Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibao

Prezent dla Babci.

Polecane posty

Gość kiki87
bardzo fajny pomysł z ta kwitnaca herbata juz kuplam, mysle ze babcia się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream_dream_dream
no niby tak, że dobry pomysłem jest kupienie babci witamin, czy syropów wzmacniających. Ale ja wiem, że moja babcia nie bardzo ucieszyłaby się z takiego prezentu ;/ Ona jest bardzo energiczna i żadnych ziółek na wzmocnienie nie potrzebuje, Ale za to bardzo lubi czytać. I tak sobie pomyślałam, żeby może jej kupić książkę?? Hołownia ponoć napisał bardzo ciekawą. Myślicie, że książka to dobry pomysł na prezent dla babci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, czy witaminy i inne wzmacniające syropy to dobry pomysł na prezent? Już chyba lepszy byłby jakiś ciepły szlafrok, czy coś w tym rodzaju. Albo masażer do stóp http://tnij.org/jzo7 A ile w ogóle chciałbyś przeznaczyć pieniędzy na ten prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że babci spodobać się może zarówno coś praktycznego, jak i nie. Ten szlafrok to nie jest zły pomysł, podobnie jak zastawa stołowa czy serwis kawowy. Ewentualnie wspomnieniowy album ze zdjęciami lub zdjęcia rodzinne w pięknych ramkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iak
Polecam oryginalny prezent dla babci i nie tylko. To poduszka pod książkę lub tablet. Dostępny jest na stronie producenta www.ivi.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amystofeles
Witam, moim zdaniem dla babci pięknym prezentem byłby amulet ziołowy taki jak ten: http://allegro.pl/amulet-ziolowy-pachnacy-prezent-bawelna-i2538488739.html w woreczku znajdują się wymieszane zioła - woreczek ładnie pachnie i wygląda. Dodatkowo, można go kupić w mieszance, mającej pomóc zachować zdrowie lub przynieść szczęście. Pomysł uroczy i dodatkowo zostanie przez babcie na pewno doceniony - w końcu pochodzi ona z pokolenia, dla którego "te sprawy" (magia, zioła) były na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeelka
Taki ciekawy, wyjatkowy prezent znajdziecie też w Złotych Tarasach. Tam od razu mozecie kupic prezent ale i równiez jesli bedzie on w cenie 200 ekskluzywne pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loornetka222
To i ja sie do tego dokładam, zwłaszcza ze sama wybrałam mysle bardzo dobry prezent dla swojej babci www.aqua-aerobik.pl/karnet/ A jest to karnet na aqua aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Special k.x
Ja kupuje babci taki cieply dlugi szlafrok i jakies romansidlo do czytania, bo ona je uwielbia. Gorszy problem mam z moim chlopakiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weddddolka
Musi to być na pewno jakiś WyjatkowyPrezent babcia musi wiedzieć ze mamy niebanalne pomysły i ze na maksa potrafimy ją czyms zaskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątek
A może pomyśl o kupnie laptopa dla Babci. Ja tak zrobiłam jakieś 5 lat temu. Babcia śmiga po necie, gada sobie z ludźmi z całego świata, załatwia przelewy. A ma w tej chwili 72 lata. Mówi, że nie dostała lepszego prezentu, to jej okno na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looornetka
Ja postawiłabym zdecydowanie na taki profesjonalny kosmetyk http://www.nantes.pl/prezenty.html Z pewnością jest to to co kazda kobieta chcialaby otrzymac na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ce33wds4
Jeżeli chcesz miło zaskoczyć swoją babcię, to kup jej taką koszulkę: http://www.megakoszulki.pl/Super,babcia,T-shirt-p957.html Gwarantuję, że ucieszy się :D W końcu każda babcia chce być SUPER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keli9090
A to zalerzy jakie babcia ma usposobienie. U mnie np jest tak że jednej babci zawsze kupuję jakieś syropki wzmacniające,kapciuszki ewentualnie komplet pościeli a drugiej zazwyczaj jakies stylowe kolczyki typu http://www.kuzniasrebra.pl/Kolczyki/Kolczyki_srebrne_34mm_Miedzowy_Turkus_Lapisowy_5g_20409.html bo ona jest typową aktywną babcią która ciagle lubi się wystroić i gdyby dostała syrop lub kapcie to by się obraziła najpewniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon258
ja dla swojej postanowiłam na 75 urodziny kupić szlafrok z napisem wyhaftowanym 'Super Babcia', na pewno się jej przyda:) a też jest jedna z tych osób które nie lubią drogich prezentów... znalazłam akurat w kolorze który ona lubi najbardziej borodwym na www.eprezenty.pl prezent powinno si e dobierać indywidualnie do każdej osoby wg jej upodobań, potrzeb itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RTOMJ
ten szlafrok to fajna sprawa głównie ze względu na to że można zamieścić tam swój napis... chyba też się na to skuszę z poleconej strony tyle że w innej nieco formie bo znalazłam tam koco szlafroki..(http://eprezenty.pl/koco_szlafrok_z_mikrofibry_cztery_kolory_z_mozliwoscia_haftowania_dedykacji_imienia_,p,11861.html) nigdy jeszcze tego nie widziałam... Babcia również lubi czytać jak twierdzi teraz ma wreszcie na to czas.. :) taki komplet szlafroków to dobry pomysł na ślub z imionami młodej pary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka199
Ja mojej babci zrobiłam kalendarz ze zdjęciami. Sfotografowałam jej ulubione kwiaty, które ma w ogrodzie i dodałam piękne cytaty. Dzięki takiemu prezentowi, moja babcia, która jest wielką fanką kwiatów mogła je podziwiać na ścianie nie tylko latem kiedy ma je w ogrodzie ale i przez cały rok. W dodatku zaznaczyłam jej w kalendarzu odpowiednią datę do sadzenia poszczególnych roślin i okres ich kwitnienia. Była w niebo wzięta po prostu. A strona dzięki której mogłam stworzyć swój kalendarz to http://www.pixbook.pl/fotokalendarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, znalazłam sklep wysyłkowy z artykułami medycznymi ułatwiającymi życie dla osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych http://www.pomocedlaseniora.pl Tam chyba można znaleźć jakieś praktyczne prezenty dla babci czy dziadka. Pozdrawiam, Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja babcia, 65 lat. zadbana,fryzjerka i kosmetyczka raz na 4-5 tygodni,szlafroki i kapcie kupuje sobie sama.Kosmetyki również. Co kupić? - bon do drogerii np. na kwotę 50 złotych - "babcia kupi sobie wybrany kosmetyk", bon do kosmetyczki, karnet na basen lub do teatru. Również przydatne będą czasami kijki Nording Walking lub rower Nie oblekajcie babć w ciepłe bambosze i szlafroki, starowinki też ludzie, barchany kupią sobie same. Ja też babcia po 60, ale nie wyobrażam sobie aby w gwiazdkowym prezencie otrzymać coś, co ma być dla mnie przydatne. Ja chcę dostać coś, co mnie ucieszy, rozbawi, pozwoli na udział w czymś... Ja wolałabym dostać paczkę dobrej herbaty niż kapci... Kapcie tak, ale nie świąteczny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego to mają być przedmioty praktyczne? dlaczego babci nie pozwolić na jakieś szaleństwo typu wycieczka, ale kasiora by sie przydała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Anka
moja babcia nie przyjmuje od dawna prezentów typu kapcie, piżama, ona chce otrzymać coś, co będzie tylko dla niej, a nie coś co jej się należy. 5 lat temu w przypływie jakiejś weny wykupiliśmy naszej babci kurs języka francuskiego. Wyszliśmy z założenia, że nasza babcia, która nie znosiła praktycznych prezentów coś dostać musi - kochamy ją. Stąd nasz pomysł. Francuzki? bo jedynie tam miejsca były. Babcia do dzisiaj nas błogosławi na wszystkich odpustach, uczy się i jest szczęśliwa, że ma motywację do wyjścia 2 razy w tygodniu z domu.Fryzura, makijaż... i to cudowne powiedzenie - " jeszcze chętnie posiedziałabym z Wami, ale muszę trochę się pouczyć". Babcia ma 74 lata, jest sprawna, pomaga nam, ale godziny francuskiego są święte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olszaa
Ja swojej Babci też kapci nie kupuję, w tym roku zamówię Torcik wedlowski z dedykacją dla babci i kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maton
Kwestia tego z jaką babcią mamy do czynienia, same zobaczcie - superprezenty.pl/masaz-tajski--thai-sun Każda babcia by się raczej chciała zrelaksować, ale to wy najlepiej znacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×