Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

doradzcie mi dziewczyny prosze!!!!

Polecane posty

witam bede miala na Sylwestra podobna sukienke: http://moda.allegro.pl/item865842511_sylwester_srebrna_cudna_uni.html tylko nie na ukos lecz calkiem krotka (mini) czy moge do niej zalozyc czarne kozaki na malutkim obcasiku do polowy lydki? wiem ze najlepiej wygladalyby szpilki ale jestem bardzo wysoka mam 178 wzrostu i takie buty niestety odpadaja dodam ze ide na impreze w klubie (dyskotece)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustroo
oj nie! Kozaki stanowczo za ciężkie do tej sukienki. Bedziesz głupio wyglądac i sie zapocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pasi zupełnie!!!! Lepiej kup sobie niziutkie szpilki srebrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubierz buty w takim stylu jak ta panna w aukcji. I tak bedzie plastikowo i tandetnie, a juz na pewno nie elegancko. W sumie kiecka jest tak straszna, ze co nie zalozysz do niej i tak nie bedziesz wygladac dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustroo
Kochana, kozaczki na prawde bardzo ładne, jednak nie pasowałyby zupełnie do tej sukienki. Jutro Sylwester, może jeszcze zdazysz cos kupic, albo skąds wynajdziesz jakies buty (szafy, kolezanek, moze mamy czy siostry;)) Chociaz wiem jak to tez jest z kasą przed sylwkiem:O Pasowałyby jakies niskie czólenka na kaczuszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichhhh
ładnie wygladasz na tych fotkach podobasz mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z calym szacunkiem do autorki posty zgadzam sie z tym co napisala anxipanxi,kicz. ale jezeli pytasz o radę-to kozaki oczywiscie wcale nie pasuja. juz chyba lepiej jakies szpilki albo baleriny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustroo
moim zdaniem takie tez niezbyt do takiej sukienki, ale zaczynasz dobrze kombinowac:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustroo
moja kolezanka ma 183cm i na swoja studniówke kupiła takie baleriny niby na malej kaczuszce i bylo ok. z tym ze miala wyzszego od siebie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak ma 185 ale ja jestem szcupla a on ma bardziej kulturystyczna budowe wiec wygladamy jakbysmy byli prawie rowni wiec lepiej zakryte buty ale z okraglym czubkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik z sosnowca.
uwielbiam wysokie laski sam mam 165 w kapeluszu i jeszcze podzelowane buty a takie wysokie kreca mnie jak diabli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustroo
moim zdaniem i tak najlepsze by były sandałki. tylko chyba ciezko znalezc na takim minimalnym obcasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspolczuje dziewczynie
Ta sukienak jest ... tandetna do bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×