Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Szukam kluczyka w kieszeni, szukam kluczyka w torebce, szukam kluczyka na chodniku przy samnochodzie, dzwonię po taksówkę :D To nie są suwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami czy ja wyglądam na faceta? na dodatek z technicznym mózgiem? mnie interesuje tylko jeden rozmiar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poczekaj może jest spóźniony" - nop właśnie, a jaki powinien być kąt wyprzedzenia zapłonu w silniku gaźnikowym? :P gooooogle milczą, dusza śpiewa, MS wieeeee... kojarzycie tę piosenkę? :classic_cool: Wróżka, Ty powinnaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:46 [zgłoś do usunięcia] ike sami czy ja wyglądam na faceta? na dodatek z technicznym mózgiem? nie wygladasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka, Ty powinnaś sama wiem lepiej co powinnam a co nie swoją drogą zauważyliście , że za każdym razem jak zs napisze do mnie "przegięłaś" to znika? i nie wiem czy za kare czy co....... i jak się zachować ? bo przepraszać to tak nie bardzo:O nie jest to w zgodzie z moją naturą........ dlaczego on jest taki podły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ike nie zapominaj o słynnym od wczoraj kciuki M-sa" - sprecyzuję - chodzi o prawy kciuk :classic_cool: "Szukam kluczyka w kieszeni, szukam kluczyka w torebce, szukam kluczyka na chodniku przy samnochodzie, dzwonię po taksówkę To nie są suwy" - Tobie wszystko kojarzy się z seksem na tylnej kanapie samochodu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - ja nawet nie wiem co to jest gaźnik :D Nie pisząc juz o jego kącie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I będę brał cię w ałcię" cie... eche... :D "czy mozecie choć raz nie pisać o sexie?" - jak pisałem o wyprzedzaniu zapłonu to nie było o seksie:) A teraz znikam na trochę. Koleżanka cos chce ode mnie, pytała o jakieś punktu, to na razie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike moze o czymś głębokim ;) żartowałam piszcie o czym chcecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głęboka sudzienkaaaa :D głaboko kopanaaa :D A przy nim Kasieńka, cała rozebranaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike moze o czymś głębokim chcesz pochwalić się jakimiś sukcesami??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
co za hermetyczna grupa, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
będę robić za świeżą krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłabym ogórka :O chyba czuje głód,ale jeszcze nie jestem pewna.Jak za 10 min będe mysleć tylko o ogórku to znaczy ze jednak jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×