Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

nie zwalaj winy na mnie za własne nierządy gdybyś się nie puścił a ktoś nie spuścił nie musiałbyś milczeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
znalazłam coś ,co mnie rozbawiło :P LIST MAMY BLONDYNKI DO SYNA Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, ze nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków się zdarza kilometr od domu, wiec przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę... Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni. Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem, czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne-mówić na swoją córkę "mama". Gorzej jest z Twoim bratem Jankiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to jej nic nie mów. Twoja mamusia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprint :D Już nie pamiętam kiedy było krócej niż 30 minut :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tez się zastanawiam nad nieobecnością lusi trwa stanowczo za długo..." - no co Ty powiesz... :classic_cool: Ten list miał jeszcze PS... "Chciałam Ci włożyć do listu 100 zł ale już zakleiłam kopertę a nie mam drugiej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - jśłi mogę zadecydowac za MS, to poorosze o wiersz o miłości na śniegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
Ms---ps też zabawny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
Sadystka z Ciebie Brum,wiersz na śniegu o miłości? Jest za zimno -jak bedzie za długo stał w jednej pozycji to za bardzo zesztywnieje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno. Będę próbowała dalej :) Albo namówię MS, żeby zachciał wiersza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musiałam namawiać :D Popatrze sobie, jak MS będzie służył :D i nie będę pytała nikogo czy mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już nie pamiętam kiedy było krócej niż 30 minut" - Los sprzyja przygotowanym umysłom... potrafię dużo szybciej. Zwłasza po poście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - ja przez cały czas piszę o komunikacji miejskiej :D O autobusach :D Żeby była jasność :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topsz stoi bałwan na podwórku chce podrapać się po siurku i nie może o mój boże:P jak to zrobić myśli sobie od swędzenia nie wyrobię może suczkę marchwią zwabię przejdzie świąd mi po zabawie suczki nie ma jest wiewiórka jak jej wsadzić tego siurka? małe to to z dziurką małą coś większego by się zdało na to sprintem brum podbiegła bałwanowi w mig uległa on szczekliwy wniebowzięty ona wiersz ma swój przeklęty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy wiersz o brum :D Zdrukuję go zaraz :D MS - może jednak jesteśmy z kosmosu :D Jak domniemam, Ty masz nawet czułka :D:D:D Nie jestem z Wnus :D Absolutnie nie jestem :D Uprzedzam ewentulane wpisy o Wnus i Marsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co pytasz czego chcę? żeby na przyszłość wiedzieć czego nie robić :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć wersy ike stawiają mnie w złym świetle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć wersy ike stawiają mnie w złym świetle to było bardzo słoneczne podwórko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS - ja przez cały czas piszę o komunikacji miejskiej O autobusach Żeby była jasność" - a ja o czym?!?!?! Na głodzie po prostu śmigam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi czułek się zawinął w supełek w podziękowaniu??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS :D:D:D Możemy skrzyżować swoje linie autobusowe :D:D:D:D Jelśi tylko chcesz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aż mi czułek się zawinął w supełek w podziękowaniu???" - można to i tak nazwać :) "MS Możemy skrzyżować swoje linie autobusowe Jelśi tylko chcesz" - to będzie jakiś trójkąt, bo ja korzystam z dwóch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS :D:D:D:D:D To będzie bardzieju skomplikowana figura :D :D:D:D Bo ja mam dwie przesiadki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Dalej się śmieję z tych liniii autobusowych :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×