Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

no to jeszcze raz...sen czy karmienie, bo nie wiem jak sie ustosunkować:P to znaczy sie to moze potem.... ...chyba zabłądziłam :O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradzieju-znaczy sie wychowujemy od małego:P :D znaczy sie od niemowlaka:P ...chociaz od malego jakos tak doroślej brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradzieju-przygarniam 😍 Moze pomozemy Panu Opierdzianemu bo widze straszna niepelnosprawnosc zwieraczy reprezentuje... Zaklad jakis baaardzo opiekunczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glen b
18:04 założe dla Was topik 18:06 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik 18:10 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali 18:10 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik nie mam pojęcia 18:12 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali Pewnie kolejne netowe zauroczenie. Pfff! 18:12 [zgłoś do usunięcia] topik dla nieszczęśliwych cieszyłby się większą popularnością 18:14 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik teraz wszyscy udajecie, że nie kochacie 18:15 [zgłoś do usunięcia] La Firynda (la.firynda@o2.pl) Raczej łatwiej im ukryć się w tłumie Miewam kaprysy... "Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Ale szczególnie wyróżnia ją to, że nie musi się na nic silić, że niczego nie udaje; ona ma to coś w sobie" - ten fragment najlepiej mnie charakteryzuje... Cóż za skromność... Cała ja ............................... http://republika.pl/blog_fv_12531/6939347/tr /oczyska.jpg - moje spojrzenie na świat 18:18 [zgłoś do usunięcia] duch cafe pomyslności dla Val SPY i Kradzieja PWSP miej i patrzaj w 18:52 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dzieki Ale sie porobilo... La Firynda to Twoja sprawka? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:12 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ale ktos zaszalał... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:54 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:55 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:56 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 20:01 [zgłoś do usunięcia] Dop no no no Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No prosze, jest i Dop Widzisz co sie porobilo... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów No ja ,ekypa sie zbiera Duchu - ja nic nie widze Dop - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:07 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów gdzie ta moja narzyczono ? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:12 [zgłoś do usunięcia] Dop http://www.youtube.com/watch?v=avdn32Nidqk&f eature=related Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:14 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* loto na mietle ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - a GPSa tam masz? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...w rytm dance od Dop-a Dop-lubisz tanczyc? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:21 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a jaka wiedzma korzysta z techniki? Nie liczac internetu oczywiscie ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:28 [zgłoś do usunięcia] Dop******lam dziś każdemu kocham tańczyć a podszywaczowi z duupy nogi powyrywam ,jak go złapię o sorry Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:29 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:32 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dop....itede Inteligentny ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:35 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Wlazłem na chwile na uczuciowy i wynalazłem to topicełee..... Dop******lam dziś każdemu ----->zarąbisty nick http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:40 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek valkiria------daj foto http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:42 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-bylo foto i kto sie pośpieszył, to widział czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów przybyłym ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:45 [zgłoś do usunięcia] wszystkiego dobrego 1 2 3 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 » 32 | nast. » 20:46 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek To wyźlij mi na meila http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:46 [zgłoś do usunięcia] od fairy 20:50 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Fairy Inteligentny bede upierdliwa-czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Fairy - dziękujemy Inteligentny - jak dama nie chce to nie nalegaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:52 [zgłoś do usunięcia] Pomarańczowy Skurwysyn Najlepszego dzieciaczki 20:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* PS Zdaje sie, ze razem z Fay ten topik i dla Was ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:54 [zgłoś do usunięcia] Dla gołąbków http://www.youtube.com/watch?v=kEwZEfwY9fk 20:54 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Valkiria..................... szkoda........... ............... a kiedy pokazałaś tą fote i gdzie to może poszukam sobie topiceło......... http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:55 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Dla Gołąbków------->ładna piosenka........ wkleje sobie do stopki http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:56 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego dzięki Val za ....... 20:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów PS - thx ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:00 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego jak wam się podoba moje nowe wdzianko 21:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-mialam w stopce przez 2 miesiace... Fay-nie ma za co, a wdzianko w czerni byloby lepsze Do golabkow-dzieki ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów totalny mix ale może być ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Dobranoc Val - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:40 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dobranoc Kradzieju ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:46 [zgłoś do usunięcia] podpowiedz mam kto zgadnie ten zobaczy Kogos http://www.youtube.com/watch?v=M2yWpOHy1Ck a teraz uciekam psotnik jestem 21:54 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* L. Buzia psotniku ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 22:01 [zgłoś do usunięcia] val pokazuje jezorek grzeczna jestem jak zawsze 22:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No ba! Niech ktos sprobuje powiedziec inaczej Co Cie tu przywialo? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 22:22 [zgłoś do usunięcia] dobry uczynek spelnic chcialam, juz mnie nie ma 22:29 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Buzia kochana spelniaj ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 23:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dobranoc ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 23:48 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Jak się szlajacto tylko tutaj miej i patrzaj w 23:50 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Jak się szlajac to tylko tutaj Fay kto cię zrobił w czerwonoskórego???? miej i patrzaj w 23:53 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Jak się szlajac to tylko tutaj Fay kto cię zrobił w czerwonoskórego???? miej i patrzaj w 23:58 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Fay co z toba się dzieje???? miej i patrzaj w 00:01 [zgłoś do usunięcia] duch cafe W d u p i e mam taką cafe miej i patrzaj w 12:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Duchu I ktos tu chce mnie cierpliwosci uczyc Witam i milego dnia zycze http://www.youtube.com/watch?v=eVvjKA22MYs ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:43 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- « poprz. | 1 2 3 4 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Witam! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* a dobry, dobry moj Panie i Wladco ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 14:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witaj ! moja Pani ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 15:51 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju- pilnuj bazy, ja lece real powkurzac Zebym miala gdzie wracac ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:10 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Hjuston - słyszycie mnie? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:13 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...mamy awarie reala ... ...ale walczymy dzielnie... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:15 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów to walczmy razem ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:16 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Hjuston!...Hjuston!...real nas wciaga!... ...jak z tym walczyc?? ... ja sie dzis nie nadaje na topiki o milosci tylko o jakichs korbach ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:18 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Nie walcz- poddaj sie! co bedzie to bedzie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:22 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nie poddaje sie...jeszcze dycham... no dobra-stracilam oddech prosze o reanimacje tylko bez uzywania profesjonalnych gadzetow typu defibrylator jesli moge cos zasugerowac to moze usta-usta ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów usta -usta mmm z chęcią ale na tym sie nie skończy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:24 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* taaaa potem masaz serca...znaczy chyba piersi ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:27 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów oczywiście ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...a ja nadal nieprzytomna czekam na te usta .... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów każda minuta jest cenna juz leceeeee.... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:35 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Ej!! Kosmos z dinozaurami az zobaczylam ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:36 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów hmmm no to niewiele Ci trzeba ja tez chce zobaczyć-pokarz! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:38 [zgłoś do usunięcia] Ewellinka widzę, że dobrze zrobiłam zakładając dla Was topik Bawcie się dobrze i kochajcie najmocniej na świecie moi drodzy 18:39 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ale byki robie to wszystko przez Val Ewelinko witaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:41 [zgłoś do usunięcia] zielona * oooo, jaki ladny temat ! Kradzieju , kto cie ma pokarac ? 18:41 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zaraz bedziesz jeszcze lepsze byki robil jak Ci ten kosmos pokaze Ewellinka-dzieki Kradzieju-mysle ze moze cos byc na ten obraz i podobienstwo... TADAAAAAMMMMM!!! http://netblog.pl/uploads/t/Telpher/30988.jp g ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:43 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona Witaj dobra wrozko ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a moze wolisz wersje-na jezdzca http://www.mega-tapety.info/resize/kosmos-zn akizodiaku-1600-3777.jpg ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Jeeee Zielona witaj ! Możecie mnie zbesztać Val - jaaaaaccciiieee jaki kosmos!!!!! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:46 [zgłoś do usunięcia] zielona * piekny ten kosmos przy takich widokach mozna zapomniec calutka ortografie w oka-mgnieniu !!!!!! 18:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ten pierwszy kosmos jest lepszy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:52 [zgłoś do usunięcia] zielona * posta mi wcielo kurcze , nie bawie sie tak nie wiadomo czy sie powtarzac ? czy pojawi sie po godzinie ? 18:55 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona-przyzwyczajaj sie-pora na padniecie wieczorne kafe Kradzieju-przetestujemy obydwa Jak dasz rade rzecz jasna ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - najwyżej padne trupem ale pewnie mnie uratujesz ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kradzieju-nie dam Ci pasc Moze juz zaczne reanimacje ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:05 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów bo sie uzależnie jeszcze od tych reanimacji ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:08 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Po prawdzie na to licze... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:11 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów To idziemy pooglądać kosmos przez nieistniejący juz sufit ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:17 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Bez zbednych gadzetow typu projektor bedziemy se ogladac kosmos... Wystarczyla moja jedna wizyta... ...pierwsza... Dinozaury beda se buszowac po mlecznej drodze..... a my.... ...bedzie widac z kosmosu przez nieistniejacy sufit ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:20 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik będzie niestety lipa http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=16500 znacie..... 19:37 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Co jest Tadzik z ta lipa? Wez chociaz zaanonsuj problem... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:39 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=4860 13:09 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:27 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami... Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę ci życzyć: Do siego Roku!!... Najlepszego!!! ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 16:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - dziękuje ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 16:30 [zgłoś do usunięcia] Dop Bardzo dużo miłości, mało w życiu trudności, dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 16:42 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Wanny szampana, seksu do rana Niech ciało swawoli, głowa nie boli Niech pamięć nie zawodzi, alkohol nie szkodzi Spełnieniają sie marzenia, gdy rok cyfrę zmienia Dop dzięki ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:03 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kazdy zyczy komus czego sam chcialby doswiadczyc tylko Ty jeden wiesz ze wanna to baaardzo wazna rzecz w moim zyciu Kradzieju-daj pysia Skarbie i mimo, ze jestem daleko-jestem tuz obok Dziekuje ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:05 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - juz daje pysia ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:12 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Jak sie tak calusnie nam rok zakonczy to co to bedzie dalej ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:17 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Nie wiem co bedzie - a to bedzie rok tygrysa ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 23:18 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Twoj czas nadchodzi... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 23:24 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów pewnie heheh ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 00:01 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Najlepszego Tygrysku ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 00:10 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - Happy New Year ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 01:11 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Szczesliwego Nowego Roku z UK !!! Kradzieju ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 09:59 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 11:03 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Rok Tygrysa zaczal mi sie baaardzo drapieznie Bede gryzc i drapac A poza tym to milego dnia Kradzieju ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 12:14 [zgłoś do usunięcia] żenująca farsa 13:14 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - również miłego dnia ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 13:25 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* zenujaca farsa-chcesz o tym pogadac? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ..oraz inni szczesliwie zakochani to gdzie? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:56 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - chyba tylko My jesteśmy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:06 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* To robimy impreze W plenerze... http://www.weselinka.pl/files/pictures/kopie c-kosciuszki.jpg ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- « poprz. | 1 2 3 4 5 6 » 32 | nast. » Strony tematu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona:D 😘 dzieki za inspiracje :D trzeba bylo mi to pokazac jak cwiczylam intensywniej gimnastyke :P teraz to wiesz... cos moze nie wytrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glen b
DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » 10:54 [zgłoś do usunięcia] ktos_____ 14:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witam! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* a dobry, dobry moj Panie i Wladco ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 14:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witaj ! moja Pani ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 15:51 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju- pilnuj bazy, ja lece real powkurzac Zebym miala gdzie wracac ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:10 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Hjuston - słyszycie mnie? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:13 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...mamy awarie reala ... ...ale walczymy dzielnie... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:15 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów to walczmy razem ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:16 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Hjuston!...Hjuston!...real nas wciaga!... ...jak z tym walczyc?? ... ja sie dzis nie nadaje na topiki o milosci tylko o jakichs korbach ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:18 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Nie walcz- poddaj sie! co bedzie to bedzie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:22 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nie poddaje sie...jeszcze dycham... no dobra-stracilam oddech prosze o reanimacje tylko bez uzywania profesjonalnych gadzetow typu defibrylator jesli moge cos zasugerowac to moze usta-usta ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów usta -usta mmm z chęcią ale na tym sie nie skończy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:24 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* taaaa potem masaz serca...znaczy chyba piersi ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:27 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów oczywiście ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...a ja nadal nieprzytomna czekam na te usta .... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów każda minuta jest cenna juz leceeeee.... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:35 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Ej!! Kosmos z dinozaurami az zobaczylam ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:36 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów hmmm no to niewiele Ci trzeba ja tez chce zobaczyć-pokarz! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:38 [zgłoś do usunięcia] Ewellinka widzę, że dobrze zrobiłam zakładając dla Was topik Bawcie się dobrze i kochajcie najmocniej na świecie moi drodzy 18:39 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ale byki robie to wszystko przez Val Ewelinko witaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:41 [zgłoś do usunięcia] zielona * oooo, jaki ladny temat ! Kradzieju , kto cie ma pokarac ? 18:41 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zaraz bedziesz jeszcze lepsze byki robil jak Ci ten kosmos pokaze Ewellinka-dzieki Kradzieju-mysle ze moze cos byc na ten obraz i podobienstwo... TADAAAAAMMMMM!!! http://netblog.pl/uploads/t/Telpher/30988.jp g ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:43 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona Witaj dobra wrozko ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a moze wolisz wersje-na jezdzca http://www.mega-tapety.info/resize/kosmos-zn akizodiaku-1600-3777.jpg ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Jeeee Zielona witaj ! Możecie mnie zbesztać Val - jaaaaaccciiieee jaki kosmos!!!!! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:46 [zgłoś do usunięcia] zielona * piekny ten kosmos przy takich widokach mozna zapomniec calutka ortografie w oka-mgnieniu !!!!!! 18:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ten pierwszy kosmos jest lepszy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:52 [zgłoś do usunięcia] zielona * posta mi wcielo kurcze , nie bawie sie tak nie wiadomo czy sie powtarzac ? czy pojawi sie po godzinie ? 18:55 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona-przyzwyczajaj sie-pora na padniecie wieczorne kafe Kradzieju-przetestujemy obydwa Jak dasz rade rzecz jasna ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - najwyżej padne trupem ale pewnie mnie uratujesz ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. 19:00 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-nie dam Ci pasc Moze juz zaczne reanimacje ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:05 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów bo sie uzależnie jeszcze od tych reanimacji ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:08 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Po prawdzie na to licze... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:11 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów To idziemy pooglądać kosmos przez nieistniejący juz sufit ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:17 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Bez zbednych gadzetow typu projektor bedziemy se ogladac kosmos... Wystarczyla moja jedna wizyta... ...pierwsza... Dinozaury beda se buszowac po mlecznej drodze..... a my.... ...bedzie widac z kosmosu przez nieistniejacy sufit ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:20 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik będzie niestety lipa http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=16500 znacie..... 19:37 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Co jest Tadzik z ta lipa? Wez chociaz zaanonsuj problem... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:39 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=4860 13:09 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:27 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami... Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę ci życzyć: Do siego Roku!!... Najlepszego!!! ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 16:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - dziękuje ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 16:30 [zgłoś do usunięcia] Dop Bardzo dużo miłości, mało w życiu trudności, dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 16:42 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Wanny szampana, seksu do rana Niech ciało swawoli, głowa nie boli Niech pamięć nie zawodzi, alkohol nie szkodzi Spełnieniają sie marzenia, gdy rok cyfrę zmienia Dop dzięki ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:03 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kazdy zyczy komus czego sam chcialby doswiadczyc tylko Ty jeden wiesz ze wanna to baaardzo wazna rzecz w moim zyciu Kradzieju-daj pysia Skarbie i mimo, ze jestem daleko-jestem tuz obok Dziekuje ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:05 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - juz daje pysia ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:12 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Jak sie tak calusnie nam rok zakonczy to co to bedzie dalej ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:17 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Nie wiem co bedzie - a to bedzie rok tygrysa ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 23:18 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Twoj czas nadchodzi... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 23:24 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów pewnie heheh ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 00:01 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Najlepszego Tygrysku ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 00:10 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - Happy New Year ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 01:11 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Szczesliwego Nowego Roku z UK !!! Kradzieju ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 09:59 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 11:03 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Rok Tygrysa zaczal mi sie baaardzo drapieznie Bede gryzc i drapac A poza tym to milego dnia Kradzieju ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 12:14 [zgłoś do usunięcia] żenująca farsa 13:14 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - również miłego dnia ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 13:25 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* zenujaca farsa-chcesz o tym pogadac? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ..oraz inni szczesliwie zakochani to gdzie? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:56 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - chyba tylko My jesteśmy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:06 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* To robimy impreze W plenerze... http://www.weselinka.pl/files/pictures/kopie c-kosciuszki.jpg ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- « poprz. | 1 2 3 4 5 6 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 3 4 5 6 7 » 32 | nast. » 19:09 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - Ty sie nigdy nie zmienisz uciekaj bo bede gryźć ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:18 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Hola, hola, moj drogi-too ja bede gryzc-ja bylam pierwsza ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 13:08 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - dobra no byłas pierwsza możesz dziabać do woli ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:27 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* jaaaaa tu tez pustki... no ale czemu sie dziwic... nie bylo mnie cale 24 godziny Tygrysie ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 17:28 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Smok zawitał ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:31 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* wejscie smoka-bez hasioka Ej no Kotku-grzeczny badz... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 17:36 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ja jestem "grzeczny" chłopczyk ,ale kotki lubia pieszczotki ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:36 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* widze ze jak rumoru nie narobie to dalej beda puchy... Kradziej!! Chono tu bede robic karczemna awanture!! ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 17:36 [zgłoś do usunięcia] Wcale nie podglądam Już sobie idę...sprawdzam tylko, czy wszystko gra i czy nikt Wam nie przeszkadza Papa ! 17:37 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Tylko pomyslalam i mam No dobra-nie zrobie karczemnej...bedzie taka malutka ale glaskanie potem ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 17:38 [zgłoś do usunięcia] Wcale nie podglądam Uciekam. 17:38 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Chono tu orange-poki co nie chce mowic po nicku skoro chcesz byc incognito Dawaj tu do nas ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 17:41 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Orange jakis dobry duszek Val - to kiedy mam mruczec? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:43 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zycie jest okrutne...Jak nie moge pobrykac to sa tlumy wszedzie a jak mam chwile bo az godzinke to nikogo niet... Spoko-moze jutro bedzie inaczej Zatem jakby sie tu juz nikt nie pojawil to milego dnia... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 17:46 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No i masz babo placek Mruczec mozesz zaczac juz zaraz-omijamy czesc klotliwa i przechodzimy do sedna gdyz poniewaz mam tylko godzine... To raz...dwa...trzy... ..juz! mrrrrauuu... Nie dosc, ze mam malo czasu to jeszcze pie**oly pisze ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 17:46 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - uciekasz? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:47 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No jestem, tylko jakos ten czas leci niepokojaco szybko... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 17:47 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - masz pozdrowienia od Fairy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:48 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Alez dziekuje-wrozka moglaby sama tu mi pomachac Fay uhuuu tu jestem ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 17:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ale pusto na kafe . Val - smoczku ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dobra...na mnie czas przyszedl... musze spadac wiec pilnuj bazy, bo potem nie odkopie topika Pysio i leceeeee... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 17:53 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów To kto kogo w koncu drapie he ? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:54 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Dobrze więc - zdrówka życzę Pa! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:58 [zgłoś do usunięcia] Czarownica na mopie 18:12 [zgłoś do usunięcia] Zaciskacz łapek http://zdjecia.nurka.pl/images/i47.tinypic.c om-5xs6l0.gif TYLKO DO VALKIRII I KRADZIEJA UCZUĆ 18:28 [zgłoś do usunięcia] Valkiria i Kradziej uczuć http://www.youtube.com/watch?v=uiCRZLr9oRw&f eature=related 18:33 [zgłoś do usunięcia] Kradziej... to zdaje sie kradnie umysly a nie uczucia Chociaz.... A Val to wiedzma jest 18:35 [zgłoś do usunięcia] nananananana http://naklejkinasciane.blox.pl/resource/dwa _golabki__milosne.jpg 18:40 [zgłoś do usunięcia] duch cafe haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,to smoki tutaj szaleją ,mogę ich długo szukać miej i patrzaj w 18:41 [zgłoś do usunięcia] duch cafe gdzie reszta zakochańców ,hę?? miej i patrzaj w « poprz. | 1 « 3 4 5 6 7 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl » Wykup reklamę na Kafeterii » Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 30 31 32 19:53 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie robisz kradziejowi dobrze ręką? 19:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Wizjoner!!! Ludzie!! Ten czlowiek WIDZI!!! ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie Jestem specjalistom od ręcznego ruchania,chcecie pokaże wam 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie i spuszcza się na biust? 19:57 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* wiecej takich wizji, to moja wyobraznia nie bedzie potrzebna...-wszystko na wierzchu ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:57 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie spuszczam się na biust maciory co ma malutkie świnki to jest wtedy radocha 19:58 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie moja pałka jest w pełnej gotowości 19:59 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie kwi kwi kwi kwi malutkie taką radochę mają czasem siępomylą to mojego wacusia pociągną aaaaaaaaaaaaaaaaaaale radocha wtedy mamuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmaaaaaaaa 20:01 [zgłoś do usunięcia] zielona * helou przyszlam sie przywitac , Val , cos Ci przynioslam , dla inspiracji popatrz tylko , co kobieta wyrabia w w tym lozku! az sie chce.....patrzec http://www.youtube.com/watch?v=H4AiZqAycmo Kradziej 20:02 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie paauka i nic wieęcej bo walili mnie po głowie w domu i szkole i mamunia zawsze do berecika kupuje 5kg kartofli 20:03 [zgłoś do usunięcia] glen b 18:04 założe dla Was topik 18:06 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik 18:10 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali 18:10 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik nie mam pojęcia 18:12 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali Pewnie kolejne netowe zauroczenie. Pfff! 18:12 [zgłoś do usunięcia] topik dla nieszczęśliwych cieszyłby się większą popularnością 18:14 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik teraz wszyscy udajecie, że nie kochacie 18:15 [zgłoś do usunięcia] La Firynda (la.firynda@o2.pl) Raczej łatwiej im ukryć się w tłumie Miewam kaprysy... "Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Ale szczególnie wyróżnia ją to, że nie musi się na nic silić, że niczego nie udaje; ona ma to coś w sobie" - ten fragment najlepiej mnie charakteryzuje... Cóż za skromność... Cała ja ............................... http://republika.pl/blog_fv_12531/6939347/tr /oczyska.jpg - moje spojrzenie na świat 18:18 [zgłoś do usunięcia] duch cafe pomyslności dla Val SPY i Kradzieja PWSP miej i patrzaj w 18:52 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dzieki Ale sie porobilo... La Firynda to Twoja sprawka? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:12 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ale ktos zaszalał... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:54 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:55 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:56 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 20:01 [zgłoś do usunięcia] Dop no no no Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No prosze, jest i Dop Widzisz co sie porobilo... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów No ja ,ekypa sie zbiera Duchu - ja nic nie widze Dop - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:07 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów gdzie ta moja narzyczono ? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:12 [zgłoś do usunięcia] Dop http://www.youtube.com/watch?v=avdn32Nidqk&f eature=related Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:14 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* loto na mietle ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - a GPSa tam masz? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...w rytm dance od Dop-a Dop-lubisz tanczyc? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:21 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a jaka wiedzma korzysta z techniki? Nie liczac internetu oczywiscie ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:28 [zgłoś do usunięcia] Dop******lam dziś każdemu kocham tańczyć a podszywaczowi z duupy nogi powyrywam ,jak go złapię o sorry Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:29 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:32 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dop....itede Inteligentny ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:35 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Wlazłem na chwile na uczuciowy i wynalazłem to topicełee..... Dop******lam dziś każdemu ----->zarąbisty nick http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:40 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek valkiria------daj foto http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:42 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-bylo foto i kto sie pośpieszył, to widział czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów przybyłym ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:45 [zgłoś do usunięcia] wszystkiego dobrego 1 2 3 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 » 32 | nast. » 20:46 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek To wyźlij mi na meila http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:46 [zgłoś do usunięcia] od fairy 20:50 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Fairy Inteligentny bede upierdliwa-czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Fairy - dziękujemy Inteligentny - jak dama nie chce to nie nalegaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:52 [zgłoś do usunięcia] Pomarańczowy Sk**wysyn Najlepszego dzieciaczki 20:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* PS Zdaje sie, ze razem z Fay ten topik i dla Was ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:54 [zgłoś do usunięcia] Dla gołąbków http://www.youtube.com/watch?v=kEwZEfwY9fk 20:54 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Valkiria..................... szkoda........... ............... a kiedy pokazałaś tą fote i gdzie to może poszukam sobie topiceło......... http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:55 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Dla Gołąbków------->ładna piosenka........ wkleje sobie do stopki http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:56 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego dzięki Val za ....... 20:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów PS - thx ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:00 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego jak wam się podoba moje nowe wdzianko 21:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-mialam w stopce przez 2 miesiace... Fay-nie ma za co, a wdzianko w czerni byloby lepsze Do golabkow-dzieki ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów totalny mix ale może być ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Dobranoc Val - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:40 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dobranoc Kradzieju ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:46 [zgłoś do usunięcia] podpowiedz mam kto zgadnie ten zobaczy Kogos http://www.youtube.com/watch?v=M2yWpOHy1Ck a teraz uciekam psotnik jestem 21:54 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* L. Buzia psotniku ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 22:01 [zgłoś do usunięcia] val pokazuje jezorek grzeczna jest 20:04 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona dzieki za inspiracje trzeba bylo mi to pokazac jak cwiczylam intensywniej gimnastyke teraz to wiesz... cos moze nie wytrzymac ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- « poprz. | 1 « 30 31 32 Strony tematu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glen b
Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl » Wykup reklamę na Kafeterii » Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 30 31 32 19:53 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie robisz kradziejowi dobrze ręką? 19:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Wizjoner!!! Ludzie!! Ten czlowiek WIDZI!!! ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie Jestem specjalistom od ręcznego ruchania,chcecie pokaże wam 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie i spuszcza się na biust? 19:57 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* wiecej takich wizji, to moja wyobraznia nie bedzie potrzebna...-wszystko na wierzchu ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:57 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie spuszczam się na biust maciory co ma malutkie świnki to jest wtedy radocha 19:58 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie moja pałka jest w pełnej gotowości 19:59 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie kwi kwi kwi kwi malutkie taką radochę mają czasem siępomylą to mojego wacusia pociągną aaaaaaaaaaaaaaaaaaale radocha wtedy mamuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmaaaaaaaa 20:01 [zgłoś do usunięcia] zielona * helou przyszlam sie przywitac , Val , cos Ci przynioslam , dla inspiracji popatrz tylko , co kobieta wyrabia w w tym lozku! az sie chce.....patrzec http://www.youtube.com/watch?v=H4AiZqAycmo Kradziej 20:02 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie paauka i nic wieęcej bo walili mnie po głowie w domu i szkole i mamunia zawsze do berecika kupuje 5kg kartofli 20:03 [zgłoś do usunięcia] glen b 18:04 założe dla Was topik 18:06 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik 18:10 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali 18:10 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik nie mam pojęcia 18:12 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali Pewnie kolejne netowe zauroczenie. Pfff! 18:12 [zgłoś do usunięcia] topik dla nieszczęśliwych cieszyłby się większą popularnością 18:14 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik teraz wszyscy udajecie, że nie kochacie 18:15 [zgłoś do usunięcia] La Firynda (la.firynda@o2.pl) Raczej łatwiej im ukryć się w tłumie Miewam kaprysy... "Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Ale szczególnie wyróżnia ją to, że nie musi się na nic silić, że niczego nie udaje; ona ma to coś w sobie" - ten fragment najlepiej mnie charakteryzuje... Cóż za skromność... Cała ja ............................... http://republika.pl/blog_fv_12531/6939347/tr /oczyska.jpg - moje spojrzenie na świat 18:18 [zgłoś do usunięcia] duch cafe pomyslności dla Val SPY i Kradzieja PWSP miej i patrzaj w 18:52 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dzieki Ale sie porobilo... La Firynda to Twoja sprawka? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:12 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ale ktos zaszalał... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:54 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:55 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:56 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 20:01 [zgłoś do usunięcia] Dop no no no Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No prosze, jest i Dop Widzisz co sie porobilo... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów No ja ,ekypa sie zbiera Duchu - ja nic nie widze Dop - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:07 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów gdzie ta moja narzyczono ? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:12 [zgłoś do usunięcia] Dop http://www.youtube.com/watch?v=avdn32Nidqk&f eature=related Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:14 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* loto na mietle ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - a GPSa tam masz? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...w rytm dance od Dop-a Dop-lubisz tanczyc? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:21 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a jaka wiedzma korzysta z techniki? Nie liczac internetu oczywiscie ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:28 [zgłoś do usunięcia] Dop******lam dziś każdemu kocham tańczyć a podszywaczowi z duupy nogi powyrywam ,jak go złapię o sorry Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:29 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:32 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dop....itede Inteligentny ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:35 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Wlazłem na chwile na uczuciowy i wynalazłem to topicełee..... Dop******lam dziś każdemu ----->zarąbisty nick http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:40 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek valkiria------daj foto http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:42 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-bylo foto i kto sie pośpieszył, to widział czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów przybyłym ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:45 [zgłoś do usunięcia] wszystkiego dobrego 1 2 3 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 » 32 | nast. » 20:46 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek To wyźlij mi na meila http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:46 [zgłoś do usunięcia] od fairy 20:50 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Fairy Inteligentny bede upierdliwa-czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Fairy - dziękujemy Inteligentny - jak dama nie chce to nie nalegaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:52 [zgłoś do usunięcia] Pomarańczowy Sk**wysyn Najlepszego dzieciaczki 20:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* PS Zdaje sie, ze razem z Fay ten topik i dla Was ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:54 [zgłoś do usunięcia] Dla gołąbków http://www.youtube.com/watch?v=kEwZEfwY9fk 20:54 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Valkiria..................... szkoda........... ............... a kiedy pokazałaś tą fote i gdzie to może poszukam sobie topiceło......... http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:55 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Dla Gołąbków------->ładna piosenka........ wkleje sobie do stopki http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:56 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego dzięki Val za ....... 20:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów PS - thx ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:00 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego jak wam się podoba moje nowe wdzianko 21:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-mialam w stopce przez 2 miesiace... Fay-nie ma za co, a wdzianko w czerni byloby lepsze Do golabkow-dzieki ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów totalny mix ale może być ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Dobranoc Val - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:40 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dobranoc Kradzieju ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:46 [zgłoś do usunięcia] podpowiedz mam kto zgadnie ten zobaczy Kogos http://www.youtube.com/watch?v=M2yWpOHy1Ck a teraz uciekam psotnik jestem 21:54 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* L. Buzia psotniku ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 22:01 [zgłoś do usunięcia] val pokazuje jezorek grzeczna jest 20:04 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona dzieki za inspiracje trzeba bylo mi to pokazac jak cwiczylam intensywniej gimnastyke teraz to wiesz... cos moze nie wytrzymac ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:06 [zgłoś do usunięcia] glen b DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » 10:54 [zgłoś do usunięcia] ktos_____ 14:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witam! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* a dobry, dobry moj Panie i Wladco ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 14:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witaj ! moja Pani ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 15:51 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju- pilnuj bazy, ja lece real powkurzac Zebym miala gdzie wracac ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:10 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Hjuston - słyszycie mnie? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:13 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...mamy awarie reala ... ...ale walczymy dzielnie... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:15 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów to walczmy razem ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:16 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Hjuston!...Hjuston!...real nas wciaga!... ...jak z tym walczyc?? ... ja sie dzis nie nadaje na topiki o milosci tylko o jakichs korbach ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:18 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Nie walcz- poddaj sie! co bedzie to bedzie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:22 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nie poddaje sie...jeszcze dycham... no dobra-stracilam oddech prosze o reanimacje tylko bez uzywania profesjonalnych gadzetow typu defibrylator jesli moge cos zasugerowac to moze usta-usta ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów usta -usta mmm z chęcią ale na tym sie nie skończy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:24 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* taaaa potem masaz serca...znaczy chyba piersi ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:27 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów oczywiście ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...a ja nadal nieprzytomna czekam na te usta .... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów każda minuta jest cenna juz leceeeee.... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:35 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Ej!! Kosmos z dinozaurami az zobaczylam ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:36 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów hmmm no to niewiele Ci trzeba ja tez chce zobaczyć-pokarz! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:38 [zgłoś do usunięcia] Ewellinka widzę, że dobrze zrobiłam zakładając dla Was topik Bawcie się dobrze i kochajcie najmocniej na świecie moi drodzy 18:39 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ale byki robie to wszystko przez Val Ewelinko witaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:41 [zgłoś do usunięcia] zielona * oooo, jaki ladny temat ! Kradzieju , kto cie ma pokarac ? 18:41 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zaraz bedziesz jeszcze lepsze byki robil jak Ci ten kosmos pokaze Ewellinka-dzieki Kradzieju-mysle ze moze cos byc na ten obraz i podobienstwo... TADAAAAAMMMMM!!! http://netblog.pl/uploads/t/Telpher/30988.jp g ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:43 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona Witaj dobra wrozko ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a moze wolisz wersje-na jezdzca http://www.mega-tapety.info/resize/kosmos-zn akizodiaku-1600-3777.jpg ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Jeeee Zielona witaj ! Możecie mnie zbesztać Val - jaaaaaccciiieee jaki kosmos!!!!! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:46 [zgłoś do usunięcia] zielona * piekny ten kosmos przy takich widokach mozna zapomniec calutka ortografie w oka-mgnieniu !!!!!! 18:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ten pierwszy kosmos jest lepszy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:52 [zgłoś do usunięcia] zielona * posta mi wcielo kurcze , nie bawie sie tak nie wiadomo czy sie powtarzac ? czy pojawi sie po godzinie ? 18:55 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona-przyzwyczajaj sie-pora na padniecie wieczorne kafe Kradzieju-przetestujemy obydwa Jak dasz rade rzecz jasna ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - najwyżej padne trupem ale pewnie mnie uratujesz ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. 19:00 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-nie dam Ci pasc Moze juz zaczne reanimacje ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:05 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów bo sie uzależnie jeszcze od tych reanimacji ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:08 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Po prawdzie na to licze... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:11 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów To idziemy pooglądać kosmos przez nieistniejący juz sufit ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:17 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Bez zbednych gadzetow typu projektor bedziemy se ogladac kosmos... Wystarczyla moja jedna wizyta... ...pierwsza... Dinozaury beda se buszowac po mlecznej drodze..... a my.... ...bedzie widac z kosmosu przez nieistniejacy sufit ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:20 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik będzie niestety lipa http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=16500 znacie..... 19:37 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Co jest Tadzik z ta lipa? Wez chociaz zaanonsuj problem... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:39 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=4860 13:09 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:27 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami... Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę ci życzyć: Do siego Roku!!... Najlepszego!!! ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 16:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - dziękuje ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 16:30 [zgłoś do usunięcia] Dop Bardzo dużo miłości, mało w życiu trudności, dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 16:42 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Wanny szampana, seksu do rana Niech ciało swawoli, głowa nie boli Niech pamięć nie zawodzi, alkohol nie szkodzi Spełnieniają sie marzenia, gdy rok cyfrę zmienia Dop dzięki ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:03 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kazdy zyczy komus czego sam chcialby doswiadczyc tylko Ty jeden wiesz ze wanna to baaardzo wazna rzecz w moim zyciu Kradzieju-daj pysia Skarbie i mimo, ze jestem daleko-jestem tuz obok Dziekuj 20:06 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie ***valkiria* całuje twoja cipeczke Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 29 30 31 32 | nast. » 19:35 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie przecież widzę że uprawiacie grę wstępną 19:36 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Nieźle sobie radzisz jak na niemowlaka ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:37 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Opierdziane-a co? konkurencje Ci robimy? To zapros kogos i rozgosc sie Tylko bez bezeceństw ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:38 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie podobasz mi się 19:39 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - bo ja jestem taki duży bobas opierdziane gacie - To zapros kogoś i też szalej zapraszamy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nie tylko Tobie ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:40 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie podobasz mi sie i mam pełne gacie 19:40 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-znaczy sie wychowujemy od małego znaczy sie od niemowlaka ...chociaz od malego jakos tak doroślej brzmi ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:41 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie podobno jesteś zajęta, a ja lubię trudne wyzwania 19:41 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Opierdziane-jestes najszybciej zapełniający gacie na moj widok ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:42 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - jak tam chcesz - przygarnij kropka ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:42 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie też poniekad zajęte gacie mam ,może pomożesz? 19:42 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Opierdziane-widzisz...to wyzwanie zostaw sobie na inne wcielenie raczej... ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:43 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie masz już mokre majtki czy mam przejść do planu nr 2? 19:44 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie wiecie wstyd jak cholera ale osrałem sobie dzisiaj pitola 19:45 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie nie zdążyłem dobiegnąć trochę zapaszek ale pomożesz wyczyścic ,co? 19:45 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie nie chwal się publicznie 19:46 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów opierdziane gacie nie rób gówna na temacie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:46 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie znaczy chuujerka 19:46 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-przygarniam Moze pomozemy Panu Opierdzianemu bo widze straszna niepelnosprawnosc zwieraczy reprezentuje... Zaklad jakis baaardzo opiekunczy ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:47 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie nikt mnie nie lubi 19:47 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie Valkirio potrzymaj mi chuujerka muszę go umyć 19:47 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Mam dziwne wrazenie ze nie jedne Gacie sie tu pałętają ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:48 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Opierdziane-jak to nikt? Twoje gacie sie Ciebie trzymaja na amen ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:49 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie albo kradzieju umysłow potrzymasz ty ?Al;e ochoczo!! 19:50 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie każdy nosi gacie i w dodatku w nie pierdzi 19:50 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie wszyscy sie pode mnie potszywaja 19:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ja tam wole potrzymac moja val ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:51 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie na dodatek ja wale w nie Zwieracze nie czymią 19:52 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie widzę ,ze za rękę nie czymiesz.I tak publicznie ci pozwala?? « poprz. | 1 « 29 30 31 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 28 29 30 31 32 | nast. » 18:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* pomyliles Kochanie grzeczne rozmawianie z niegrzecznym rozmnazaniem jezorek sztuk raz-biore ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:35 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów kochanie- nie łap byka za rogi ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* oj...przepraszam...nie trafiłam ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów od trafiania jest kto inny ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:46 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* To się nie wierć ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów kto sie ma nie wiercić bez komentarza ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:07 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* no dobra wierc sie chyba kawusie trzeba wypic po irlandzku http://www.gotujmy.pl/ri/31509_kawa-po-irlan dzku_0_2.jpg ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:08 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów aaaaaallleee wypasiona kawa rób mi taka częściej ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:14 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* a do kawusi-troche prądu http://away.com/images/outside/200605/rum.jp g ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:16 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Teraz to nie bedzie wiercenia sie, tylko chwianie ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:28 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - co ty mi tu proponujesz tititit ,jeszcze bede dmuchac w balonik i co ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:29 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* to będą pijane balony tez mi nowina ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:33 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów pijane balony i Yupi bez pracy Gdzie wszystkich wywiało he? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:36 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* polecieli w kosmos ogladac dinozaury-tylko my gadamy zamiast wziac sie do roboty ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:37 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - sugerujesz coś? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:40 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Wiesz...zawsze mnie fascynowaly te gady a obejrzec je mozna wiesz... dasz rade? ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:43 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - jak coś to moge Cie zabrać w .....kosmos - daj rączke i idziemy papa ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:45 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* najpierw obrączkę na rączkę ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:47 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów takie obrączki mogą być? http://pomaranczowy.blox.pl/resource/kajdank i.jpg ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:48 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* bedziesz mial kosmos... odloooot!! ze hoho ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:56 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów sie zobaczy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - Dobranoc! miłego oglądania kosmosu Niech Ci sie przyśni coś pięknego ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:06 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-jesli przysni mi sie to co mi zyczysz i to co ja chce, to nie bede sie chciala obudzic Nawzajem Tygrysie ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:48 [zgłoś do usunięcia] duch cafe co do jasnej cholery nikaki miej i patrzaj w 19:26 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Hejka Duchu-nie unosze sie-jestem wystrczajaco wysoka jakas dzis kafe strasznie pretensjami wypelniona zreszta nie wazne-wazne sa czyny odwazne Tygrysku kici, kici ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:29 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - tamagoczi Ty moje ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:30 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* no to jeszcze raz...sen czy karmienie, bo nie wiem jak sie ustosunkować to znaczy sie to moze potem.... ...chyba zabłądziłam ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:31 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie musicie się seksić publicznie? 19:33 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Opierdziane Gacie a gdzie tu seks sie pytam? he? swoja droga nick masz po zbóju... ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:33 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - karmienie ale piersią ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- « poprz. | 1 « 28 29 30 31 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 27 28 29 30 31 32 | nast. » 17:28 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Hej Aga i duchu ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No prosze mamy ludzi teraz trzeba im znalezc zajecie jakies propozycje? ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:29 [zgłoś do usunięcia] duch cafe patrz słoneczko na jednych falach nadają miej i patrzaj w 17:30 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Taaa na jednych ale moje nizsze ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:31 [zgłoś do usunięcia] duch cafe i prawidłowa pozycja to nie po mnie bez przerwy chcesz hopsiasiać Val SPY miej i patrzaj w 17:31 [zgłoś do usunięcia] duch cafe idę za słoneczkiem miej i patrzaj w 17:32 [zgłoś do usunięcia] agnieszka.. Jestem ...tylko tu i tam.. http://www.youtube.com/watch?v=GBGaloOxNkU 17:33 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* A musisz isc? mozemy Age zawolac tutaj zaczynam: AAAAAAAAGGGGGGGGAAAAAAAAAA!!!!!!!!! ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:34 [zgłoś do usunięcia] agnieszka.. Krzyczysz mi do ucha Przecież za Tobą stoję http://www.youtube.com/watch?v=GBGaloOxNkU 17:36 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No patrz... schowala sie a potem marudzi ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:37 [zgłoś do usunięcia] nastroje A ile moze byc..trojka.. ja i dwie bardzo atrakcyjne kobietki..co Wy na to?pasi?.. http://www.youtube.com/watch?v=XcvJtvtgwh4 To zeby sie wkupic... 17:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nastroje-trafiony-zatopiony znaczy sie tanczymy? ja lubie-ktos chce zatanczyc? ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:41 [zgłoś do usunięcia] agnieszka.. Val - spytaj lepiej kto nie chce Chyba tu takich nie ma http://www.youtube.com/watch?v=GBGaloOxNkU 17:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - już Cie porywam w tango ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:46 [zgłoś do usunięcia] nastroje J nie chce..ale lubie sluchac..nie mam poczucia rytmu..ale co tam nie kazdy musi miec..no nie?... 17:46 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* tango-przytulango...mmmmm.... zagrasz cos, czy mam spiewac? moze lepiej zacznij po dobroci ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:48 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Nastroje-poczucie rytmu?? toz przeciez nie na taktach swiat sie opiera Zamknij oczy, ......i niech melodia Cie uniesie To proste jak ....swinski ogonek ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:49 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - ja moge pograc na nerwach ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:52 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-nerwy czasami puszczaja ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:53 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - to jakoś temu zaradzisz ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:56 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* przywiaze, zebys nie poszedl za nimi ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:59 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - aha - tak tez może być - a przywiązuj ! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kajdanki juz przerabialismy, poroziany krawat tez byl-kaganiec to nie dla kota hhmmmm... pomyslmy... .... .... TADAAAAAMMMM http://republika.pl/blog_sb_4307199/6353084/ tr/obraczki.jpg ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:03 [zgłoś do usunięcia] nastroje Vallkirio droga..widze że znasz sie lepiej na ..tańcu niż ja.. dla ciebie może takie własnie proste jest ja tam wiem że nie dla każdego.. 18:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów No nie ! aleś wymyśliła ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:07 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Nastroje-a probowalas? ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:09 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju bo zostane stara panna no dobra...bede stara.... bede panna.... ...ale moze nie łączmy tego ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:14 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - no gdzie tam jaka stara panna ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:20 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dziekuje Panie Gentelmanie- zaiste savuar vivre (niezaleznie jak sie tam to cholerstwo pisze) bardzo w Pana wydaniu slicznie wyglada Jeszcze zeby nie ten jezorek ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:27 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów sztuka przetrwania hhehe jasne jęzorek bedzie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- « poprz. | 1 « 27 28 29 30 31 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 26 27 28 29 30 » 32 | nast. » 18:11 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* dobrze, ze nie masz boja bo ja bym sie siebie bala... swoja droga to masz Ty sie ze mna... marudna, złośliwa, ale za to sliczna i inteligentna ...no i skromna ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:12 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* http://www.youtube.com/watch?v=veUgoQiZcjk&f eature=related a moze po innostrannemu posluchamy ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:17 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ale słodzisz co to za mjuzik :/ ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:19 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ja słodzę? jeszcze nie ale nie bede mjuzik jest zagraniczny zza wschodniej granicy nie pasi? ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:20 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów mjuzik nie pasi Sorki że tak pisze ale jedną ręką pisze bo jem ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:22 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nieeee no wiesz... podziel sie posilkiem cos dzis uszczypliwy jestes wygon te muchy z nosa aaa wiem! Polak jak zly to znaczy ze glodny... albo odwrotnie jakos w kazdym razie widze, ze "leczysz" golonka by Cie sie przydala ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:26 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów e tam golonka mam sałatke z kurczakiem ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ptica dobra ale nie ma to jak goloneczka...mniaammmm... ja chyba jestem smok w koncu nie? tylko omijam baranine-niebezpieczna i kaca sie ma po niej ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:30 [zgłoś do usunięcia] duch cafe duchu - zmień temat bo przynudzasz ---------o co biega Yupi.Muszę i nie bo sie wyjasniło z megusią ale jakbyś był operatywny kto to wie.kobieta zmienną jest miej i patrzaj w 18:30 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów baranina z siarką smoku hehhe jak coś to też u Zielonej jestem na topie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:33 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* to ja ide sie napic albo upic albo co.... kaca mam jakiegos albo co... wroce...niedlugo moje Szczescie ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:34 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - http://www27.patrz.pl/u/f/73/20/39/732039.jp g ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:35 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów duchu - nieważne temat zamknięty ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:35 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Co tylko chcesz ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 18:39 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - Ciebie chce ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:12 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - dobranoc! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:58 [zgłoś do usunięcia] Val SPY Dobranoc moje Szczescie Muua 20:58 [zgłoś do usunięcia] Val SPY A tak poza tym to mnie juz masz 21:49 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Tutaj bez komentarza miej i patrzaj w 17:17 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witam! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:18 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Brak komentarza, to tez komentarz Moze nawet bardziej wymowny Witam popoludniowa pora-na chwile ale zawsze cos zostawiam i i ogrodek z ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:20 [zgłoś do usunięcia] nastroje a dla mnie tez cos sie znajdzie czy tu tylko tych dwoje sie adoruje? ...? 17:22 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - witaj kociaku nastroje - masz kwiatka - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 17:22 [zgłoś do usunięcia] duch cafe dobrze jarzysz Val SPY miej i patrzaj w 17:23 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Nastroje- a ile Was jest? Wlaz, rozgosc sie... czegos sobie zyczysz? ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 17:23 [zgłoś do usunięcia] duch cafe nastroje------> kto pyta nie błądzi miej i patrzaj w 17:25 [zgłoś do usunięcia] duch cafe WOW!!! Depczesz mnie Yupi a myslałem że to kto inny miej i patrzaj w 17:26 [zgłoś do usunięcia] agnieszka.. Cześć http://www.youtube.com/watch?v=GBGaloOxNkU 17:26 [zgłoś do usunięcia] nastroje Kto wie ..moze cos sie trafiii.. ..w moim nastroju..mam na mysli a nie tam jakies..trojkaty ..a gdzie tam..czesc 17:27 [zgłoś do usunięcia] duch cafe hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha miej i patrzaj w « poprz. | 1 « 26 27 28 29 30 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl » Wykup reklamę na Kafeterii » Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 30 31 32 19:53 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie robisz kradziejowi dobrze ręką? 19:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Wizjoner!!! Ludzie!! Ten czlowiek WIDZI!!! ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie Jestem specjalistom od ręcznego ruchania,chcecie pokaże wam 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie i spuszcza się na biust? 19:57 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* wiecej takich wizji, to moja wyobraznia nie bedzie potrzebna...-wszystko na wierzchu ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:57 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie spuszczam się na biust maciory co ma malutkie świnki to jest wtedy radocha 19:58 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie moja pałka jest w pełnej gotowości 19:59 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie kwi kwi kwi kwi malutkie taką radochę mają czasem siępomylą to mojego wacusia pociągną aaaaaaaaaaaaaaaaaaale radocha wtedy mamuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmaaaaaaaa 20:01 [zgłoś do usunięcia] zielona * helou przyszlam sie przywitac , Val , cos Ci przynioslam , dla inspiracji popatrz tylko , co kobieta wyrabia w w tym lozku! az sie chce.....patrzec http://www.youtube.com/watch?v=H4AiZqAycmo Kradziej 20:02 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie paauka i nic wieęcej bo walili mnie po głowie w domu i szkole i mamunia zawsze do berecika kupuje 5kg kartofli 20:03 [zgłoś do usunięcia] glen b 18:04 założe dla Was topik 18:06 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik 18:10 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali 18:10 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik nie mam pojęcia 18:12 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali Pewnie kolejne netowe zauroczenie. Pfff! 18:12 [zgłoś do usunięcia] topik dla nieszczęśliwych cieszyłby się większą popularnością 18:14 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik teraz wszyscy udajecie, że nie kochacie 18:15 [zgłoś do usunięcia] La Firynda (la.firynda@o2.pl) Raczej łatwiej im ukryć się w tłumie Miewam kaprysy... "Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Ale szczególnie wyróżnia ją to, że nie musi się na nic silić, że niczego nie udaje; ona ma to coś w sobie" - ten fragment najlepiej mnie charakteryzuje... Cóż za skromność... Cała ja ............................... http://republika.pl/blog_fv_12531/6939347/tr /oczyska.jpg - moje spojrzenie na świat 18:18 [zgłoś do usunięcia] duch cafe pomyslności dla Val SPY i Kradzieja PWSP miej i patrzaj w 18:52 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dzieki Ale sie porobilo... La Firynda to Twoja sprawka? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:12 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ale ktos zaszalał... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:54 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:55 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:56 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 20:01 [zgłoś do usunięcia] Dop no no no Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No prosze, jest i Dop Widzisz co sie porobilo... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów No ja ,ekypa sie zbiera Duchu - ja nic nie widze Dop - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:07 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów gdzie ta moja narzyczono ? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:12 [zgłoś do usunięcia] Dop http://www.youtube.com/watch?v=avdn32Nidqk&f eature=related Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:14 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* loto na mietle ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - a GPSa tam masz? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...w rytm dance od Dop-a Dop-lubisz tanczyc? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:21 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a jaka wiedzma korzysta z techniki? Nie liczac internetu oczywiscie ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:28 [zgłoś do usunięcia] Dop******lam dziś każdemu kocham tańczyć a podszywaczowi z duupy nogi powyrywam ,jak go złapię o sorry Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:29 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:32 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dop....itede Inteligentny ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:35 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Wlazłem na chwile na uczuciowy i wynalazłem to topicełee..... Dop******lam dziś każdemu ----->zarąbisty nick http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:40 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek valkiria------daj foto http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:42 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-bylo foto i kto sie pośpieszył, to widział czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów przybyłym ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:45 [zgłoś do usunięcia] wszystkiego dobrego 1 2 3 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 » 32 | nast. » 20:46 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek To wyźlij mi na meila http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:46 [zgłoś do usunięcia] od fairy 20:50 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Fairy Inteligentny bede upierdliwa-czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Fairy - dziękujemy Inteligentny - jak dama nie chce to nie nalegaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:52 [zgłoś do usunięcia] Pomarańczowy Sk**wysyn Najlepszego dzieciaczki 20:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* PS Zdaje sie, ze razem z Fay ten topik i dla Was ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:54 [zgłoś do usunięcia] Dla gołąbków http://www.youtube.com/watch?v=kEwZEfwY9fk 20:54 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Valkiria..................... szkoda........... ............... a kiedy pokazałaś tą fote i gdzie to może poszukam sobie topiceło......... http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:55 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Dla Gołąbków------->ładna piosenka........ wkleje sobie do stopki http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:56 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego dzięki Val za ....... 20:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów PS - thx ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:00 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego jak wam się podoba moje nowe wdzianko 21:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-mialam w stopce przez 2 miesiace... Fay-nie ma za co, a wdzianko w czerni byloby lepsze Do golabkow-dzieki ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów totalny mix ale może być ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Dobranoc Val - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:40 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dobranoc Kradzieju ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:46 [zgłoś do usunięcia] podpowiedz mam kto zgadnie ten zobaczy Kogos http://www.youtube.com/watch?v=M2yWpOHy1Ck a teraz uciekam psotnik jestem 21:54 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* L. Buzia psotniku ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 22:01 [zgłoś do usunięcia] val pokazuje jezorek grzeczna jest 20:04 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona dzieki za inspiracje trzeba bylo mi to pokazac jak cwiczylam intensywniej gimnastyke teraz to wiesz... cos moze nie wytrzymac ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:06 [zgłoś do usunięcia] glen b DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » 10:54 [zgłoś do usunięcia] ktos_____ 14:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witam! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* a dobry, dobry moj Panie i Wladco ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 14:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witaj ! moja Pani ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 15:51 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju- pilnuj bazy, ja lece real powkurzac Zebym miala gdzie wracac ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:10 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Hjuston - słyszycie mnie? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:13 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...mamy awarie reala ... ...ale walczymy dzielnie... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:15 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów to walczmy razem ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:16 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Hjuston!...Hjuston!...real nas wciaga!... ...jak z tym walczyc?? ... ja sie dzis nie nadaje na topiki o milosci tylko o jakichs korbach ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:18 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Nie walcz- poddaj sie! co bedzie to bedzie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:22 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nie poddaje sie...jeszcze dycham... no dobra-stracilam oddech prosze o reanimacje tylko bez uzywania profesjonalnych gadzetow typu defibrylator jesli moge cos zasugerowac to moze usta-usta ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów usta -usta mmm z chęcią ale na tym sie nie skończy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:24 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* taaaa potem masaz serca...znaczy chyba piersi ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:27 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów oczywiście ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...a ja nadal nieprzytomna czekam na te usta .... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów każda minuta jest cenna juz leceeeee.... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:35 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Ej!! Kosmos z dinozaurami az zobaczylam ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:36 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów hmmm no to niewiele Ci trzeba ja tez chce zobaczyć-pokarz! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:38 [zgłoś do usunięcia] Ewellinka widzę, że dobrze zrobiłam zakładając dla Was topik Bawcie się dobrze i kochajcie najmocniej na świecie moi drodzy 18:39 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ale byki robie to wszystko przez Val Ewelinko witaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:41 [zgłoś do usunięcia] zielona * oooo, jaki ladny temat ! Kradzieju , kto cie ma pokarac ? 18:41 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zaraz bedziesz jeszcze lepsze byki robil jak Ci ten kosmos pokaze Ewellinka-dzieki Kradzieju-mysle ze moze cos byc na ten obraz i podobienstwo... TADAAAAAMMMMM!!! http://netblog.pl/uploads/t/Telpher/30988.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glen b
Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 30 31 32 19:53 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie robisz kradziejowi dobrze ręką? 19:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Wizjoner!!! Ludzie!! Ten czlowiek WIDZI!!! ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie Jestem specjalistom od ręcznego ruchania,chcecie pokaże wam 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie i spuszcza się na biust? 19:57 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* wiecej takich wizji, to moja wyobraznia nie bedzie potrzebna...-wszystko na wierzchu ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:57 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie spuszczam się na biust maciory co ma malutkie świnki to jest wtedy radocha 19:58 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie moja pałka jest w pełnej gotowości 19:59 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie kwi kwi kwi kwi malutkie taką radochę mają czasem siępomylą to mojego wacusia pociągną aaaaaaaaaaaaaaaaaaale radocha wtedy mamuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmaaaaaaaa 20:01 [zgłoś do usunięcia] zielona * helou przyszlam sie przywitac , Val , cos Ci przynioslam , dla inspiracji popatrz tylko , co kobieta wyrabia w w tym lozku! az sie chce.....patrzec http://www.youtube.com/watch?v=H4AiZqAycmo Kradziej 20:02 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie paauka i nic wieęcej bo walili mnie po głowie w domu i szkole i mamunia zawsze do berecika kupuje 5kg kartofli 20:03 [zgłoś do usunięcia] glen b 18:04 założe dla Was topik 18:06 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik 18:10 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali 18:10 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik nie mam pojęcia 18:12 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali Pewnie kolejne netowe zauroczenie. Pfff! 18:12 [zgłoś do usunięcia] topik dla nieszczęśliwych cieszyłby się większą popularnością 18:14 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik teraz wszyscy udajecie, że nie kochacie 18:15 [zgłoś do usunięcia] La Firynda (la.firynda@o2.pl) Raczej łatwiej im ukryć się w tłumie Miewam kaprysy... "Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Ale szczególnie wyróżnia ją to, że nie musi się na nic silić, że niczego nie udaje; ona ma to coś w sobie" - ten fragment najlepiej mnie charakteryzuje... Cóż za skromność... Cała ja ............................... http://republika.pl/blog_fv_12531/6939347/tr /oczyska.jpg - moje spojrzenie na świat 18:18 [zgłoś do usunięcia] duch cafe pomyslności dla Val SPY i Kradzieja PWSP miej i patrzaj w 18:52 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dzieki Ale sie porobilo... La Firynda to Twoja sprawka? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:12 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ale ktos zaszalał... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:54 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:55 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:56 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 20:01 [zgłoś do usunięcia] Dop no no no Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No prosze, jest i Dop Widzisz co sie porobilo... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów No ja ,ekypa sie zbiera Duchu - ja nic nie widze Dop - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:07 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów gdzie ta moja narzyczono ? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:12 [zgłoś do usunięcia] Dop http://www.youtube.com/watch?v=avdn32Nidqk&f eature=related Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:14 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* loto na mietle ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - a GPSa tam masz? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...w rytm dance od Dop-a Dop-lubisz tanczyc? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:21 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a jaka wiedzma korzysta z techniki? Nie liczac internetu oczywiscie ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:28 [zgłoś do usunięcia] Dop******lam dziś każdemu kocham tańczyć a podszywaczowi z duupy nogi powyrywam ,jak go złapię o sorry Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:29 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:32 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dop....itede Inteligentny ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:35 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Wlazłem na chwile na uczuciowy i wynalazłem to topicełee..... Dop******lam dziś każdemu ----->zarąbisty nick http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:40 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek valkiria------daj foto http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:42 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-bylo foto i kto sie pośpieszył, to widział czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów przybyłym ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:45 [zgłoś do usunięcia] wszystkiego dobrego 1 2 3 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 » 32 | nast. » 20:46 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek To wyźlij mi na meila http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:46 [zgłoś do usunięcia] od fairy 20:50 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Fairy Inteligentny bede upierdliwa-czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Fairy - dziękujemy Inteligentny - jak dama nie chce to nie nalegaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:52 [zgłoś do usunięcia] Pomarańczowy Sk**wysyn Najlepszego dzieciaczki 20:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* PS Zdaje sie, ze razem z Fay ten topik i dla Was ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:54 [zgłoś do usunięcia] Dla gołąbków http://www.youtube.com/watch?v=kEwZEfwY9fk 20:54 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Valkiria..................... szkoda........... ............... a kiedy pokazałaś tą fote i gdzie to może poszukam sobie topiceło......... http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:55 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Dla Gołąbków------->ładna piosenka........ wkleje sobie do stopki http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:56 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego dzięki Val za ....... 20:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów PS - thx ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:00 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego jak wam się podoba moje nowe wdzianko 21:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-mialam w stopce przez 2 miesiace... Fay-nie ma za co, a wdzianko w czerni byloby lepsze Do golabkow-dzieki ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów totalny mix ale może być ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Dobranoc Val - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:40 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dobranoc Kradzieju ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:46 [zgłoś do usunięcia] podpowiedz mam kto zgadnie ten zobaczy Kogos http://www.youtube.com/watch?v=M2yWpOHy1Ck a teraz uciekam psotnik jestem 21:54 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* L. Buzia psotniku ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 22:01 [zgłoś do usunięcia] val pokazuje jezorek grzeczna jest 20:04 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona dzieki za inspiracje trzeba bylo mi to pokazac jak cwiczylam intensywniej gimnastyke teraz to wiesz... cos moze nie wytrzymac ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:06 [zgłoś do usunięcia] glen b DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » 10:54 [zgłoś do usunięcia] ktos_____ 14:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witam! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* a dobry, dobry moj Panie i Wladco ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 14:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witaj ! moja Pani ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 15:51 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju- pilnuj bazy, ja lece real powkurzac Zebym miala gdzie wracac ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:10 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Hjuston - słyszycie mnie? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:13 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...mamy awarie reala ... ...ale walczymy dzielnie... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:15 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów to walczmy razem ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:16 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Hjuston!...Hjuston!...real nas wciaga!... ...jak z tym walczyc?? ... ja sie dzis nie nadaje na topiki o milosci tylko o jakichs korbach ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:18 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Nie walcz- poddaj sie! co bedzie to bedzie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:22 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nie poddaje sie...jeszcze dycham... no dobra-stracilam oddech prosze o reanimacje tylko bez uzywania profesjonalnych gadzetow typu defibrylator jesli moge cos zasugerowac to moze usta-usta ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów usta -usta mmm z chęcią ale na tym sie nie skończy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:24 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* taaaa potem masaz serca...znaczy chyba piersi ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:27 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów oczywiście ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...a ja nadal nieprzytomna czekam na te usta .... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów każda minuta jest cenna juz leceeeee.... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:35 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Ej!! Kosmos z dinozaurami az zobaczylam ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:36 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów hmmm no to niewiele Ci trzeba ja tez chce zobaczyć-pokarz! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:38 [zgłoś do usunięcia] Ewellinka widzę, że dobrze zrobiłam zakładając dla Was topik Bawcie się dobrze i kochajcie najmocniej na świecie moi drodzy 18:39 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ale byki robie to wszystko przez Val Ewelinko witaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:41 [zgłoś do usunięcia] zielona * oooo, jaki ladny temat ! Kradzieju , kto cie ma pokarac ? 18:41 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zaraz bedziesz jeszcze lepsze byki robil jak Ci ten kosmos pokaze Ewellinka-dzieki Kradzieju-mysle ze moze cos byc na ten obraz i podobienstwo... TADAAAAAMMMMM!!! http://netblog.pl/uploads/t/Telpher/30988.jp g ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:43 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona Witaj dobra wrozko ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a moze wolisz wersje-na jezdzca http://www.mega-tapety.info/resize/kosmos-zn akizodiaku-1600-3777.jpg ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Jeeee Zielona witaj ! Możecie mnie zbesztać Val - jaaaaaccciiieee jaki kosmos!!!!! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:46 [zgłoś do usunięcia] zielona * piekny ten kosmos przy takich widokach mozna zapomniec calutka ortografie w oka-mgnieniu !!!!!! 18:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ten pierwszy kosmos jest lepszy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:52 [zgłoś do usunięcia] zielona * posta mi wcielo kurcze , nie bawie sie tak nie wiadomo czy sie powtarzac ? czy pojawi sie po godzinie ? 18:55 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona-przyzwyczajaj sie-pora na padniecie wieczorne kafe Kradzieju-przetestujemy obydwa Jak dasz rade rzecz jasna ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - najwyżej padne trupem ale pewnie mnie uratujesz ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. 19:00 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-nie dam Ci pasc Moze juz zaczne reanimacje ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:05 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów bo sie uzależnie jeszcze od tych reanimacji ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:08 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Po prawdzie na to licze... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:11 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów To idziemy pooglądać kosmos przez nieistniejący juz sufit ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:17 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Bez zbednych gadzetow typu projektor bedziemy se ogladac kosmos... Wystarczyla moja jedna wizyta... ...pierwsza... Dinozaury beda se buszowac po mlecznej drodze..... a my.... ...bedzie widac z kosmosu przez nieistniejacy sufit ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:20 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik będzie niestety lipa http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=16500 znacie..... 19:37 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Co jest Tadzik z ta lipa? Wez chociaz zaanonsuj problem... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:39 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=4860 13:09 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:27 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami... Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę ci życzyć: Do siego Roku!!... Najlepszego!!! ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 16:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - dziękuje ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 16:30 [zgłoś do usunięcia] Dop Bardzo dużo miłości, mało w życiu trudności, dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 16:42 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Wanny szampana, seksu do rana Niech ciało swawoli, głowa nie boli Niech pamięć nie zawodzi, alkohol nie szkodzi Spełnieniają sie marzenia, gdy rok cyfrę zmienia Dop dzięki ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:03 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kazdy zyczy komus czego sam chcialby doswiadczyc tylko Ty jeden wiesz ze wanna to baaardzo wazna rzecz w moim zyciu Kradzieju-daj pysia Skarbie i mimo, ze jestem daleko-jestem tuz obok Dziekuj 20:06 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie ***valkiria* całuje twoja cipeczke 20:07 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie mam takie napady jak maciora nie chce mi pociągnąć 20:08 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie najlepiej jak mi przypie**olisz w łeb albo paukę 20:08 [zgłoś do usunięcia] zielona * a to co???? ktos bedzie caly top wklejal od poczatku ? 20:09 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » 10:54 [zgłoś do usunięcia] ktos_____ 14:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witam! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* a dobry, dobry moj Panie i Wladco ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 14:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witaj ! moja Pani ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 15:51 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju- pilnuj bazy, ja lece real powkurzac Zebym miala gdzie wracac ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:10 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Hjuston - słyszycie mnie? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:13 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...mamy awarie reala ... ...ale walczymy dzielnie... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:15 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów to walczmy razem ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:16 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Hjuston!...Hjuston!...real nas wciaga!... ...jak z tym walczyc?? ... ja sie dzis nie nadaje na topiki o milosci tylko o jakichs korbach ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:18 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Nie walcz- poddaj sie! co bedzie to bedzie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:22 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nie poddaje sie...jeszcze dycham... no dobra-stracilam oddech prosze o reanimacje tylko bez uzywania profesjonalnych gadzetow typu defibrylator jesli moge cos zasugerowac to moze usta-usta ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów usta -usta mmm z chęcią ale na tym sie nie skończy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:24 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* taaaa potem masaz serca...znaczy chyba piersi ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:27 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów oczywiście ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...a ja nadal nieprzytomna czekam na te usta .... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów każda minuta jest cenna juz leceeeee.... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:35 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Ej!! Kosmos z dinozaurami az zobaczylam ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:36 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów hmmm no to niewiele Ci trzeba ja tez chce zobaczyć-pokarz! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:38 [zgłoś do usunięcia] Ewellinka widzę, że dobrze zrobiłam zakładając dla Was topik Bawcie się dobrze i kochajcie najmocniej na świecie moi drodzy 18:39 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ale byki robie to wszystko przez Val Ewelinko witaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:41 [zgłoś do usunięcia] zielona * oooo, jaki ladny temat ! Kradzieju , kto cie ma pokarac ? 18:41 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zaraz bedziesz jeszcze lepsze byki robil jak Ci ten kosmos pokaze Ewellinka-dzieki Kradzieju-mysle ze moze cos byc na ten obraz i podobienstwo... TADAAAAAMMMMM!!! http://netblog.pl/uploads/t/Telpher/30988.jp g ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:43 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona Witaj dobra wrozko ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a moze wolisz wersje-na jezdzca http://www.mega-tapety.info/resize/kosmos-zn akizodiaku-1600-3777.jpg ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Jeeee Zielona witaj ! Możecie mnie zbesztać Val - jaaaaaccciiieee jaki kosmos!!!!! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:46 [zgłoś do usunięcia] zielona * piekny ten kosmos przy takich widokach mozna zapomniec calutka ortografie w oka-mgnieniu !!!!!! 18:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ten pierwszy kosmos jest lepszy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:52 [zgłoś do usunięcia] zielona * posta mi wcielo kurcze , nie bawie sie tak nie wiadomo czy sie powtarzac ? czy pojawi sie po godzinie ? 18:55 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona-przyzwyczajaj sie-pora na padniecie wieczorne kafe Kradzieju-przetestujemy obydwa Jak dasz rade rzecz jasna ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - najwyżej padne trupem ale pewnie mnie uratujesz ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty � 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. 19:00 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-nie dam Ci pasc Moze juz zaczne reanimacje ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:05 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów bo sie uzależnie jeszcze od tych reanimacji ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:08 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Po prawdzie na to licze... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:11 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów To idziemy pooglądać kosmos przez nieistniejący juz sufit ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:17 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Bez zbednych gadzetow typu projektor bedziemy se ogladac kosmos... Wystarczyla moja jedna wizyta... ...pierwsza... Dinozaury beda se buszowac po mlecznej drodze..... a my.... ...bedzie widac z kosmosu przez nieistniejacy sufit ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:20 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik będzie niestety lipa http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=16500 znacie..... 19:37 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Co jest Tadzik z ta lipa? Wez chociaz zaanonsuj problem... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:39 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=4860 13:09 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:27 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami... Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę ci życzyć: Do siego Roku!!... Najlepszego!!! ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 16:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - dziękuje ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 16:30 [zgłoś do usunięcia] Dop Bardzo dużo miłości, mało w życiu trudności, dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 16:42 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Wanny szampana, seksu do rana Niech ciało swawoli, głowa nie boli Niech pamięć nie zawodzi, alkohol nie szkodzi Spełnieniają sie marzenia, gdy rok cyfrę zmienia Dop dzięki ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:03 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kazdy zyczy komus czego sam chcialby doswiadczyc tylko Ty jeden wiesz ze wanna to baaardzo wazna rzecz w moim zyciu Kradzieju-daj pysia Skarbie i mimo, ze jestem daleko-jestem tuz obok Dziekuj 20:06 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie ***valkiria* całuje twoja cipeczke 20:07 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie mam takie napady jak maciora nie chce mi pociągnąć 20:08 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie najlepiej jak mi przypie**olisz w łeb alb 20:10 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona-wyglada mi na to, ze ktos ma ochote powspominac ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:11 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie 20:11 [zgłoś do usunięcia] glen b Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl » Wykup reklamę na Kafeterii » Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 30 31 32 19:53 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie robisz kradziejowi dobrze ręką? 19:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Wizjoner!!! Ludzie!! Ten czlowiek WIDZI!!! ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie Jestem specjalistom od ręcznego ruchania,chcecie pokaże wam 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie i spuszcza się na biust? 19:57 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* wiecej takich wizji, to moja wyobraznia nie bedzie potrzebna...-wszystko na wierzchu ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:57 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie spuszczam się na biust maciory co ma malutkie świnki to jest wtedy radocha 19:58 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie moja pałka jest w pełnej gotowości 19:59 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie kwi kwi kwi kwi malutkie taką radochę mają czasem siępomylą to mojego wacusia pociągną aaaaaaaaaaaaaaaaaaale radocha wtedy mamuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmaaaaaaaa 20:01 [zgłoś do usunięcia] zielona * helou przyszlam sie przywitac , Val , cos Ci przynioslam , dla inspiracji popatrz tylko , co kobieta wyrabia w w tym lozku! az sie chce.....patrzec http://www.youtube.com/watch?v=H4AiZqAycmo Kradziej 20:02 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie paauka i nic wieęcej bo walili mnie po głowie w domu i szkole i mamunia zawsze do berecika kupuje 5kg kartofli 20:03 [zgłoś do usunięcia] glen b 18:04 założe dla Was topik 18:06 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik 18:10 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali 18:10 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik nie mam pojęcia 18:12 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali Pewnie kolejne netowe zauroczenie. Pfff! 18:12 [zgłoś do usunięcia] topik dla nieszczęśliwych cieszyłby się większą popularnością 18:14 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik teraz wszyscy udajecie, że nie kochacie 18:15 [zgłoś do usunięcia] La Firynda (la.firynda@o2.pl) Raczej łatwiej im ukryć się w tłumie Miewam kaprysy... "Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Ale szczególnie wyróżnia ją to, że nie musi się na nic silić, że niczego nie udaje; ona ma to coś w sobie" - ten fragment najlepiej mnie charakteryzuje... Cóż za skromność... Cała ja ............................... http://republika.pl/blog_fv_12531/6939347/tr /oczyska.jpg - moje spojrzenie na świat 18:18 [zgłoś do usunięcia] duch cafe pomyslności dla Val SPY i Kradzieja PWSP miej i patrzaj w 18:52 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dzieki Ale sie porobilo... La Firynda to Twoja sprawka? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:12 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ale ktos zaszalał... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:54 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:55 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:56 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 20:01 [zgłoś do usunięcia] Dop no no no Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No prosze, jest i Dop Widzisz co sie porobilo... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów No ja ,ekypa sie zbiera Duchu - ja nic nie widze Dop - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:07 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów gdzie ta moja narzyczono ? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:12 [zgłoś do usunięcia] Dop http://www.youtube.com/watch?v=avdn32Nidqk&f eature=related Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:14 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* loto na mietle ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - a GPSa tam masz? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...w rytm dance od Dop-a Dop-lubisz tanczyc? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:21 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a jaka wiedzma korzysta z techniki? Nie liczac internetu oczywiscie ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:28 [zgłoś do usunięcia] Dop******lam dziś każdemu kocham tańczyć a podszywaczowi z duupy nogi powyrywam ,jak go złapię o sorry Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:29 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:32 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dop....itede Inteligentny ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:35 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Wlazłem na chwile na uczuciowy i wynalazłem to topicełee..... Dop******lam dziś każdemu ----->zarąbisty nick http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:40 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek valkiria------daj foto http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:42 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-bylo foto i kto sie pośpieszył, to widział czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów przybyłym ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:45 [zgłoś do usunięcia] wszystkiego dobrego 1 2 3 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 » 32 | nast. » 20:46 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek To wyźlij mi na meila http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:46 [zgłoś do usunięcia] od fairy 20:50 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Fairy Inteligentny bede upierdliwa-czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Fairy - dziękujemy Inteligentny - jak dama nie chce to nie nalegaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:52 [zgłoś do usunięcia] Pomarańczowy Sk**wysyn Najlepszego dzieciaczki 20:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* PS Zdaje sie, ze razem z Fay ten topik i dla Was ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:54 [zgłoś do usunięcia] Dla gołąbków http://www.youtube.com/watch?v=kEwZEfwY9fk 20:54 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Valkiria..................... szkoda........... ............... a kiedy pokazałaś tą fote i gdzie to może poszukam sobie topiceło......... http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Koc « poprz. | 1 « 30 31 32 Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 « 30 31 32 19:53 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie robisz kradziejowi dobrze ręką? 19:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Wizjoner!!! Ludzie!! Ten czlowiek WIDZI!!! ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie Jestem specjalistom od ręcznego ruchania,chcecie pokaże wam 19:55 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie i spuszcza się na biust? 19:57 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* wiecej takich wizji, to moja wyobraznia nie bedzie potrzebna...-wszystko na wierzchu ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:57 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie spuszczam się na biust maciory co ma malutkie świnki to jest wtedy radocha 19:58 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie moja pałka jest w pełnej gotowości 19:59 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie kwi kwi kwi kwi malutkie taką radochę mają czasem siępomylą to mojego wacusia pociągną aaaaaaaaaaaaaaaaaaale radocha wtedy mamuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmaaaaaaaa 20:01 [zgłoś do usunięcia] zielona * helou przyszlam sie przywitac , Val , cos Ci przynioslam , dla inspiracji popatrz tylko , co kobieta wyrabia w w tym lozku! az sie chce.....patrzec http://www.youtube.com/watch?v=H4AiZqAycmo Kradziej 20:02 [zgłoś do usunięcia] Opierdziane Gacie paauka i nic wieęcej bo walili mnie po głowie w domu i szkole i mamunia zawsze do berecika kupuje 5kg kartofli 20:03 [zgłoś do usunięcia] glen b 18:04 założe dla Was topik 18:06 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik 18:10 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali 18:10 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik nie mam pojęcia 18:12 [zgłoś do usunięcia] Czy oni kiedyś się spotkali Pewnie kolejne netowe zauroczenie. Pfff! 18:12 [zgłoś do usunięcia] topik dla nieszczęśliwych cieszyłby się większą popularnością 18:14 [zgłoś do usunięcia] założe dla Was topik teraz wszyscy udajecie, że nie kochacie 18:15 [zgłoś do usunięcia] La Firynda (la.firynda@o2.pl) Raczej łatwiej im ukryć się w tłumie Miewam kaprysy... "Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Ale szczególnie wyróżnia ją to, że nie musi się na nic silić, że niczego nie udaje; ona ma to coś w sobie" - ten fragment najlepiej mnie charakteryzuje... Cóż za skromność... Cała ja ............................... http://republika.pl/blog_fv_12531/6939347/tr /oczyska.jpg - moje spojrzenie na świat 18:18 [zgłoś do usunięcia] duch cafe pomyslności dla Val SPY i Kradzieja PWSP miej i patrzaj w 18:52 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dzieki Ale sie porobilo... La Firynda to Twoja sprawka? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:12 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Ale ktos zaszalał... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:54 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:55 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 19:56 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Byłeś na tamtym temacie Yupi ,ktoś o Val SPY jest zazdrosny miej i patrzaj w 20:01 [zgłoś do usunięcia] Dop no no no Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* No prosze, jest i Dop Widzisz co sie porobilo... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów No ja ,ekypa sie zbiera Duchu - ja nic nie widze Dop - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:07 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów gdzie ta moja narzyczono ? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:12 [zgłoś do usunięcia] Dop http://www.youtube.com/watch?v=avdn32Nidqk&f eature=related Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:14 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* loto na mietle ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - a GPSa tam masz? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:20 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...w rytm dance od Dop-a Dop-lubisz tanczyc? ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:21 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a jaka wiedzma korzysta z techniki? Nie liczac internetu oczywiscie ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:28 [zgłoś do usunięcia] Dop******lam dziś każdemu kocham tańczyć a podszywaczowi z duupy nogi powyrywam ,jak go złapię o sorry Nikt nie cieszy się tym co ma, pragnie tego co miał, lub co ma kto inny. Naturalność jest sexowna... Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić. Kiedy ktoś bliski umiera - ty umierasz wraz z nim. 20:29 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:32 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dop....itede Inteligentny ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:35 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Wlazłem na chwile na uczuciowy i wynalazłem to topicełee..... Dop******lam dziś każdemu ----->zarąbisty nick http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:40 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek valkiria------daj foto http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:42 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-bylo foto i kto sie pośpieszył, to widział czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów przybyłym ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:45 [zgłoś do usunięcia] wszystkiego dobrego 1 2 3 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Forum - strona główna » Życie uczuciowe Spis tematów | Dodaj nowy temat » | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat » DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 » 32 | nast. » 20:46 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek To wyźlij mi na meila http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:46 [zgłoś do usunięcia] od fairy 20:50 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Fairy Inteligentny bede upierdliwa-czas minął ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Fairy - dziękujemy Inteligentny - jak dama nie chce to nie nalegaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 20:52 [zgłoś do usunięcia] Pomarańczowy Sk**wysyn Najlepszego dzieciaczki 20:53 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* PS Zdaje sie, ze razem z Fay ten topik i dla Was ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 20:54 [zgłoś do usunięcia] Dla gołąbków http://www.youtube.com/watch?v=kEwZEfwY9fk 20:54 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Valkiria..................... szkoda........... ............... a kiedy pokazałaś tą fote i gdzie to może poszukam sobie topiceło......... http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:55 [zgłoś do usunięcia] inteligentny i mądry człowiek Dla Gołąbków------->ładna piosenka........ wkleje sobie do stopki http://inteligentnyimadry.powiedz.to/ Kocham życie Od nowego roku pisze już tutaj tylko na pomarańczowo o ile będę tu pisał 20:56 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego dzięki Val za ....... 20:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów PS - thx ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:00 [zgłoś do usunięcia] Fairy Pomarańczowego jak wam się podoba moje nowe wdzianko 21:02 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Inteligentny-mialam w stopce przez 2 miesiace... Fay-nie ma za co, a wdzianko w czerni byloby lepsze Do golabkow-dzieki ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:04 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów totalny mix ale może być ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Dobranoc Val - ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 21:40 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Dobranoc Kradzieju ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 21:46 [zgłoś do usunięcia] podpowiedz mam kto zgadnie ten zobaczy Kogos http://www.youtube.com/watch?v=M2yWpOHy1Ck a teraz uciekam psotnik jestem 21:54 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* L. Buzia psotniku ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 22:01 [zgłoś do usunięcia] val pokazuje jezorek grzeczna jest 20:04 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona dzieki za inspiracje trzeba bylo mi to pokazac jak cwiczylam intensywniej gimnastyke teraz to wiesz... cos moze nie wytrzymac ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 20:06 [zgłoś do usunięcia] glen b DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » 10:54 [zgłoś do usunięcia] ktos_____ 14:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witam! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:39 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* a dobry, dobry moj Panie i Wladco ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 14:44 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Witaj ! moja Pani ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 15:51 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju- pilnuj bazy, ja lece real powkurzac Zebym miala gdzie wracac ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:10 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Hjuston - słyszycie mnie? ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:13 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...mamy awarie reala ... ...ale walczymy dzielnie... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:15 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów to walczmy razem ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:16 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Hjuston!...Hjuston!...real nas wciaga!... ...jak z tym walczyc?? ... ja sie dzis nie nadaje na topiki o milosci tylko o jakichs korbach ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:18 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Nie walcz- poddaj sie! co bedzie to bedzie ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:22 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* nie poddaje sie...jeszcze dycham... no dobra-stracilam oddech prosze o reanimacje tylko bez uzywania profesjonalnych gadzetow typu defibrylator jesli moge cos zasugerowac to moze usta-usta ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:23 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów usta -usta mmm z chęcią ale na tym sie nie skończy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:24 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* taaaa potem masaz serca...znaczy chyba piersi ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:27 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów oczywiście ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:28 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...a ja nadal nieprzytomna czekam na te usta .... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:32 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów każda minuta jest cenna juz leceeeee.... ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:35 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Ej!! Kosmos z dinozaurami az zobaczylam ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:36 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów hmmm no to niewiele Ci trzeba ja tez chce zobaczyć-pokarz! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:38 [zgłoś do usunięcia] Ewellinka widzę, że dobrze zrobiłam zakładając dla Was topik Bawcie się dobrze i kochajcie najmocniej na świecie moi drodzy 18:39 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ale byki robie to wszystko przez Val Ewelinko witaj ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:41 [zgłoś do usunięcia] zielona * oooo, jaki ladny temat ! Kradzieju , kto cie ma pokarac ? 18:41 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zaraz bedziesz jeszcze lepsze byki robil jak Ci ten kosmos pokaze Ewellinka-dzieki Kradzieju-mysle ze moze cos byc na ten obraz i podobienstwo... TADAAAAAMMMMM!!! http://netblog.pl/uploads/t/Telpher/30988.jp g ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:43 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona Witaj dobra wrozko ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju a moze wolisz wersje-na jezdzca http://www.mega-tapety.info/resize/kosmos-zn akizodiaku-1600-3777.jpg ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:45 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Jeeee Zielona witaj ! Możecie mnie zbesztać Val - jaaaaaccciiieee jaki kosmos!!!!! ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:46 [zgłoś do usunięcia] zielona * piekny ten kosmos przy takich widokach mozna zapomniec calutka ortografie w oka-mgnieniu !!!!!! 18:51 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ten pierwszy kosmos jest lepszy ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 18:52 [zgłoś do usunięcia] zielona * posta mi wcielo kurcze , nie bawie sie tak nie wiadomo czy sie powtarzac ? czy pojawi sie po godzinie ? 18:55 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Zielona-przyzwyczajaj sie-pora na padniecie wieczorne kafe Kradzieju-przetestujemy obydwa Jak dasz rade rzecz jasna ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 18:57 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów Val - najwyżej padne trupem ale pewnie mnie uratujesz ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- « poprz. | 1 2 3 4 5 » 32 | nast. » Strony tematu: Odpowiedz na ten temat » używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty ˆ 1999-2010 Grupa o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. 19:00 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kradzieju-nie dam Ci pasc Moze juz zaczne reanimacje ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:05 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów bo sie uzależnie jeszcze od tych reanimacji ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:08 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Po prawdzie na to licze... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:11 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów To idziemy pooglądać kosmos przez nieistniejący juz sufit ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 19:17 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Bez zbednych gadzetow typu projektor bedziemy se ogladac kosmos... Wystarczyla moja jedna wizyta... ...pierwsza... Dinozaury beda se buszowac po mlecznej drodze..... a my.... ...bedzie widac z kosmosu przez nieistniejacy sufit ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:20 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik będzie niestety lipa http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=16500 znacie..... 19:37 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Co jest Tadzik z ta lipa? Wez chociaz zaanonsuj problem... ------------zarezerwowana------------- ------------------ K ----------------- 19:39 [zgłoś do usunięcia] Tadzik Czarownik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3917897 &start=4860 13:09 [zgłoś do usunięcia] kradziej umysłów ------------zarezerwowany------------- ----------------V -------------------- 14:27 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* ...Kuligiem chciałam do Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×