Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Gość ble....4444
Kobiety: Zniewolenie nawet w nieistniejących zaświatach Obiecana przepustka do raju ma w przypadku kobiet wysoką cenę: kobieta musi nadal usługiwać mężczyźnie , zadowalać go, być mu posłuszną, zaspokajać jego instynkty. Ale nawet jeśli robi to bez zarzutu, próg tego wydumanego miejsca ma prawo przekroczyć tylko za zezwoleniem męża. Żony są przecież zaledwie „przejściowymi kobietami, tu, na ziemi", prawdziwymi kobietami dla mężczyzn są hurysy . Pod każdym względem lepsze od „ziemskich" kobiet i dlatego ważniejsze . Opisy raju w surach „En-Nebe", „El-Vakia" i „e'd-Dehr" dokładnie to ukazują. En-Nebe przyznaje mężczyznom „dziewczęta o skromnym spojrzeniu, jednakowego wieku z nabrzmiałymi piersiami" "i kielichem wina..." Sura El-Vakia obiecuje „Zmysłowe ogrody", „i wielkookie hurysy do dyspozycji", „piękne jak perły..." Wszystko to świadczy o tym, że wiernych muzułmańskich kobiet nie oczekuje w niebie wymarzony odpoczynek i szczęś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm na post tego kogos kto nas obraza nie napisze nic.. co do tego filmiku ogladalam go juz bardzo dawno temu.. gdybys wiedzial troche o Koranie zrozumialbys ze to o czym mowi gosciu- byly muzulmanin to hmm nie do konca prawda.. na temat wypowiedzi tego muzulmanina ktora zacytowales.. wiesz mi nie przeszkadza ze sie modli chwala jemu za to.. tylko hmm sugerowanie ze nie znamy naszych towarzyszy zycia jest chyba troche nie na miejscu.. szczerze.. ja bym chciala zeby moj czesciej sie modlil.. kto wie moze kiedys przyjdzie taki moment ze modlic bedziemy sie razem.. ale pamietaj w islamie sa tez tacy muzulmanie jak i w katolicyzmie moherowe berety.. ja nie oceniam wiary innych ludzi wiec on nie ma prawa oceniania nas.. prawo do tego ma tylko Bog.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność: USA -- muzułmanów 1.0% Australia -- muzułmanów 1.5% Kanada -- muzułmanów 1.9% Chiny -- muzułmanów 1% -2% Włochy -- muzułmanów 1.5% Norwegia -- muzułmanów 1.8% W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw więzieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej. Dania -- muzułmanów 2% Niemcy -- muzułmanów 3.7% Wlk. Brytania -- muzułmanów 2.7% Hiszpania -- muzułmanów 4% Tajlandia -- muzułmanów 4.6% Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami. Francja -- muzułmanów 8% Filipiny -- muzułmanów 5% Szwecja -- muzułmanów 5% Szwajcaria -- muzułmanów 4.3% Holandia -- muzułmanów 5.5% Trynidad & Tobago -- muzułmanów 5.8% Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów. Gujana -- muzułmanów 10% Indie -- muzułmanów 13.4% Izrael -- muzułmanów 16% Kenia -- muzułmanów 10% Rosja -- muzułmanów 10-15% Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe. Etiopia -- muzułmanów 32.8% Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo. Bośnia -- muzułmanów 40% Czad -- muzułmanów 53.1% Liban -- muzułmanów 59.7% Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku "za ochronę" tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju. Albania -- muzułmanów 70% Malezja -- muzułmanów 60.4% Katar -- muzułmanów 77.5% Sudan -- muzułmanów 70% Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego. Bangladesz -- muzułmanów 83% Egipt -- muzułmanów 90% Gaza -- muzułmanów 98.7% Indonezja -- muzułmanów 86.1% Iran -- muzułmanów 98% Irak -- muzułmanów 97% Jordania -- muzułmanów 92% Maroko -- muzułmanów 98.7% Pakistan -- muzułmanów 97% Palestyna -- muzułmanów 99% Syria -- muzułmanów 90% Tadżykistan -- muzułmanów 90% Turcja -- muzułmanów 99.8% Zjednoczone Emiraty Arabskie -- muzułmanów 96% W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki. Afganistan -- muzułmanów 100% Arabia Saudyjska -- muzułmanów 100% Somalia -- muzułmanów 100% Jemen -- muzułmanów 99.9%"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
STARAM SIĘ WAS NIE OBRAŻAĆ ALE CHCE ZEBYŚCIE RÓŻOWE OKULARY ZDJEŁY I ZOBACZYŁY ZE ISLAM TO NIE RELIGIA POKOJU... poprzez takie małżeństwa zaczyna się islamizacja europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko kogos zacytuje: 1. Koran jest podzielony na 114 sur, ktore dziela sie na wersety. Wersetow jest w sumie 6237. Atakujacy islam w kolko powtarzaja najczesciej tylko kilkanascie wersetow. Niektorzy operuja kilkudziesiecioma. Najwieksze zbiory islamofobow cytuja cos okolo 300-400 wyrwanych z kontekstu wersetow. Powiedzmy, ze ktos juz zupelnie bedzie wypaczal sens i znajdzie ich 600. I teraz najprostsza matematyka, ile z 6237 jest 600 ? Cala wielka wiedza na temat Koranu, ktora ktos czerpie na podstawie wiekszosci antymuzulmanskich stron i publikacji, to kilka procent jego tresci a jesli bede islamofobom duzo kibicowal to sa zdolni znalezc nie wiecej jak 10%. Jesli bede operowal nawet z ta 1/10 to rzeczywiscie jest "bardzo solidnym fundamentem" wiedzy o islamie. To cos takiego jak by czlowiek z dziesieciu przykazan znal tylko jedno i to do tego takie co sobie sam wybral. Albo jak by z kazdej ksiazki czytal kazda dziesiata strone i twierdzil ze jest wielkim znawca literatury. Polecam kazdemu, kto sie zetknie z jakimis cytatami niech sobie je zawsze zestawi z ogolna liczba wersetow. 2. Cytaty z Koranu sa najczesciej zupelnie wyrwane z kontekstu. Nie jest problem gdziekolwiek znalezc cokolwiek jak sie cytuje tylko kawalek. Najlatwiej ta manipulacje mozna pokazac na bardzo czesto powtarzanym wersecie, ktory ma ponoc byc wezwaniem do mordowania wszystkiego co sie rusza i nie jest muzulmaninem. 2.191. I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym! - No rzeczywiscie, czytajac cos takiego czlowiek sie zastanawia czy przypadkiem muzulmanie nie czekaja tylko na to by wszystkich wszedzie mordowac. Ale jak to wyglada kiedy zacytujemy tych wersetow kilka za soba ? 190 Zwalczajcie na drodze Boga tych, którzy was zwalczają, lecz nie bądźcie najeźdźcami. Zaprawdę; Bóg nie miłuje najeźdźców! 191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym! - 192 Ale jeśli oni się powstrzymają... - zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy! 193 I zwalczajcie ich, aż ustanie prześladowanie i religia będzie należeć do Boga. A jeśli oni się powstrzymają, to wyrzeknijcie się wrogości, oprócz wrogości przeciw niesprawiedliwym! Nagle sie okazuje, ze ten werset, ktory wyrwany z kontekstu wyglada tak agresywnie w rzeczywistosci odnosi sie do obrony przed tymi, ktorzy zwalczaja muzulmanow. Do tego ten werset, ktory wyrwany z kontekstu mowi zabijajcie gdziekolwiek spotkacie, w rzeczywistosci mowi o tym by nie byc agresorem, ale wojne obronna pozniej prowadzic jak najskuteczniej /jest pozniej wiele innych wersetow jakim zposobem prowadzic wojne, i ich ogolny wydzwiek jest w zadnym wypadku nie prowadzic ja przeciwko cywilom/. A jesli przesladowanie ustanie, to nie maja biegac z nozami /karabinami maszynowymi/ po swiecie, ale maja sie wyrzec wrogosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to ja sie tez przyczynilam,mam juz w domu malutka muzulmanke...i wierz mi ze nie patrze na zycie przez rozowe okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie zamiescicie tu filimikow jak swietnie bawia sie amerykanscy zolnierze strzelajac do cywilow?albo zydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
Koran zawiera;69 wersów o pomocy innym 11 wersów o tolerancji religijnej 349 wersów nakazujących nienawidzić, zniewalać i mordować niewiernych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zdjac okulary.. Ty je zdejmij.. i jak mowisz a powiedz b.. moze porozmawiamy na temat Biblii i tego co w niej pisze na temat zabijania niewiernych?? nie rozumiem dlaczego ludzie atakuja inna religie nie znajac wlasnej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia pokoju
ale pamietaj w islamie sa tez tacy muzulmanie jak i w katolicyzmie moherowe berety trzeba byc powaznie ograniczonym umyslowo zeby porownywac obie te rzeczy.. rozumiem ze moherowe berety wysadzaja niewiernych w metrze np w londynie??rozumiem ze zli chrzescijanie podpalaja meczety a nie na odwrot:o tobie juz nic nie pomoze jedyne co mozesz zrobic dobrego to nie przyznawac sie ze jestes polka i nie sprowadzac do naszego kraju tego islamisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
chrześcijanie nie sa agresywni.... tolerują inne religie .... chcesz wierzyć w drzewo, słonia to wierz ... ale nie atakuj innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia pokoju
Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego. pachnie mi to stalinizmem choc mysle ze religia pokoju jest znacznie gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego juz sprowadzilam do Poski,mamy corke,ale na tym sie nie skonczy,bedzie wiecej dzieci,moja corka tez kiedys bedzie miala dzieci ktore tez beda muzulmanami;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia pokoju
chrześcijanie nie sa agresywni.... tolerują inne religie .... chcesz wierzyć w drzewo, słonia to wierz ... ale nie atakuj innych islam kontroluje wszystkie sfery zycia wiernych(podobnie jak kiedys faszyzm) choc oczywiscie tu koncza sie podobienstwa, faszyzm przy islami to jak owieczka przy wyglodzonym wilku wiec religia nie jest juz sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten Twoj kolega muzulmanin to taki moherowy beret.. jesli ocenia wiare innego czlowieka nawet go nie znajac.. przeciez u nas robia to samo mowia Ty nie chrzescijanin bo nie chodzisz do kosciola.. hmm chcesz rozmawiac ze mna o Biblii?? nie ma problemu na kazdy Twoj atak na Koran ja znajde cos w Biblii.. pamietaj ze religia jest taka jaka tworza ja ludzie.. a i ja sie nie wstydze ze jestem Polka ale wstydze sie takich ludzi Polakow jak Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
widzisz wiec tym sie muzulmanie roznia od chrzescijan... oni nigdy swojej religii nie zmieniaja a chrzescijanie tak dla nich chrzescijanie to nie wierni osoby gorsze, myslisz ze muzulmanin nie moze przejsc na chrzescijanstwo?????? g... prawda!!! tak samo nie może jak ty Ty masz to zapisane w biblii a on w koranie!!!! - muzułmanin trzyma sie tego a ty nie... i dla tego jestes juz nizej od niego.... dla niego wiara jest wazniejsza od ciebie.... jak bys dala mu wybor zostawil by cie i poszukal szybko innej chetnej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nie atakowac innych a co Ty robisz?? zastanow sie.. kazdy ma prawo obronic wlasne wartosci.. ale jakie Ty bronisz to ja nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia pokoju
mojego juz sprowadzilam do Poski,mamy corke,ale na tym sie nie skonczy,bedzie wiecej dzieci,moja corka tez kiedys bedzie miala dzieci ktore tez beda muzulmanami czyli plujesz na swojego ojca, na cala swoja rodzine na wszystkich polakow gratuluje to tez tlumaczy dlaczego mezus jest lagodny dla ciebie chodz juz narzucil ci religie pokoju z drugiej strony wyobrazacie sobie sytuacje by chrzescijanin np w arabii saudyjskiej zrobil dokladnie to samo co twoj islamista tutaJ??????sprawiedliwosc i pokoj haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
wers 4.34 "Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki! " tak mówi koran i kto ma zryty beret. w biblii tego nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem katoliczka dla twojego info,i mam tez syna katolika i pluje jedynie na takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm teraz to nie rozumiem Twoich wypocin.. wiara wazniejsza ode mnie?? czlowieku co Ty wypisujesz?? mi nikt nie powiedzial ze mam zmienic wiare.. jesli uwazasz ze dla nich chrzescijanin to niewierzacy wiec powiedz mi dlaczego wierzacy muzulmanin poslubil niewierna przeciez wg Koranu mu nie wolno!! to co piszesz kloci sie jedno z drugim a i powiem Ci jedno muzulmanim moze wziasc slub z kobieta z ludu ksiegi slub muzulmanski a chrzescijanka czytaj katoliczka moze zapomniec ze w imie Boga przed oltarzem powie TAK dlaczego?? bo w kk napisane ze trzeba przysiadz przed Bogiem ze dziecko zostanie chrzescijaninem a jaka ja mam pewnosc ze nie wybierze islamu?? mam przed samym Bogiem klamac?? przeciez ono bedzie mialo wybor.. nie jak ja czy Ty i co Ty tutaj nazywasz tolerancja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia pokoju
ale zadalem ci pytanie spytaj swojego ahmeda co by sie stalo z niewiernym ktory chcialby tak jak twoj ahmed zaplodnic muzulmanke i zyc z nia dlugo i szczesliwie w saudi arabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
[2: 223]...Wasze żony, są to wasze pola, uprawiajcie je, ilekroć się wam podobać będzie... [4:11}...synowi przypada udział podobny do udziału 2 córek... W wielu miejscach Koranu Mahomet usprawiedliwia — tzn. wedle wierzenia muzułmanów jest to Allah — przemoc wobec innowierców; dla nich śmierć (na przykład sura 47:4 ; 2:191 ; 4:89 ) i niewola (sura 9:29), można ich wygnać i pozbawić mienia (sura 59).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniska podziwiam cie ze masz jeszcze ochote marnowac swoja energie na tych co wiedza"lepiej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×