Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

widzę dzisiaj znowu chcesz zwrócić na siebie uwagę :) wiesz takich pomarańczowych mend jest tu od cholery naprawdę bardziej się postaraj zabłyśnij czymś czymkolwiek błyśnięcia intelektem od ciebie nie wymagam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
No właśnie, zaraz się dotelepiemy do czwartej strony, a tu taki kompletny brak akcji. help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce.
Ups,pospieszyłam się .:) Ike,dlaczego nazywasz mnie mendą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Mało_stanowczy Miło Cię gościć. :) Ike,a cóś od Siebie? Może gdy nazwę Cię mendą,rozdartą psychicznie zdzirą,zabłysnę?Czy to też nic nowego?Ach,nic nowego-nie jeden pomarańczowy cuj tak się do Ciebie zwracał.Oj,Ike Ike,nie potrafisz zwyczajnie rozmawiać,nie doszukując się czegoś czego nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na coś ode mnie trzeba sobie zasłużyć:) i jak widać tobie nawet jak krowie na rowie nie da się wytłumaczyć, że musisz bardziej się postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
""Mało_stanowczy Miło Cię gościć" - Luśka, to TY????" Oszalałeś??? Kobieta nie zna znaczenia czasownika gościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Lusesita,a Ty znasz czasownik gościć? :)He,he :) Mało_stanowczy Ja to ja. Ike,krowie na rowie?Na czyim rowie?Na Twoim?Może być.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Gościć może gość zaproszony,nie wiedziałeś?Gapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierpce a o tym to już ja zadecyduję:) ale nie ciesz się zawczasu raczej niechętnie goszczę osoby, które nie potrafią sobie niczego przyswoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
Kierpce, mam nadzieje, że tylko udajesz .... Dygresja: oczywiście każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale tak się zastanawiam właśnie dlaczego przyszła mi do głowy maksyma o tym, ze lepiej milczeć i uchodzić za głupca niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierpce, mam nadzieje, że tylko udajesz .... optymistka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gościć może gość zaproszony,nie wiedziałeś?Gapa" - tym postem upewniasz mnie, że Ty nie masz zaproszenia, bo Lusia nie zaprosiłaby kogoś, kto się tak błyskawicznie podłoży. Poza tym gość zaproszony może być co najwyżej goszczony, gościć może jeśli nie umie się zachować w towarzystwie, a to kolejny dowód na to, że Ciebie nie zaproszono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Luśka,udaję co?Możesz jaśniej? Do cytatu :"lepiej milczeć i uchodzić za głupca niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Ustosunkuj się dziewczynko odpowiednio.:) Ike,cieszę się,że zaczęłaś dostrzegać u Siebie ten syndrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Mało_stanowczy Źle rozumujesz w mózgownicy.Mylisz pojęcia i co gorsze wierzysz w to co wypisujesz.A to stek bzdur.Przyznaj .Ja kogoś obrażam?Wskaż mi kogo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike,cieszę się,że zaczęłaś dostrzegać u Siebie ten syndrom. startujesz w zawodach abstrakcyjnych wypowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Ike,a Ty startujesz w zawodach zgadywankach?:)He,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało_stanowczy Źle rozumujesz w mózgownicy.Mylisz pojęcia i co gorsze wierzysz w to co wypisujesz.A to stek bzdur.Przyznaj .Ja kogoś obrażam?Wskaż mi kogo." - Naprawdę sądzisz, że jesteś w stanie kogoś obrazić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Mało_stanowczy Nie,nie sądzę.Lepiej!Ja nie mam tego w zamyślunku,by kogoś obrażać. :)To twoje słowa i Ty cóś sugerujesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę sądzisz, że jesteś w stanie kogoś obrazić?? przecież jest:) chyba, że JEJ nie bierzemy pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
To może żeby było konkretnie - na topiku miłym, przyjemnym i normalnym będą goszczone osoby o wysoko rozwiniętej inteligencji, bogatym słownictwie i wielkiej wiedzy. Czyli udało mi się zawęzić liczbę niemile widzianych do jakichś 95% kafeterian, jak mniemam. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Ike,doskonale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Lusesita,jeśli Sobie mnie tutaj nie życzysz,powiedz zwyczajnie po ludzku.:) Niepotrzebnie się gimnastykujesz.Akrobatko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierpce wiesz gdzie ja mam twoja opinię ?? a jak nie wiesz to pomyśl z czym kojarzy ci się rów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×