Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Gość jak tutaj normalnie
Jeti? Może być niby istnieje ale nikt go nie widział.To tak jak z pięknymi inteligentnymi kobietami,czy tez wiernymi facetami.Wszyscy o tym piszą a nie mają dowodów w dowodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van der Helle
Dowód w postaci pisanej na istnienie Jetiego jest! Natomiast - tu masz rację, brak jest jakichkolwiek dowodów na temat babskiej babskości. Konstatacja tego faktu nie nastraja człowieka optymistycznie, pomimo, iż mamy przecież początek roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym słowem psedło nie stwierdzi , że ktoś jest kobietą jeśli sam nie sprawdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
Szukaj a znajdziesz! Trzeba wierzyć w istnienie tak zacnych istot jak kobiety piękne i inteligentne(to trochę wbrew naturze) I opisz to ---bez dowodów nikt Ci ne uwierzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van der Helle
Wiara w istnienie kobiet pięknych i inteligentnych jednocześnie jest rzeczywiście wykroczeniem przeciwko naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieski trzy
" Luśka nie bądz taka do przodu pare godzin bez kafe nie czyni Cię wygrańcem " Wiem. Dlatego posuwam się do tych drastycznych kroków z amnezją. :O Tylko Ike mi pomaga, jak może - cytuję "a kto to jest luśka ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
masz prawie 12 msc na szukanie ale zdecyduj sie czy szukasz babskich bab czy pięknych i inteligentnych kobiet. Babska piękna i inteligentna? nawet w erze tego nie ma :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van der Helle
Utrafiłaś w sedno, Ike. Jestem na wskroś nieufny. W końcu nawet ja sam mógłbym tutaj z niezłym skutkiem robić za kobietę, gdybym tylko chciał. Bez przeprowadzenia drobiazgowego badania przy zastosowaniu znanych już w prehistorii badań, nie mam zamiaru wydawać ryzykownej opinii, czy dany osobnik jest rzeczywiście kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieski trzy
"Wiara w istnienie kobiet pięknych i inteligentnych jednocześnie jest rzeczywiście wykroczeniem przeciwko naturze" Psełdo, przecież liczy się piękno wnętrza, więc chyba jest to możliwe (inteligencja to tak jakby gdzieś w środku, bo człowiek ją może wszędzie ze sobą mieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van der Helle
Ja myślę, że pomiędzy określeniami "babskie baby" i "piękne, inteligentne kobiety" można bez ryzyka postawić znak równości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
"babskie baby" i "piękne, inteligentne kobiety ja bym raczej znaku równości nie dała,ale wszak jestem kobietą ,wiec moje zdanie można ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van der Helle
A czy ja się upieram, że piękno wnętrza się nie liczy? Przecież napisałem wyraźnie ujmując to sformułowaniem "babska babskość". (Albo jakoś tak podobnie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van der Helle
Ale nie dlatego można je ominąć, że jesteś kobietą. Należy je ominąć, ponieważ nie posiada w sobie śladu słuszności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieski trzy
Psełdo, jak możesz łatwo sprawdzić ja nie do tego cytatu. Oczywiście wyrywkowo się odniosłam 9nie mam mnie tu) więc nie znam pełnego kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van der Helle
Brum? A kto to taki ten cały "gej"? Powinnaś to wiedzieć, skoro się upierasz, że nim nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van der Helle
Pieski trzy, popełniony przez Ciebie błąd polega na tym, że w ogóle zadałaś sobie trud odnoszenia się do tego, co ja tutaj piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
nie postawie znaku równości ,bo dla mnie to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van der Helle
Pławisz się w błędnych przekonaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa henia
pseudo dlaczego gdzie sie nie pojawisz to prawie wszystkich wymiata i mozna powiedziec ze juz po temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Sądzisz, Henia, że to przeze mnie? Może sprawdź intensywność konwersacji na innych "topikach", zanim zaczniesz upubliczniać krzywdzące mnie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
to są moje przekonania,a jesli błedne--to mi to udowodnij argumentując dosadnie ,podając przykłady! lecz...skoro wcześniej ustaliłeś ze takowych nie ma ,to skąd wiesz czego szukasz?może twoja teza jest błędna a nie moja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Przekonania nie mogą być przedmiotem dowodzenia. Przekonania nie da się ani udowodnić, ani mu zaprzeczyć. Przekonanie ma charakter czysto subiektywny i jednocześnie, niezmiernie często nie mający nic wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam z czytaniem, nie mówiiąc o odpisywaniu i to jeszcze sensownym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
hmmm czyli zapewne 1 z nas tkwi w błędzie ,ale skoro nie da sie przekonań udowodnić,nie dowiemy się które;) zmykam do obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kobiecość nie wymaga potwierdzenia :D To dogmat oznajmiony światu w chwili mych narodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Sensownym? Brum? A po co sensownym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Zgadza się, koleżanko. W błędzie tkwisz właśnie Ty. :) Mam nadzieję, że nie będziesz mi miała za złe, że Ci to uświadomię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×