Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Gość heheheheh
nie mogą se pomarzyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jassminne- jakos nie czuje zimna-moja wyobraznia mnie ogrzewa :P Kradzieju-dla Ciebie ściągawka zdasz wszelkie testy i wymagania spiewajaco :P http://jean.files.wordpress.com/2007/10/musical_kamasutra.jpg Niestety czas przeznaczony na dalsza egzystencje przewiduje tez kilka godzin na spanie, zatem oddalam sie w znajomym kierunku, celem zregenerowania sil przed przeegzaminowaniem Kradzieja :P Dobranoc ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co powiesz gamoniu
22:28 [zgłoś do usunięcia] kiiffjfjf Jak sprawdzić ID użytkownika i ewentualnie nr IP ? 23:24 [zgłoś do usunięcia] moderetta Nie mozna sprawdzic. moderetta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni...ach te chłopy...;) Podobno święto swe dziś maja :) Zatem dla najbardziej wyjątkowego mężczyzny na świecie... Kradzieju...😘 😘 :) "Czasem wcale nie potrzeba slow wspaniałych, dumnych, wzniosłych... czasem lepiej jest do siebie, mówić stylem jak najprostszym. A wiec powiem prosto z mostu -bo wiem, ze zrozumiesz przecież. Ja ...dziękuje Ci Kochanie, za to ze po prostu jesteś" :) 😘 http://www.youtube.com/watch?v=a6y_MkXnKCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za nieszczeście
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradziejku.... oczywiście że ci świata..... bo nawet zauważyłem że masz taką samą stopka jak valkiria :)...... ta pomarańcza to gatulaki...... :classic_cool: czy dobrze zauważyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz anioł jakoś do mnie nie pasował......... jeszcze miałem opcje by wstawic....... nicka diabeł....... ale ten nick.... i tak pewnie też kiedyś zmienie :) chociaż nie wiem czy będzie to teraz czy za miesiąc....więc spoks..... jest rozpoznawalny po swojej ilości kropek:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem zmieniam styl..... ale jak widzisz nie tylko ja mam wiele nicków na kafe.... Kradziej.... ty pewnie masz jednego:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×