Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Co to konia obchodzi jak sie wóz przeróci PW,hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW teraz odkryleś Amerykę duchu :D Ty podobnie czynisz, tylko na większą skalę. Więc wg twojej teorii powinieneś mieć co najmniej 12 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienks za komplement dzidziusiu PW.Uważam że jestem jeszcze bobaskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PW Ty pokazujesz jak nie należy postepować ,to o co Ci biega?.Może zapalisz światło bo w ciemności jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:16 [zgłoś do usunięcia] Pierdzący wąż mam misję związaną z Tobą --POSPIESZ SIĘ NIE DŁUGO WYJEŻDZAM:D Będzie mi bardzo Cię brakowało dzidziusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie są wszyscy???
A oni nadal walczą ze sobą :D :D :D Pozdrowionka od topiku dla 25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osla pała Pierdzący Wąż nigdy nie zazna spokoju,bo kiecki w życiu nie zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Val wróciła, spotkała dawnych znajomych, ucieszyła sie a gdy pojawil sie Duch pożałowała, ze wróciła... Sorry Duchu ale Twoje dysputy i obrażanie wszystkich, ktorzy maja zdanie inne niz Ty doprowadzało mnie do szału. Nieraz pisalam Ci w mailach co o tym mysle ale Ty byles mądrzejszy. Nie zmieniłeś sie. Nadal rozmawiasz tylko z tymi, ktorzy Ci przytakują. Zabierz sobie ten topik, bądź sobie "naj" na kafe. Wróciłam, ale żałuję. żegnam. Zostawiam tylko buziaki dla Agi, L. i Kradzieja. 😘 Pozdrawiam pomarancze, ktorych nie znam ale ktore były miłe. Nie zarzekam sie ze nie wroce ale jak mam czytac Ducha pod milionem postaci jak ubliza wszystkim naokolo, to mi sie odechciewa :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest tak jak uważasz Val wyszczególnij te posty,gdzie wszystkich świętych obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje cafe dobiegło dna a Ty się w to wpisujesz Val.Trzeba jednak podjąć decyzję i pieprznać tym portalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość val zaspana...
Witam. Pisze tylko dlatego zeby Ci odpowiedziec Duchu. Jezeli nie widzisz co i do kogo piszesz, jesli dla Ciebie "osla pało" to nie jest obrazliwe to baw sie w to dalej ale sam. Nie ma sensu tlumaczenie Ci czegokolwiek bo Ty I tak wiesz lepiej."Gęgaj" sobie tutaj spokojnie, ja Ci przeszkadzac nie bede. I nie dopytuj sie gdzie I co pisałeś. Jesli to takie proste znalezc kogokolwiek na kafe czym sie chwalisz i szczycisz , ze potrafisz, to znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie powinno byc rownie proste:) 🖐️ Buziaki dla Robaczkow 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość val zaspana...
I Jeszcze jedno. Nie zarzekaj sie ze odejdziesz stad, bo predzej Was z kafe smierc rozdzieli niz Twoje postanowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadaj sobie pytanie dlaczego takie rzesze osób odeszło w niebyt z cafe.To że ktoś doszedł do lat a zachowuje się jak smarkacz wcale go nie usprawiedliwia.Ten Pierdzący Wąż właśnie podszywa sie pod kogokolwiek nawet nie uszanował kobiety tutaj.I Ty twierdzisz,ze nie mam prawa tak do niego powiedzieć??!!Jest wyrafinowaną oślą pałą i nie zmienie tego.Jego zachowanie właśnie upoważnia mnie ,aby sie opamietał.Pod Ciebie sie podszywa jak dzidziusiek niespełnionych marzeń,mnie wygraża,ze ma misję destrukcyjną co do mojej osoby.Niech spada cymbał popiertolony.I tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
val zaspana...-- mówisz jak podszyw Val lecz już bywam rzadko tutaj,tylko od czasu do czasu się pałętam,jak wykrzesam nieco czasu.Na maila otrzymuję ostre wypowiedzi kobiet co myślą na temat tej domorosłej dzieciarni umysłowej i już nie mają zamiaru tutaj powrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalala..
duch cafe = Adonis cudnych Pań = Pierdzący wąż = N_I_E = Bobasiątko = ****Valkiria* - to wszystko są Twoje nicki i kogo chcesz nabrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mnie gnojku obrażać tylko pod Pierdzącego Węża mnie nie wpisuj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Valkiria* --tiaaaaaaaaaa i 100 tysięcy jeszcze takich nicków buahahahahahahahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz nie podszywa ;) Duchu Cos Ci sie pokrecilo :) Ludzie stad nie odchodza w "niebyt" a w " BYT" wlasnie :D To POZA kafe toczy sie prawdziwe zycie, wiesz? To poza kafe jest slonce, ktorego cieplo mozesz poczuc, czy deszcz, ktory orzezwia. To poza kafe sa PRAWDZIWI ludzie, ktorych mozesz spotkac i cieszyc sie ich towarzystwem. I nie mowie, ze tutaj nie ma wartosciowych ludzi. Wrecz przeciwnie. Wiem, ze sa ale to wlasnie jest najpiekniejsze, ze najbardziej prawdziwi sa w realnym zyciu. Sprobuj czasem porozmawiac "na zywo". Wrazenia nieziemskie, zapewniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***valkiria*-- co Ty mi tutaj sugerujesz?Tak się zachowujesz jakbyś nie znała mojej sytuacji.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej sytuacji? Jaka to sytuacja daje Ci pozwolenie na ublizanie innym? Jakie zyciowe wydarzenie daje Ci prawo do traktowania kazdego z innym zdaniem niz Twoje, jako kogos gorszego? Od kiedy To jestes lepszy niz inni? Ublizajac w odpowiedzi na obelgi jestes tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Twoją sentencję dałem do stopki i co miałem pytać o zezwolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Val czy Ty nie mylisz pojęć?Ktoś mnie opluwa a ja mam grzecznie do niego odpowiadać??Ten Ktoś ROZWALIŁ temat PPL i innym.Czy mam peana na jego cześć piać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×