Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

hehee testowała by jej nie zdradził. dodam że moja koleżanka ma lat 27 ,wiec nie gówniara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja osobiście wolałabym żyć w niepewności " a nuż zdradza" niż żyć z nim ze świadomością, ze zdradza na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam ze każdy facet zdradzi(to tylko kwestia czasu),ale podkładac mu atrakcyjny tort pod nos? toż to głupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami to racja ale prawda jest to, że nikt tego tortu mu przed nos nie postawił i nie wsadził tam jego gęby on zobaczył tort jemu zachciało się jeść mógł przejść obok niego obojętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
Nie każdy zdradzi, to raz. Dwa, nie wierzę, że zrobiła to bez najmniejszego powodu. Coś tam musiała wyczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike postawiła tort pod sam nos oczywiście ze mógł go nie zjeść,ale...... Lusia nie wiem czy wyczuwała coś czy nie,ale z tego co zawsze mówiła,zapamiętałąm iz jest go pewna w 100% wiec co jej strzeliło do głowy--nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo go kocha bo mają wspólne mieszkanie plany" - zrobiłabyś coś takiego komuś, kogo kochasz? Ike, ale o to chodzi, że podstawiono mu tort pod nos i ten tort zachęcająco już się podzielił na cząstki i wygodnie uwalił na talerzyku. Nie jest tak, że usprawiedliwiam faceta, bo okazał się prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:09 [zgłoś do usunięcia] Mało_stanowczy "bo go kocha bo mają wspólne mieszkanie plany" - zrobiłabyś coś takiego komuś, kogo kochasz? ja mam rózne pomysły na sprawdzanie faceta,ale tego nie zrobiłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli lasia weszła nago do jego mieszkania i powiedziała bierz mnie??? bo tak wtedy to byłby tort postawiony pod nos wszelkie zaczepki, zachęty i podryw - to tort dopiero zapakowany, który można odesłać do cukierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie weszła nago on miał jej naprawić kompa odp ubiór(biedactwo właśnie się kąpała)wino rozmowa poległ dlatego napisałąm wcześniej ze to było niskich lotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dumnie idę mrozić tyłek po raz drugi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mógł wyjść, nie pić wina, poprosić by się ubrała:P mógł kiedy był jeszcze na to czas idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mógł:) ide popracować,bo wyląduje w szarym kartoniku pod mostem sprzedając zapałki:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógł. Ale nie jest jeszcze żonaty :P Może podejrzewał, że lasia na ślubnym kobiercu się wypnie:P A swoją drogą skąd ta koleżanka się dowiedziała? Dostała foty? Czy z opowiadania?:) W sumie co stoi na przeszkodzie wziąć kasę i walnąć ściemę głupiej koleżance, że jej facet nie mógł się oprzeć? :) Sam bym tak zrobił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
"A swoją drogą skąd ta koleżanka się dowiedziała? Dostała foty? Czy z opowiadania?" Nie uważasz, ze to już bez znaczenia? :) Miał być ślub, a teraz co? szukać jakichś usprawiedliwień dla niedoszłego narzeczonego? Trochę krótkie nogi będzie miało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że to bardzo istotne, o ile delikwent sam się nie przyznał jeszcze ciekawsze jesli sie przyznal po uzgodnieniach z kolezanka a tak naprawde tego nie zrobili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
"jeszcze ciekawsze jesli sie przyznal po uzgodnieniach z kolezanka a tak naprawde tego nie zrobili " to tylko w filmach, albo w erze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeszcze ciekawsze jesli sie przyznal po uzgodnieniach z kolezanka a tak naprawde tego nie zrobili" - podoba mi się ta koncepcja:) W myśl zasady "jak Bóg Kubie tak Kuba Stanom Zjednoczonym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w filmie lusiu, to ta para, co miala zdradzic a nie zdradzila odkrylaby prawdziwa milosc miedzy soba by po 10 latach ten koles puknal swoja niedoszla ex narzeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
:-) Tak, czy owak jesteśmy nastawieni krytycznie, right? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lusiu jesteśmy tylko musimy ustalić do kogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko musimy ustalić do kogo do kogo oprocz ike to oczywiste, że ike nie bierze się pod uwagę:) ale miło, że to podkreśliłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miło, że to podkreśliłeś drobiazg, niektorzy przeciez mogli nie wiedziec, ze ciebie nalezy krytykowac z automatu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze ciebie nalezy krytykowac z automatu masz problem z klawiszami N I E ?????:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×