Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Gość praca badawcza
Sęk w tym, Brum, że dogmat jest zawsze dogmatem i można go przyjąć bądź odrzucić. W tego typu sprawach, jak sprawdzanie kobiecości, ja jestem zawsze i niezmiennie zwolennikiem stosowania sprawdzonych sposobów empirycznych a nie przyjmowania wiadomych praw na wiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Powiedziałbym, że to jest niezwykle konstruktywna rozmowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy praca badawcza to van der :) Jedną z moich podstawowych cnót jest to, że nie czytam postów dłuższych niż trzy zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną z moich podstawowych cnót jest to aż chce się rzec- jedyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im bardziej się będe upierała, że jestem kobietą, tym bardziej to będzie podejrzane. Spojrzę na temat pod innym kątem. Czy zalezy mi na tym, żeby ktokolwiek na forum uwierzył, że jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Sroga żałość zalała moje serce, Brum. :-( Babska kobieta ma to w swojej naturze, że lubi czytać dłuższe kawałki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
Czekam Psełdo na uświadomienie każdy twój post jest zaprzeczeniem następnego:P babska baba==piękna inteligentna czy babska baba może pracować jako np kierowca ciężarówki? owszem może byc piękna i inteligentna,ale czy będzie delikatna subtelna jak ta przysłowiowa babska baba? postawisz znak równości?ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż ja nie lubię czytać długich kawałków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Wszystko, Brum, zależy od tego, czego sama oczekujesz. W najlepszym interesie tej naszej Luśki, na przykład, jest to, żeby się tutaj prezentować jako babska baba. Inaczej nie znajdzie dla siebie stosownego kawalera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
*poprzeniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im bardziej się będe upierała, że jestem kobietą, tym bardziej to będzie podejrzane. a teraz przełóż to na cnoty im bardziej będziesz się upierała, że je posiadasz, tym bardziej będzie to podejrzane nadal chcesz mnie do czegoś przekonać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Normalnie? A kiedy to odkryłaś, że jedno z tego co piszę, jest zaprzeczeniem innego? Zważ na to, że pewne zjawiska posiadają dwoistą a nawet troistą naturę. Weź na ten przykład światło, które jest jednocześnie i falą, i korpuskułą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Cóż, Brum, skoro tak, wypadasz z kręgu mojego zainteresowania. Dla mnie kobieta nie czytająca książek nie istnieje. :( Ale życzę Ci dobrze. Znajdziesz nie jednego obywatela, który nie ma w odniesieniu do kobiet takiego wymagania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
Nie odpowiadasz na pytania:P ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Odpowiadam na zadane pytanie: kobieta może pracować jako kierowca ciężarówki. Więcej powiem - prawomyślność nakazuje zadbać o to, żeby 50% kobiet wykonywało w sposób czynny zawód kierowcy ciężarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiertu nikogo do nieczego przekonywać. Tożsamość płciową mam ustaloną od dosyć dawna. Dobrze się z tym czuję i nie zamierzam niczego zmieniać. Potwierdzać ani zaprzeczać także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
Odpowiadam rzetelnie na każde pytanie. Twoje stwierdzenie krzywdzi mnie w sposób oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe napisłam, że nie czytam książek. Nie czytam postów dłuższych niz trzy zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
"Dosyć dawna", Brum? Zabrzmiało podejrzanie relatywnie. :-) A co wpłynęło na określenie Twojej płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca badawcza
A czytasz jakieś książki, Brum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, badawcza praco, nie dokonywłam nigdy analizy przebiegu swojego dochodzenia do tego, że jestam kobietą nie tylko zewnętrznie. Musze się nad tym chwilę skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antrykot z kością
To zadaj sobie trud pomyślenia nad tym zagadnieniem, Brum, ale nie przesadny. Kobieta nie powinna nadwyrężać rozumu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antrykot z kością
:-) A chadzasz, Luśka, do fryzjera, choćby od czasu do czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×