Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama ani młoda ani stara

26 lat skończone i dwójka dzieci na kącie?

Polecane posty

Gość mama ani młoda ani stara

to dużo, czy normalnie? Bo niektóre moje koleżanki nie wierzą, że w tym wieku już dwójkę mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 25 i dzieci 0
i dobrze mi z tym ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am so sorry for you
znam mlodsze co maja dwojke a nawet wiecej...Jak dla mnie to dziwne, ale nie moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boś taka głupia że to nie dzi
wne :P KONCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 myśl mózgiem , a nie macicą tępaki rodzą pokolenie tepaków :( 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słownik nie gryzie
Pisze się "w kącie", nie: "na kącie". A w ogóle - co zbroiły, że poszły do kąta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz dzieci to teraz pora
mieć slownik ortograficzny - przyda sie w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani młoda ani stara
łolaboga... rzeczywiście - czas, żebym się powiesiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani młoda ani stara
skończyłam polibudę między innymi dlatego, że byłam cieniutka z polskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do strasznego kocura
Tak jak moja kuzynka. Nie ma przypadkiem goska na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda dzieci w tym kącie :/ na matkę już za późno ludzie pisać z literówkami, czy bez polskich znaków to grzech ale z błędami??? powinno się takich publicznie napiętnować!!! do szkoły wracać a nie dzieci rodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 23 i 2 dzieci, jestem z 3 w ciąży, wszystkie chciane!!! Miało być 3 co 2 lata i będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani młoda ani stara
no ok - czuję się publicznie napiętnowana - coś jeszcze na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkka
polibuda polibudą, ale wystarczy trochę poczytać w życiu by się wzrokowo przyzwyczaić do pisowni, a jak nie czytasz to zawsze będziesz "kiepska z polskiego"!!!!! Zresztą jak mozna być kiepskim z własnego jezyka??!! To o inne jezyki wolę nie pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EGZE
a za co poszły do tego kąta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani młoda ani stara
ale przeciez przyznaję wam - jestem beznadziejnym półgłówkiem i debilką :P kulka w łeb i po sprawie, tylko tych dzieci szkoda, że mają matkę idiotkę :( ośmieliłam się popełnić błąd! i to ortograficzny! na stos ze mną! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani młoda ani stara
dziewczyny - jak wy to robicie, że jesteście takie zajebiste - oświećcie mnie - bezmózga, co nie czyta i nie zna języków - nawet ojczystego :) o wielkie Panie - błagam o łaskę.. Jak byś tak światłym i nigdy nie popełniać błędów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkka
to przynajmniej niech dzieci trochę poczytają w zyciu, to może będą obeznane z pisownią. Niech się uczą na błędach matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkka
CZYTAĆ droga koleżanko, CZYTAĆ - wtedy na oko samo Ci powie czy coś jest dobrze napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
rozwalił mnie ten "kąt" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani młoda ani stara
o wielka znawczyni życia :P nie bardzo rozumiem tego zdania: "wtedy na oko samo Ci powie czy coś jest dobrze napisane" ale pewnie za głupia na to jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani młoda ani stara
bo przecież nie posądzę się fiolkko o BŁĄD i to GRAMATYCZNY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od osoby. Ja nie wyobrażam sobie, żebym w wieku 26 lat miała dwoje dzieci. Dla mnie to był czas, kiedy kończyłam studia, stawałam sie aktywna zawodowo. Mniej więcej wtedy wyszłam za mąż, cieszyłam sie z męzem tym, że jesteśmy niezależni, możemy sie bawic, podróżować bez ograniczeń itp. Teraz mam 29 lat i dwumiesięczną wspaniałą córeczkę - myślę, że dla mnie to idealny moment. Ani za wczesnie, ani za późno na pierwsze dziecko :) każy ma własny pomysł na życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedziala, ze duzo i bardzo mlody wiek ;-) ale to pewnie to zalezy od srodowiska i wartosci - osobiscie nie znam takich osob;-) mnie tylko zastanawia - jak dajesz rade utrzymywac dzieci ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani młoda ani stara
klaudka - jak juz pisalam na innym watku - pierwsze dziecko to byla wpadka na studiach, ale poszlismy z mezem na zywiol i chcielismy juz miec temat porodow "z glowy". Nigdy nie przestalam byc aktywna zawodowo - oczywiscie oprocz przerw na porody i macierzynski. Dzisiaj na pewno zdecydowalabym sie na pierwsze dziecko blizej 30stki. zastanawiam sie tylko czy rzeczywiscie jestem takim niezwyklym przypadkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani młoda ani stara
klaudka - jak juz pisalam na innym watku - pierwsze dziecko to byla wpadka na studiach, ale poszlismy z mezem na zywiol i chcielismy juz miec temat porodow "z glowy". Nigdy nie przestalam byc aktywna zawodowo - oczywiscie oprocz przerw na porody i macierzynski. Dzisiaj na pewno zdecydowalabym sie na pierwsze dziecko blizej 30stki. zastanawiam sie tylko czy rzeczywiscie jestem takim niezwyklym przypadkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkka
miało być bez "na", a błędu ortograficznego tam nie ma - więc nie masz o co mnie posądzać. Dobrze Ci radzę, zacznij coś czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×