Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Prawdę mówiąc w kwestii załatwiania cholery liczyłem trochę na Ciebie. tak miedzy nami ms, to cholera albo zalatwi sie sama albo zalatwi sami albo nic jej nie zalatwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nic jej nie zalatwi tym razem to ja jestem zmuszona zgodzić się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:37 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery on nie robi on nim jest naturalnie, a sami jest ciepla i wrazliwa no w końcu to zauważyłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieski dwa i pół
weszłam, żeby ktoś mnie pozbawił swoją błyskotliwością tchu, ale takiej dawka to moze być niebezpieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak miedzy nami ms, to cholera albo zalatwi sie sama albo zalatwi sami albo nic jej nie zalatwi" - No to mamy coś załatwione... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak miedzy nami ms, to cholera albo zalatwi sie sama albo zalatwi sami albo nic jej nie zalatwi" - No to mamy coś załatwione... ty mój desperacie:) ale to dobrze, że w sytuacji beznadziejnej widzisz jakiś pozytyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam , że "mój" jest użyte celowo w celu przyspieszenia etapu następnego:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieski dwa i pół
(Ike, w kwestii znikania i wychodzenia jestem na tyle doświadczona, że w sumie mozesz nie pomagać, ogarniam sprawę, tylko przyjdz na e-pogrzeb, please) ZS, gdybym była z lustrem, to problem by jkaoś zniknął, na zasadzie równoważenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieski dwa i pół
"ja nie mowilem, ze z dwoma lustrami" :) Kiedyś mi się uda (Cię pzregadać) :P a jak nie, to wynajmę Ike!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko przyjdz na e-pogrzeb, please lusiu dobrze wiesz , że e-stypy to mój żywioł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt dla ciebie a dystans i dysonans ci jakos umknal? nie po prostu pomyliłam emotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to chyba ten zysk o ktorym pisalo pseldo" - czyli musimy się trzymać wersji, że rozmawiamy bardzo poważnie, a nie jakieś tam pogaduszki... ;) Wkrótce spadam Od wszystkiego 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:38 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery no w końcu to zauważyłeś! to tylko dlatego, ze zapytalas dzis brum o sniadanie ok jutro zapytam czy sie wyspała:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu pomyliłam emotki dzis dzien truizmu? tak , zs dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieski dwa i pół
"planujesz wzmocnic swoja kokieterie? " raczej rzucić Ci wyzwanie i się zmierzyć w dodawaniu w zakresie dwudziestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrótce spadam Od wszystkiego widzisz zs, wystraszyłeś msa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:51 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery ok jutro zapytam czy sie wyspała no bez przegiec, chcesz mnie wykonczyc? ja ależ skąd:)gdzież bym śmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×