Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

jak napisze :) to nie będzie szczere za bardzo. Jak napisze :( sie będziesz martwic... jak zrobię 😭 to juz wogole masakra... Najlepiej bedzie jak napisze Ci dluuugi list;) ale juz nie dzis;) Moze byc? A dzis całuję gorąco i lecę do Ciebie ;) Zabieram Cie na wycieczkę po czwartym wymiarze :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valka i kradziej umysłów
Czy deszcz pada, czy to rosa? nie! To żonce kapie z nosa! W uszach szumi, w głowie dudni, jakby wpadła gdzieś do studni. Oczy mętne,w gardle chrypa, dopadła ją swinska grypa! Ja też się już gorzej czuję więc kurację zastosuję. By wirusa zlikwidować, trzeba zacząć się kurować. Już mikstury namieszane, w barku są przygotowane. Jest Martini z oliwkami i spirytus jest z wiśniami, a do tego czysta z miodem, ochłodzona lekko lodem. No i jeszcze Brendy z colą, dobra jest gdy zęby bolą. By się wzmocnić witaminą to Tequila jest z cytryną. A do tego jeszcze rum by wyleczyć w głowie szum. A na katar prosta sprawa, w Żubrówce się moczy trawa. Wirus ostrzy na mnie zęby, a ja lejek robię z gęby. Kiedy wszystko to wypiję, to bakcyla wnet zabiję. A na koniec zrobię grzańca i załatwię tym skubańca. Pozdrawiam bardzo serdecznie no i oczywiscie zycze tylko zdrowka !!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez was nie spałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pij-no...moze jedna lampka szampana w wiadomej intencji :D Ja niestety powinnam juz iść aaaa kotki pięć - koniecznie tygryski :) 🖐️ Dobranoc My Lord 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Val -jeszcze cos dla Ciebie ;) 👄 Z drogi obranej nigdy nie zawracaj, zawsze kochaj, milcz i przebaczaj, a gdy cię boleść do płaczu wzbudzi, łzy miej dla siebie, uśmiech dla ludzi. Bądź jasnym promieniem dla tych co szczęścia za mało mają... i niech Spełnia się twoje najskrytsze marzenia... http://fotogalerie.pl/fotki/25/33/72/b/1114966066827.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×