Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Hej Aalyiah! :) sorki mnie tez ten tekst zabolal.. ale co takie zycie niestety.. tacy sa Niemcy to tylko pokazuje ich narodowy charakter chociaz prawda jest ze nie wszyscy sa tacy.. a Polak jak papuga tylko powtarza zamiast sie troche prawdy dowiedziec i ksiazki poczytac.. to tez pokazuje charakter naszego narodu chociaz sa i tacy do ktorych ta cecha nie przynalezy :) na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to wszystko jest
a te chusty ( juz nie mówie o czadorach) w upale nie przeszkadzaja? przeciez jest duszno, głowa sie poci? Zwlaszcza ze male dziewczynki chust nie nosza, wiec to nie tak,ze sa przyzwyczajone od urodzenia. I dlugie rekawy w gorąco? I czym wlasciwie ten stroj akurat u kobiet jest uwarunkowany? Skoro faceci moga chodzic jak chca, to znaczy,ze ich cialo nie jest pokusą? albo nieczyste? jakie jest uzasadnienie? I dlaczego w krjach niearabskich kobiety muzułmanskie inaczej sie ubierają ( choc jest zimniej), czy to nie jest przewinieniem wobec Koranu? Dlaczego mezowie deklaruja sie jako muzułmanie, skoro tego nie przestrzegaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku moj maz traktowal mnie mozna powiedziec jak mala dziewczynke i mi to pasowalo ale do czasu.Dzis traktuje mnie po tylu latach,jak swoja ksiezniczke ale i jak partnera we wszystkim.Bardzo liczy sie z moim zdaniem szczegolnie w biznesie.Wie jakie mialam zycie i ze mam pojecie o wielu rzeczach.Kiedys jego szwagier powiedzial mu ze majac mnie za plecami to tak jakby mial 100 facetow.I on sobie to bardzo ceni.I o tym ze oni bija kobiety.Jestem bardzo wybuchowa i nawet najbardziej spokojna osobe potrafie wyprowadzic z rownowagi,moj maz tez jest porywczy,wiec czesto w naszym domu wszystko latalo,lecz nigdy nie odwazyl sie podniesc na mnie reki,raczej demolowal dom,a ja niejednokrotnie lapalam co mialam pod reka i ciskalam w niego(do dzisiaj ma blizne po moim ataku).Na szczescie od dwoch lat zyjemy w harmonii bez wiekszych awantur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
dziewczyny nie przejmujcie się takimi gadkami, biorą się one z niewiedzy, jakby mi ktoś jakieś 10 lat temu powiedział, że będę miała męza muzłumainina, wiecie co bym odpowiedziała??-brudasa nigdy w życiu, a tym czasem życie napisało swój scenariusz. Też mi się kiedys wydaławło że ten świat to tylko brud smród i ubustwo,pojechałam, zobaczyłam i zmieniłam zdanie, a pozatym kwestia tego częstego mycia się jest uwarunkowana tez przez klimat- w Egipcie jest zawsze bardzo ciepło, więc ludzie poprostu sie pocą. A pozatym miło mieć męża, który dba żeby nie śmierdzieć( w przeciwieństwie do niektórych polaków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniska nie przejmuj sie,zyjemy w takich czasach ze kazdy kombinuje jak moze,jezeli nawet jest w tym zdzblo prawdy to co z tego?komu robia krzywde?nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z boku
Najpierw nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Napisałam na wstępie że nie miałam styczności z Arabami. Powtorzyłam co gadają tu Niemcy, wiecznie na to narzekają a Wy zaraz zaczniecie mnie od debili wyzywać i przytaczać historyczne dzieje. Koło wzajemnej adoracji, żebym choć komuś ubliżyła, mowiła to od siebie to jeszcze bym mogła zrozumioeć wzburzenie. a ten/ta sorki - zawsze tak piane toczysz fanatyczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
rozmawiałam kiedyś na temat noszenia kwef, czadorów i innych atkich, i okazało się, ze est to podyktowane warunkami klimatycznymi, u nas jak sa upały, to synoptycy tez apelują, żeby zakrywać czymś głowy,a tm o opoarzenie nie trudno,a ubrania sa robione z materiałów przewiewnych ale chroniących przed słońcem, a że faceci dorobili do tego własną filozofię -cóż tak poprostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do czystosci to sie zgadzam,znajomi czesto mnie pytaja dlaczego w toalecie stoi u mnie duza butelka,recznik i mydlo,no wiec moj maz po kazdej wizycie w toalecie musi sie umyc mydlem i woda(nie mowie o rekach),bardzo dbaja o higiene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki
Mojej mamie w upal glowa sie strasznie poci i daltego... nosi chustke. Jeszcze po wojni dluuuugo na wsi kobiety chodzily w chustkach - dla przyzwoitosci :D lub dla tradycji a kobiety w miastach? Kapeluszowe damy ;) Co kraj to obyczaj. Tutaj tez spotykam Arabow w tych... no... wiecie - te kiecki :O zapomnialam jak sie toto nazywa :P I odbijam pileczke - dlaczego w Polsce jest 95% katolikow a ok. 70% nie przestrzega zasad? W Polsce katolikiem zostajesz poprzez chrzest - nikt cie nie pyta czy chcesz czy nie. Wypisac sie z tego to... Niech im bedzie, nie jestem drobiazgowa - podbijam statystyke :D Dzielne jestescie dziewczyny - mlode ale macie poukladane w glowach. Lubie was podczytywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to wszystko jest
co do tzw "brudasów" - kazdy , kto ma elementarne pojecie o Koranie, bedzie wiedzial,ze co jak co, ale czeste obmywanie sie jest obowiazkowe. Ale nie wszyscy ludzie choc te podstawy znaja. natomiast faktem jest, ze o ile muzułmanie sami w sobie sa idealnie domyci, o tyle wokól siebie (np wokól domów) maja na ogol niezły syf , co sie rzuca w oczy. Nie wiem, jaka ideologię do tego dopisac - czy jakas jest? Podobnie np maja Chinczycy - sami sa czysci, a wokól siebie smieca na potege ( wystarczy isc do prawdziwej chińskiej restauracji i zabaczyc jak wyglada stól po kolacji). Czy wiecie skad to balaganiarstwo na zewnatrz? moze przesyt obowiazkowego mycia? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedac w Jordani sama prosze siostre mojego o chuste gdyz chce w spokoju robic zakupy,a nie byc ogladana i komentowana,bo tak niestety bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
he he to fakt, że stanowimy dla nich obiekt do plotek, a jak masz buzię zasłonięta, to nie wiedzą kto się tam ukrywa i masz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez po jedzeniu wyglada nieciekawie,stol i wokol niego,nie wiem skad to sie bierze,moze z tego ze dla nich jedzenie jest bardzo wazne i oni celebruja kazdy posileka nie zwracaja uwagi na drobiazgi ze cos leci im z rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
chociaż ja i tak zawsze podpadałam, bo chociaż jasną karnację można opalić, to blond włosów, ani niebieskich oczu ukryć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
a po co skupiać się na takich drobiazgach, jak jest syf, to się go poprostu posprząta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z boku
Powiem jeszcze jedno, tak szczerze. Z zainteresowaniem przeczytałam ten topik. Z ciekawości, z nudów, dla przyjemności. To co rzuca się w oczy; - mój nie śmierdzi jak Polak - mój nie pije jak Polak -moj nie......jak Polak Polski facet to same zło tu żyją sami pijacy, brudasy i popaprańcy. Wy jesteście Polkami Mam wrażenie jakbyscie miały wyprane mózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widać tu piękną dwulicowość sumienia "Kobiet" które w miaźdzącej większości poznało ich ponieważ mialy ochotę na puszczalstwo z brudem ;] a teraz pierwsze stają się konserwatywnymi białymi zasadniczymi żonami ;] Ciekawe czemu czegoś takiego jest względem białych tylko jak trzeba zmanipulować dziada w willli podtrzymywanego przy zyciu lekarstewkami ;] ? Po prostu to się nazywa czysta dwulicowość i obłuda oraz siła meżczyzn w islamie którzy nie boją się przemocy fizycznej a wy tworzycie sobie emocjonalny matrix w główkach ;] tak jak przypadku uległych pod butem domina ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ten sam problem,dlugie blond wlosy,zielone oczi i za szczupla wg ich standardow haha jak malpka w zoo sie czulam bez chusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIEDYS LECIAL PROGRAM NA TVN DETEKTYW RUTKOSKIEGO; SZKODA ZE W TEDY BYLAM MALA I TEGO NIE WIDZIALAS JAK POLKI Z DZIECMI UCIEKALY Z KRAJOW ARABSKICH; POPATRZ SOBEI MOZE CI SIE TO PRZYDAC; RACZEJ NAPEWNO CI TO SIE PRZYDA.-))) GRATULACJE WYBORU MEZA .) z poczatkuz nawet z polakiem jest super w zwiazku, ale potem wszystko sie zmienia, jak ktos cie ostrzega to n ie mow ze bedzie inaczej.....bo nie bedzie ,jak mi nie wierzysz, to poczatuj z polkami z krajow arabskich, to ci opowiedza,oczywiscie jak maja dojscie do komputera.... i tak za kilka lat przejdziesz na islam, to juz bedzie znak ze on ma wyzszosc i wladze nad toba, zaproponuj swemu mezowi , slubkoscielny, ale by on zmienil sie na katolika, jak ci tak mowi ze cie kocha, ty zapewne przejdziezs na jego wiare, wszystkie pseldo arabki tak zrobily,i ty tak zrobisz, czasu potrzeba...OCZY CI SIE OTWORZA;OBYSCIE JAK NAJDLUZEJ DZIECI NIE MIELI; BO POTEM SIE ZMIENI ,obym sie mylila.... wspomiesz jeszcze jak fajnie bylo a jak sie zmienilo zycie.... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolka na maxa
hmmm ja chodze do szkoly jezykowej z muzulmankami turczynkami itp . Mamsasiada araba ich bardzo lubie sa niekonfliktowi ale wedlug mnie bardziej europejscy niz niektrzy . Zakupy robie u araba . Niektorzy maja o nich podzielone zdanie . Pracowalam z Palestynczykiem , poszlo o podzial pracy powiedzialam muze powinnismy sie zamieniac bo on wykonuje lekka prace ja ciezka i powinnism wspolpracowac by bylo lepiej i szybciej oznajmil mi ze nie mam nic do gadania i wyskoczyl z piesciami cool nie ? znowu mam 2 przyjaciol z istanbulu i powiem ze ich bardzo lubie sa kulturalni pomocni i zawsze siezapytaja co u mnie slychac , prowadza kanjpe z pizza i kebabem i zawsze mam najlepsze :) , rowniez pracowalam z egipcjaninem zloty czlowiek obrotny i szanowal kobiety zas kompan syryjczyk darl tylko geba i traktowal mnie i kolezanke jako wlasnosc ktora nie byla jego , wedlug niego polki to kurwy to byl standart. Nie nalezy wrzucac wszystkich do jednego wora ale sa tacy i tacy . Mieszkam w szwecji 3 lata w sztokholmie teraz malmo i sie napatrzylam ze wiekszosc z nich robi dzieci bierze socjal i nic nie robi ale czesc z nich kreci swoj biznes nie oczekujac nic wszedzie tak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to wszystko jest
a jeszcze tak mysle - wszyscy tak wspolczuja kobietom arabskim - a w sumie facet alurat nie ma lepiej - nie popatrzy sobie na kobitki, a przeciez faceci to wzrokowcy, niezle ich musi nosic z tego powodu Ogladalam 2 dni temu film o Arabii Saudyjskiej - gosc mógł zobaczyc zone dopiero po zaslubinach, bo jesli kobieta da sie komus przdtem obejrzec ,czy z kims pogadac. jest lekkich obyczajow). On jej twarzy w ogole przedtem nie widzal, nie wiem, czy widzial jakkoliwek, nawet w dlugich szatach i czadorze, wynikalo z tego,ze nie. No to nikt nie powie, ze chłop tez nie ma kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolka na maxa
nie mam motywacji_na cyberek masz racje . Wiekszosc muzulmanow traktuje europe jako granice tutaj nie moga robic tego co w swoim kraju , zawsze pozory ktore czesto myla zagubione kobiety badz zafascynowane krajami arabskimi nie powiem sama jestem ale meza araba za cholere bym nie chciala. Niestety zwiazek z tkim czlowiekiem to jest jak cykajaca bomba badz wulkan ktory moze wybuchnac i pokazac rozczarowanie badz byc zwykla atrapa baby i funkcjonowac idealnie. Wydaje mi sie ze muzulmanie z wiosek tak zwanych malych miescin gdzie restrykcje religijne obowiazuja moga doprowadzic do sytuacji takiej ze kobieta bedzie niewolnikiem . Ale ciekawostka dlaczeo juz w krajach arabskich nie kazdym kobiety nie nosza juz takczesto czadoru maja wybor a u nas w europie sie z tym obnosza . Kiedys uciekaly do europy bo mialy dosc tego co sie dzieje u nich w kraju teraz walcza o to czego kiedys nie chcialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam motywacji... wedlug ciebie ile trzeba czekac zeby ktos sie zmienil?bo my juz 6 lat po slubie,dziecko i nadal jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
słuchaj tak jest na całym świecie, nie tylko w polsce,egipcie czy gdzie tam bądź, pytałas więc ci odpowiadałyśmy nikt nie pisał, że wszyscy polacy są be,bo w każdym narodzie zdarzają się ic fuj i ci cacy. A, że do niedawna nawet w Polsce pokutował i nadal pokutuje przesąd, że parwdziwy facet musi śmierdzieć potem, piwem i tytoniem(czy jakoś tak) to juz nie nasza wina więc nie unoś się proszę. A co tego, że tak nas w świecie widzą, cóż same na taka opinię zapracowałyśmy. Wiem jak to wyglądało zanim wyszłam za mąż, Farouka poznałam na studiach i uwierzcie, że gdyby chciał, mógł mieć każdą na skinienie palcem, bez większych problemów a co najśmieszniejsze, najszybciej ulegały te tzw"cnotki", więc co mają o nas myśleć-, żadna muzłumanka nie pozwoliła by sobie na takie zachowanie- a my prosze sex wczasy w egipcie,turcji i gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolka na maxa
ja nie mam nic do kobiet ktore sa z muzulmanami 3eba miesc odwage bo tyle sie pisze i mowi . Znam wiele malzenst polsko arabskich czy tureckich i sa szczesliwi ale znajda sie nieszczesliwi . ten temat bedzie wzbudzal wiele kontrowersji tak samo jak polka z afroamerykaninem . niesety jesli chodzi o czystosc to powiem ze dbaja bo chlopcy w grupie araby czy turki zawsze sa czysci schludni nakremowani i nigdy nie czulam od nich smrodu. Ich kultura i nasza to jak meteoryt z ziemia krtory sie zderza podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z boku
Zono egipcjanina - nie piszemy tu o przesadach tylko prawdziwym życiu Przesadu że prawdziwy facet w Polsce ma śmierdzieć piwem ie słyszalam, może to w twoim środowisku tak mówiono. "Przesądów" jak to nazywasz o Arabach znam tyle...i niestety straszne, dlatego właśnie chciałam czytając ten toopik wiedziec jak jest na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wlasnie wykupilam nam bilety do Pl SUUUUUPPPPPPPEEEEEEEEEEERRRR:):):):):):) Co do ;po glowie; to chodzilo mi ze njiema roznicy czy katolik czy muzulmanin czy hindus itp itd jesli zona lata na lewo i prawo to dostanie Prosze mi nie mowic ze tak nie jest :) Mam znajoma polke i ona sama zalozyla burke na siebie Maz jej nic nie nakazywal Co do ubioru Ja np nigdy nie lubilam chodzic w spodniczkach mini bo grecy to narod hmmm uwielbiajacy kobiety i tylko gwizdy czy trabienie na kogos Ja akurat bardziej chodze w spodniach lub w lato w spodenkach Wychodze z zalozenia ze musze podobac sie samej sobie a nie komus Na plaze jezdzimy i siedze tam w bikini maz nie ma nic przeciwko temu:) Tez mam charakter strasznie wybuchowy tez niekiedy latalo w domu ale nigdy maz na mnie reki nie podniosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah 3o gratulacje ,oby tak dalej....moze faktycznie cie kocha, a ty go sluchasz,i jest ok, NIKT NIE MA GWARANCJI NAWET Z MEZEM POLAKIEM; POLACY SA TEZ OKROPNI; TYLKOW w europejskich krajach maja matki prawo..a nie tak jak u nicj prawo koraniczne.,...a na islam juz przeszlas, jakie masz imie arabskie, jak juz msz to pierwszy krok do przejscia na islam...a moge wiedziec, dziecko wasze oczywiscie w kosciele katolickim ochszcilas::: JAK NIE TO JUZ WSZYSTKO WIEM CO TO ZA DOM ; U WAS JEST HEE CIEKAWE GADUSZKI MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
KIEDYS LECIAL PROGRAM NA TVN DETEKTYW RUTKOSKIEGO; SZKODA ZE W TEDY BYLAM MALA I TEGO NIE WIDZIALAS JAK POLKI Z DZIECMI UCIEKALY Z KRAJOW ARABSKICH; POPATRZ SOBEI MOZE CI SIE TO PRZYDAC; RACZEJ NAPEWNO CI TO SIE PRZYDA.-))) GRATULACJE WYBORU MEZA .) z poczatkuz nawet z polakiem jest super w zwiazku, ale potem wszystko sie zmienia, jak ktos cie ostrzega to n ie mow ze bedzie inaczej.....bo nie bedzie ,jak mi nie wierzysz, to poczatuj z polkami z krajow arabskich, to ci opowiedza,oczywiscie jak maja dojscie do komputera.... i tak za kilka lat przejdziesz na islam, to juz bedzie znak ze on ma wyzszosc i wladze nad toba, zaproponuj swemu mezowi , slubkoscielny, ale by on zmienil sie na katolika, jak ci tak mowi ze cie kocha, ty zapewne przejdziezs na jego wiare, wszystkie pseldo arabki tak zrobily,i ty tak zrobisz, czasu potrzeba...OCZY CI SIE OTWORZA;OBYSCIE JAK NAJDLUZEJ DZIECI NIE MIELI; BO POTEM SIE ZMIENI ,obym sie mylila.... wspomiesz jeszcze jak fajnie bylo a jak sie zmienilo zycie.... powodzenia uwierz świat się zmienia ludzie też- a polki nie uciekają od mężów, z dziećmi???? a francuzki???? we francji na chwilę obecną jest największy przyrost przemocy domowej, większy niż we wszystkich krajach arabskich razem wziętych- ja w Kairze mam stały dostęp do internetu, telefonu i innych udogodnien cywilizacyjnych-mam katolicki śłub kościelny i ślub muzłumański(w każdej religii za większe co łaska wszystko da sie załatwić)jesteśmy pięć lat po ślubie, mamy synka i ani ja nie mam zamiaru zmieniać wiary ani mąz mnie do niczego nie zmusi.Nie wiem jak to wyglądach np w Arabii, syrii lub gdzie indziej, ale wiem jak wygląda w egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×