Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Dziekuje Kradzieju-byly takie;) Dokladnie takie jak mi zaprojektowales tutaj 😘 Czy masz jeszcze jakies talenty dzialajace na moja osobe o ktorych nie wiem? ;) Przyznawaj sie :D Milego dnia 😍 moje 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie farta ze wirtualnie
mozna sie bzykac bez konsekwencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie farta ze wirtualnie
mozna sie bzykac bez konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
You will remember when this is blown over, And everythings all by the way, When I grow older, I will be there at your side, To remind you how I still love you I still love you możesz przetłumaczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
You will remember when this is blown over, And everythings all by the way, When I grow older, I will be there at your side, To remind you how I still love you I still love you Pamietaj, kiedy zaczniesz juz zapominac Wszystkich i wszystko w ciagu zycia Kiedy bede coraz starsza Bede tu u Twego boku Aby przypomnieć Ci, jak Cie kocham Ciagle Cie kocham W wolnym tlumaczeniu-jak juz zaczniesz sie starzec, i zaczniesz miec zaniki pamieci, i nie bedziesz pamietac ani ludzi ani rzeczy, wtedy ja bede trwac u Twego boku i przypominac Ci ze strasznie Cie kocham.Ciagle i wciaz ;) :P PS. Sama tez bede sie starzec :P podejrzewam, zeby nie bylo Ci smutno starzec sie samemu :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz mam problem są dwa tłumaczenia tylko podobne więc aby nikogo nie urazić wiem swoje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje Szczescie 😘 :D aaaa zawracanie doopy ogonem :D :P tak sobie tylko ;) Bobasku-to wolne tlumaczenie-...baaaardzo wolne :P rzeklabym nawet ze mozolne :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zyjesz z rana ;) 😘 masz jeszcze jakis scenariusz snow dla mnie na dzis? bo te wczesniejsze byly hm... eee...yyyyy.... fajne :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem jako osobisty lekarz przepisuje odwiedzanie dinozaurow w kosmosie 3x dziennie codziennie :D Dasz rade i masz sily na takie wycieczki ekstremalne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Toba na koniec swiata to bardzo blisko, Dla Ciebie gwiazdke z nieba zerwac to nic, Byc z Toba-to spelnienie marzen ;) 😘 muuua :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×