Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marysia_mm

nie mam pomysłu na temat, a pogadała bym.........

Polecane posty

oj, chyba nie w takiej strasznej, skoro studiujesz... funkcjonujesz normalnie (pranie, sprzątanie, gotowanie). Moja teściowa po śmierci córki przez parę miesięcy nie podnosiła się z łóżka, prawie nie jadła - bo nie potrafiła nawet się zmusić. Depresja, jaka by nie była jest straszna, nie można się poddawać, a przede wszystkim "nakręcać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny.1979
jestem po dużych przejściach zawsze jest o czym nawijać jak podoba ci się Peja Na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny.1979
fajnie że studiujesz robisz coś pozytywnego, rozwijasz się to już coś -Ja od 3lat legalnie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwijam się, ale co mi to da ? Moje życie już zawsze będzie zjebane.. Nie ma co się łudzić... Nadziei już nie ma... ehh.. trudno.. Dobrze, że pracujesz.. najgorsze jest dołowanie się w samotności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny.1979
w życiu różnię jest raz na szczycię raz na kredycie, też się kiedyś dołowałem przeszło samo szkoda czasu na to. Żyje tym co mi daje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd takie podejście? Nie rozumiem. Skoro miałaś złe dzieciństwo, złą rodzinę - powinnaś za wszelką cenę żyć inaczej. Zawsze mi się wydawało, iż ludzie z trudnych rodzin starają się założyć rodziny, by mieć w końcu coś, czego miec nie mogli. Nie rozczulaj i nie użalaj się nad sobą... chociaz dziś masz prawo - w końcu są święta, a jestes sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd takie podejście? Nie rozumiem. Skoro miałaś złe dzieciństwo, złą rodzinę - powinnaś za wszelką cenę żyć inaczej. Zawsze mi się wydawało, iż ludzie z trudnych rodzin starają się założyć rodziny, by mieć w końcu coś, czego miec nie mogli. Nie rozczulaj i nie użalaj się nad sobą... chociaz dziś masz prawo - w końcu są święta, a jestes sama. a Peja to burak - opinia po ostatnich incydentach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz... jestem inna od wszystkich.. Ja nie chcę mieć rodziny.. jestem indywidualistką i chyba trochę egoistką.. nikt mnie nie kochał, to jak mam sama pokochać ? A Peja to nie burak.. słowa jego niektórych piosenek są naprawdę mądre i dają do myślenia.. taki ma styl i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiiii
Tajemnicza Dama , z tego co czytam to psycholog Ci potrzebny. Nie wiem kogo chcesz leczyć, ale powinnaś najpierw od siebie. Myślę, że wokół wiele ludzi przeżywa różne tragedie, ale ich spsób myślenia jest jednak inny. Ty faktycznie na własne życzenia będziesz sama. Marysia_mm, fajnie , że masz taką rodzinkę. Może i jak kiedyś. Tak bym chciała. Ale nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temata się skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×