Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Co dostaliscie od Mikolaja?

Polecane posty

Gość a ja dostałam tak
- piękne kolczyki - nowy telefon - długi piękny golf - 3 kamizelki długie dziane, - 3 bluzki - torebkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slownik angielskiego
i nawet nie znalazlam tam w srodku ani jednego banktonota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam -kapcie rózowe -skarpetki takie smieszne puchatki -zastaw balsam plus antyperspirant -sweterek -przybornik na malowidła -łańcuszek -drugi balsam do ciała - 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananas cool
A ja dostalem whisky ktora sie dzis zalatwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do grill jakich mało - hmmm skoro zrobily sie po 1 myciu 2 odcienie jasniejsze to nie źle musialas miec żółte zęby. Czyli rodzice zrobili dobra inwestycje w szczoteczke haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 -nie dostalam tej szczoteczki od rodzicow, po 2-nie zrozumialas zartu:-o Wyjdz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zmuś mnie abym wyszła :) A zapomnialam dostalas ja od swietego mikolaja :) Zart nie zart slowo zostalo napisane. Wiec zinterpretowałam to co napisałas :P Jak chcesz abym wyszla to mozemy skasowac calkiem ten temat haha wtedy wszyscy go opuszcza :) Oj dzieciatko. Młoda jestes i rosniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj rozmawiamy na temat prezentow od Mikolaja, ruzg itp itp etc:D,a jak Ci nie pasuje temat to go poprostu opusc i nie wcinaj sie w rozmowe DOROSLA I DOJRZALA KOBIETO🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej co jest
To do Was przychodzi Mikolaj 2 razy w roku ???? Do mnie Mikołaj przychodzi 6. grudnia a wczoraj było Dzieciątko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co napisz jeszcze jeden list do św Mikołaja popros o słownik ortograficzny może znajdzie chwilke czasu i ci go przywiezie, bo rózga pisze sie przez "ó". Dorosłą wcale nie trzeba być aby to wiedzieć :) Dobrze, że chociaz wiesz jak sie pisze "suka" co masz w opisie haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze zazdrosc przez Ciebie przemawia:classic_cool: :-o Pewnie jestes juz po 40-tce albo juz niedlugo:-o Rozgo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
to samo co przez caly rok.....smutek i lzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijcie sie 🖐️ luudzie Świeta są ;) swoja drogą widze ze niektorzy niezly połów mieli w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
a ja nic nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego mam ci zazdroscic szczoteczki :) nie no nie rozsmieszaj mnie:) Elekryczna szczoteczke to dostalam juz jakies 7 lat temu i juz dawno ja wyrzucilam :) Hmm jak dobrze licze do 40 to mi brakuje jakies 19 lat no ale tak masz racje juz niedługo :) W każdym badz razie blizej niz dalej hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wstretne baby same zaczely:-o To teraz maja za swoje:classic_cool: Ja juz wczesniej wspomnialam,ze sa swieta i nie chce sie klocic:Da one swoje, no to maja:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyno lepiej sie smiac niz plakac :) a my sie przeciez nie klocimu zwykla wymiana zdan przeciez :) Życze ci Wszytskiego Najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejka?:-o- Co to wogole znaczy?:-o No do mistrzyn cietej riposty to Ty kolezanko nie nalezysz:_o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no macie te wasze babskie
forum bez facetow!! wlasnie tak to by wygladalo bez nas...zenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×