotyzowac tak samo jak pic alkoholu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh moj tez wlazl do kosciola na slubie.. stal z tylu i wszystko ogladal.. a jak ksiadz z komunia szedl to ten uciekl hehe mowie wam ile ja sie usmialam.. i ten strach w jego oczach.. jak mi mowil ze on myslal ze ksiadz idzie do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zielsko to wlasnie mnie dziwi czemu alkochol jest grzech a marihuana mowi ze jest tylko nie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
w Malezji mieszka ma 2 siostry i 4 braci... on jest najstarszy więc.... wg. tamtejszej kultury jak nie ma ojca to cała rodzina z Nim powinna się liczyć... a przeze mnie ... no cóż tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... tak potrzebowalam czasu i wszystko zrozumialam:) Dzis moje kochanie mi powiedzialo ze hmmm jest zawiedziony bo nic tylko mu pisze jaki on jest beeee a on teraz nie ma nikogo... Ma egzaminy nie moze sie skupic bo wie ze ja jestem zla rodzice zli a on w tym wszystkich zaczal juz nienawidzic zycie... hihihihi bo mu wczoraj napisalam ze nienawidze jego rodzicow i kiedys im powiem ze wcale dobrzy nie sa:P Ponioslo mnie bo nie mogl ze mna gadac hihihihi No i bylo mu bardzo smutno wiec stwierdzilam ze bylam cholerna egoistka.... I teraz juz jest dobrze... Bo gdy on widzi ze go rozumiem i jestem przy nim sercem to tez sporo potrafi zrobic przeciwko rodzicom zebym byla happy:) Ja mam tak niewyparzona gebe ze kiedys sie przejade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
mój to narkotyków nie.. wina nauczył się robic u mojem mamy w polsce ;) i strasznie mu nalewka domowa mojej mamy smakowała... ale na wieprzowinę ma straszne uczulenie... chcialam go kiedyś przekonać aby spróbował ale ... fiasko ;) myślałam o kiełbasce z grila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a jak ksiadz chodzil z tacą i moj patrzy ze przewaznie drobniaki leca na tace i zdziwiony do mnie,daj ta koperte,ja na to,szeptem oczywiscie bo kosciol,jaka koperte???on,no dawaj bo juz idzie,wszyscy drobne sypia a ty z koperta sie wychylasz!hahahaon myslal ze ksiadz zbiera dla mlodej pary!;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zapytac o ten fragmnet
" Istnieje tradycja, że pierwsze zalecenia zakrywania całego ciała wyszły od Aiszy, żony Mahometa, która twierdziła, że jeżeli kobiety będą się okrywały razem z twarzą, to mężczyźni przestaną zwracać uwagę na ich ciało, a będą je kochali za zalety duszy i umysłu." No ale dlaczego to samo nie dotyczy męzczyzn, gdyby oni sie zasłaniali, kobiety by ich kochały za zalety duszy i umysłu... I jak sie wspolczesny islam odnosi do faktu,ze Mahomet podpisał kontrakt małżeński z Aiszą, kiedy miała 6 lub 7 lat, lecz skonsumował swoje małżeństwo po kilku latach, kiedy miała 9 lat . Sam Mahomet miał wówczas 53 lata Czy nadal dojrzałóśc to pierwsza miesiączka? Jak jest w rodzinach waszych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atabasel nie tylko ty masz taka mordke:) ja tez wiele razy cos powiem nie pomysle i tak zranie mojego ze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rodzinie mojego faceta to nie wiem czy jego siostre w ogole kiedykolwiek pozwola dotknac:) Napewno ma teraz 18 lat i ma zaczac studia niedlugo eh jakos tak i gdy pytalam kiedy ja zamierzaja wydac za maz hihihi to mi powiedzial ze nie predko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam sobie tez nalewke zrobic albo wino ( nie odrozniam tego) z winogron ale jakos mi to nie wyszlo My tez w czerwcu do kosciola sie zbieramy na slub ale moj z mamusia bedzie stal i ona juz zadba o niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
w rodzinie mojego faceta za dojrzałość małżeńską uchodzi 18 lat ale podkreślam że to jest wyłącznie w rodzinie. a tak to obecnie jego brat poprosił jego mamę o znalezienie mu żony (dla mnie szok ale taka kultura) i znaleźli mu... z miasta 18 letnia dziewczynę ... on ma 27 i jest ze wsi. Mój był przeciwny, bo mówi że to nic dobrego nie wróży. Ona jest dla niego za młoda i nie przyzwyczajona do pracy na wsi... no ale jego zdanie chyba nie zostało zaakceptowane... i tak to do dziś zawierane zostają związki małżeńskie "settle married" gdzie młodzi się na ślubie poznają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×