Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama malego Danielka

Do Szczecinianek - chrzciny

Polecane posty

Dziewczyny, mam 3 pytania odnosnie chrzcin w Szczecinie: 1. Ile aktualnie wynosi "co laska" za chrzciny? :) 2. Ktora restauracje polecacie (i moze wiecie jaki koszt od osoby) na przyjecie? (obiad, ciasto, kawa) 3. Z jakim wyprzedzeniem powinnam rezerwowac restauracje? (chrzciny planujemy na Wielkanoc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odniosę się tylko do 3go pytania - wszelkie terminy świąteczne i tego typu oblegane rezerwuj jak najszybciej, niezależnie od restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my daliśmy 100 zł (chrzciny 17.01). Przyjęcie robimy w restauracji Jachtowej na Golęcinie, bo mamy blisko i wyszło najtaniej. Z tego co się orientuję to koszt w lokalu od 60 zł do 90 zł za obiad 2 daniowy z deserem, kawą. Lokal na Wielkanoc już bym rezerwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. O kurcze, naprawde juz powinnam rezerwowac? W takim razie musze zaczac sie rozgladac za miejscem. Havanna - mam do ciebie pytanko, bo widze, ze ty aktulanie w temacie jestes :) Jak wyglada zalatwianie z kosciolem? Co musialas zalatwic, jakie papiery dostarczy i jak to w ogole wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mąż szedł załatwić mszę, to musiał wziąć ze sobą akt urodzenia młodego. Dostał karteczki do spowiedzi i musimy iść na nauki w sobotę przed chrztem na ok. godzinkę. I to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poleciła restaurację Uśmiech,robiłam tam komunię córki i byłam na kilku uroczystościach rodzinnych,zawsze wszyscy byli zadowoleni. Chrzciny synka robiłam w Continentalu,też fajnie ale gdybym miała wybrać to w Uśmiechu lepiej. Koszty za osobę od 55-60zł w górę,zależy co wybierzesz z menu. A w kościele za chrzciny dałam 50zł.Ale wiem że ludzie dają i 20.Wszystko zależy na ile Cie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no i jeśli chodzi o rezerwację to w Uśmiechu jak najszybciej!!!W Continentalu rezerwowałam miesiąc przed wielkanoc(wtedy chrzciłam)i były wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja jak dzwoniłam do restauracji to mi continental nie przyszedł do głowy :) Teraz już za późno, zaliczka wpłacona Zadzwoń i zapytaj, bo zależy pewnie, co chcesz. Kwoty są różne w zależności od menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja jak dzwoniłam do restauracji to mi continental nie przyszedł do głowy :) Teraz już za późno, zaliczka wpłacona Zadzwoń i zapytaj, bo zależy pewnie, co chcesz. Kwoty są różne w zależności od menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Ja się nie pytałam ,,jaki jest cennik ":P Dałam 50 zł.I nie obchodzi mnie co sobie o nas pomyślał :D 2. Ja robiłam w domu.Ale byliśmy teraz w restauracji ,,Wspomnienie" na Wojska Polskiego. Wystrój mi się podobał.Ale no właśnie nic nie było do j3edzenia :P Rodzice płacili 60 zł (oczywiście nie twierdzę że to winna restauracji ) Ale menu było następujące : rosól,udko oraz kotlet schabowy ziemniakami oraz 2 surówki do wyboru. Potem podano tort,ciasto,owoce,kawak/herbata. 3.Najlepiej rezerwować już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu w Uśmiechu lepiej...może poprostu tam bywam częściej i przyzwyczajenie...Ale na Continental też nie narzekam.Ja za chrzciny płaciłam 55zł od osoby,był rosół,ziemniaki,pierś z kurczaka,pieczarki i 3 surówki.Kawa,herbata,soki i tort wliczone w cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam to były jeszcze zestawy obiadowe z kurczakiem z ananasem i ciasto lub owoce do wyboru w cenie 75zł za osobę. I najdroższy zestaw,coś koło 100zł to obiad jak przy 75zł,ale oprócz tego wino i przystawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha. To juz mi troche naswietlilyscie sprawe :) Dzieki :) Wyslalam dzis maila do restauracji Willa West End i mi odpisali, ze w Wielkanoc maja zamkniete :o Kurcze, jak oni maja zamkniete to pewnie i inni moze tez...wiec zaczynam juz konkretnie szukac, bo jeszcze na lodzie zostane z tym obiadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak od moje strony, czyli od strony warszewa, to możesz sprawdzić tą restaurację, w której ja robię. To restauracja Jachtowa. A jak od strony lodogryfu bardziej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci moge polecic restauracje
Szmaragd. Piekne miejsce! Ale nie znam cen, musisz sama sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkowskaklara
Hej :) Idealne miejsce na chrzciny znajdziesz dzięki www.ChrzcinyiKomunie.pl . Można wysyłać zapytanie do wielu lokali jednocześnie, co zdecydowanie skraca czas organizacji przyjęcia ! :) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×