Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

proponujesz pomoc Mystery, czy stwierdzasz fakt :D Tak czy owak bajzel sie zrobil, ale da sie zalatwic ;) poki co chyba trzebaby troszke zniknac... 🖐️ Brygada;) Kradzieju-😘 milego wieczoru i nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glen b
Temat: DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych 1 2 3 » 31 | nast. » 18:04 założe dla Was topik 18:06 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik 18:10 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali 18:10 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik nie mam pojęcia 18:12 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali Pewnie kolejne netowe zauroczenie. Pfff! 18:12 [zgłoś do usunięcia] topik dla nieszczęśliwych cieszyłby się większą popularnością 18:14 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik teraz wszyscy udajecie, że nie kochacie 18:15 [zgłoś do usunięcia] La Firynda (la.firynda@o2.pl) Raczej łatwiej im ukryć się w tłumie Miewam kaprysy... "Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Ale szczególnie wyróżnia ją to, że nie musi się na nic silić, że niczego nie udaje; ona ma to coś w sobie" - ten fragment najlepiej mnie charakteryzuje... Cóż za skromność... Cała ja ............................... http://republika.pl/blog_fv_12531/6939347/tr /oczyska.jpg - moje spojrzenie na świat 18:18 [zgłoś do usunięcia] duch cafe pomyslności dla Val SPY i Kradzieja PWSP miej i patrzaj w 18:52 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dzieki Ale sie porobilo... La Firynda to Twoja sprawka? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:12 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ale ktos zaszalał... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:54 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:55 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:56 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 20:01 [zgłoś do usunięcia] Dop no no no Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No prosze, jest i Dop Widzisz co sie porobilo... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów No ja ,ekypa sie zbiera Duchu - ja nic nie widze Dop - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:07 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów gdzie ta moja narzyczono ? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:12 [zgłoś do usunięcia] Dop http://www.youtube.com/watch?v=avdn32Nidqk&f eature=related Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:14 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* loto na mietle ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - a GPSa tam masz? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...w rytm dance od Dop-a Dop-lubisz tanczyc? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:21 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a jaka wiedzma korzysta z techniki? Nie liczac internetu oczywiscie ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:28 [zgłoś do usunięcia] Dop******lam dziś każdemu kocham tańczyć a podszywaczowi z duupy nogi powyrywam ,jak go złapię o sorry Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:29 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:32 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dop....itede Inteligentny ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:35 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Wlazłem na chwile na uczuciowy i wynalazłem to topicełee..... Dop******lam dziś każdemu ----->zarąbisty nick http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:40 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek valkiria------daj foto http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:42 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-bylo foto i kto sie pośpieszył, to widział czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów przybyłym ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:45 [zgłoś do usunięcia] wszystkiego dobrego 1 2 3 » 31 | nast. » Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 29 30 31 19:37 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Opierdziane-a co? konkurencje Ci robimy? To zapros kogos i rozgosc sie Tylko bez bezeceństw ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:39 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - bo ja jestem taki duży bobas opierdziane gacie - To zapros kogoś i też szalej zapraszamy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nie tylko Tobie ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:40 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-znaczy sie wychowujemy od małego znaczy sie od niemowlaka ...chociaz od malego jakos tak doroślej brzmi ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:41 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Opierdziane-jestes najszybciej zapełniający gacie na moj widok ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:42 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - jak tam chcesz - przygarnij kropka ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:42 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Opierdziane-widzisz...to wyzwanie zostaw sobie na inne wcielenie raczej... ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:46 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów opierdziane gacie nie rób gówna na temacie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:46 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-przygarniam Moze pomozemy Panu Opierdzianemu bo widze straszna niepelnosprawnosc zwieraczy reprezentuje... Zaklad jakis baaardzo opiekunczy ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:47 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Mam dziwne wrazenie ze nie jedne Gacie sie tu pałętają ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:48 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Opierdziane-jak to nikt? Twoje gacie sie Ciebie trzymaja na amen ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ja tam wole potrzymac moja val ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Wizjoner!!! Ludzie!! Ten czlowiek WIDZI!!! ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:57 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* wiecej takich wizji, to moja wyobraznia nie bedzie potrzebna...-wszystko na wierzchu ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:01 [zgłoś do usunięcia] zielona * helou przyszlam sie przywitac , Val , cos Ci przynioslam , dla inspiracji popatrz tylko , co kobieta wyrabia w w tym lozku! az sie chce.....patrzec http://www.youtube.com/watch?v=H4AiZqAycmo Kradziej 20:04 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona dzieki za inspiracje trzeba bylo mi to pokazac jak cwiczylam intensywniej gimnastyke teraz to wiesz... cos moze nie wytrzymac ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:08 [zgłoś do usunięcia] zielona * a to co???? ktos bedzie caly top wklejal od poczatku ? 20:10 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona-wyglada mi na to, ze ktos ma ochote powspominac ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Val SPY Zielona Yupi Co tu się dzieje u was??????????????? Co za poj**uskie spamery weszły na wasz teren miej i patrzaj w 20:20 [zgłoś do usunięcia] zielona * no nie i jeszcze sie klonuje 20:23 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Duchu spokojnie-w koncu do czego sluzy mop? -do sprzatania w koncu sie przyda zgodnie z zastosowaniem ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:24 [zgłoś do usunięcia] MYSTERY co to za ciemne typy na waszym temacie ?????????????????? Man ?????????? Woman ?????????? 20:27 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Hejka Mystery mamy maly balagan damy rade ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:31 [zgłoś do usunięcia] MYSTERY ok ,spoko czyszczenie potrzebne Man ?????????? Woman ?????????? 20:34 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* proponujesz pomoc Mystery, czy stwierdzasz fakt Tak czy owak bajzel sie zrobil, ale da sie zalatwic poki co chyba trzebaby troszke zniknac... Brygada Kradzieju- milego wieczoru i nocy ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:36 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Dobranoc ekipo Val - mam nadzieje ,że twój mop zdziała cuda dobranoc ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- « poprz. | 1 « 29 30 31 Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRYWOLNE UCHAHAHAHA
Taka to opowieść :---------------------------------------------Górnik > wraca z roboty, myje się, zjada obiad i "dupcy" żonę (czy ona tego > chce czy nie) i tak codzień.Baba ma już tego dość.Któregoś dnia wraca > z szychty okrutnie zmordowany, więc Baba myśli - dziś da mi spokój, a > on mówi : taki jestem zmordowany, że nie bede się mył, nie bede jadł > ino se jeszcze raz "dupnę" i idę spać > !!!********************************************************* *************** .................. > Baba wstała wczesnym rankiem, posprzątała dom, wydoiła krowę, wygnała > na pastwisko, zbudziła dzieci, nakarmiła i wyprawiła je do szkoły, > naostrzyła kosę, poszła na łakę, nakosiła trawy, narąbała drewna, > przygotowała obiad, nakarmiła dzieci, zrobiła pranie, po czym znów > poszła w pole, kosiła do zmierzchu, przygnała krowę do obory, > wydoiła, przygotowała kolację, nakarmiła dzieci, wykąpała i połozyła > je spać, sama się wykąpała, przekąsiła kromkę chleba, zmówiła pacierz i > w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku połozyła się spać. > Nagle zrywa sie : > Ło, Retty!, przecie chłop niewyruchany od rana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRYWOLNE UCHAHAHAHA
ode mnie dlatego ,ze południe NIKAKI:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*dekadencki* wojownik cafe.
👄)))))))))))))))))))))))))) posyłam duuuuuuuuuuuuuuzo buziaczków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .**dekadencki* wojownik cafe.
WOW!!!!!!!! Kradzieju umysłow bardzo ładnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*dekadencki** wojownik cafe.
spodziewacie się dziecka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz zmienic nicka na czarodziej albo jakis inny magik :D :P albo nie....zaprezentujemy Cie tak i zobaczymy ile czarownic Ci sie oprze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*dekadencki** wojownik cafe.
ojcem chrzestnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×