Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

To nie czekaj-tylko dzialaj :P baran przygotowany? to eja!! :D Poszedl...w las... a im glebiej w las (wlazl) ...tym wiecej drzew (tym trudniej wyjac :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu ale milosc
nagiego w pokrzywach hihihihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradzieju-nie za glowe...:O Ehhh... pokieruje troche...:P Trzeba Ci wyslac instrukcje obslugi wiedzmy :P O ja pierdziu-przyprowadz swoja milosc i rezerwuj krzaki obok :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede komentowac tego co wlazlo i ma trudnosci z wylaznieciem :P Jakby co, to na razie trza zaczac od wyobrazania sobie cieplejszej pory roku, bo chyba zimno bedzie w odsloniete czesci ciala :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wybryki Kochanie?? :P Jeszcze nie zdazylam sie dobrze rozpedzic a Ty to nazywasz "wybryki" to co bedzie jak zaczne pisac scenariusze przygod lesnych :P "Lesne przygody" To chyba byla taka ksiazka...albo bajka... A ja zrobie z tego film erotyczny :D:D ...ale jak zaniemowisz, to przynajmniej nie bedziesz protestowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie znam takiej lektury-jest dopiero w trakcie pisania :D A najadlam sie... nie wiem co to bylo ale dziala :D:P " Na jagody"...to nowy tytul lesnych opowiesci a jagody to nie beda...jagody w rzeczy samej ;) Jaaacciieee ....:D:D:D Chyba wiosna dziala :D :P Do lasu, do lasu, do lata piechota bede szla...:P Idziesz ze mna czy juz tam czekasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze, ze Ty jestes taki tolerancyjny;) Nawet czarownica co ma dwie lewe rece nie zniecheca Cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:52 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* http://images04.olx.pl/ui/2/39/27/26013227_1 .jpg Bede z doskoku pobudzac wyobraznie ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- 19:54 [zgłoś do usunięcia] ***valkiria* Kominek tez jest http://bi.gazeta.pl/im/1/6227/z6227711X.jpg ------------zarezerwowana------------- ---------------- K ------------------- NIEZŁE LEGOWISKO :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem szczesliwie
zakochana w Lad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zakochani, odwiedzajacy, kochajacy ... Kradzieju😘 mam poczatek czegos, moze zechcesz kontynuowac? ;) ....wędrówki po lesie, zwłaszcza zimowa pora i we dwoje maja swoje plusy i minusy. Plusem jest to, ze podczas spaceru można isc blisko siebie, albo gonić sie po śniegu, przewracać w miekki puch i bezkarnie kraść całusy niby przypadkiem albo ukradkiem. Minusem jest niemożność kontynuowania ekscesów zaczętych pocałunkiem ale od tego sa domki -koniecznie z bali i z kominkiem!!, z czego będzie juz inna historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZZ hahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahhahahhahahaha nie spesz się Yupi ale zabawna ta TWOJA NARZECZONA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×