Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annnnaaamaaria

plan na sylwestra- czyli szybkie i skuteczne zabiegi

Polecane posty

Gość annnnaaamaaria

jaki macie plan na dzisiaj? ja mam zamiar dzisiaj zrobic: peeling calego ciala depilacja maseczka na twarz z glinki odzywka na wlosy na parenascie minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllecjank
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-a-n-k-a23
Skoro piszecie up to ja dopisze co w tym roku zrobiłam,zeby pięknie wygladac na Sywlestra-zdecydowałam sie na zabieg Revitacare.Chce zeby moja skora było odświezona i dobrze nawilżona ,wygładzona.Nie tylko na Sylwestra warto olśniewać kreacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hagga1
Zbliża się kolejny sylwester i ja przed nim mam zamiar wybrac się do kosmetyczki :) Przynajmniej się nie stresuje, że coś popsuje, bo wiem, że jestem w rękach profesjonalistki. Przed imprezą wybieram raczej mało inwazyjne zabiegi, pewnie jakieś maseczki itd. Paznokcie też na pewno zrobię. Zawsze byłam zadowolona z salonu http://www.estel-gdynia.pl/, bo panie zawsze potrafiły mi doradzić i nigdy nie wyszłam stamtąd niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak maseczki to gowniany salon. Teraz sa inne nowoczesne zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Już po sylwestrze, ale może ktoś jeszcze tu zajrzy i skorzysta, bo po prostu muszę polecić klinikę, którą odkryłam! To Kaczyńscy Clinic w Warszawie. Wybrałam się trochę wcześniej przed świętami (przełom październik/listopad) i to był dobry wybór, bo polecono mi zabieg Sunekos, który dobrze jest wykonać trochę wcześniej, żeby były lepsze efekty, chociaż jeśli komuś zalezy na czasie to muszę przyznać, że już po pierwszym byłoi wydać różnicę! To wygląda jak mezoterapia, ale działa dużo lepiej 🙂 Odmłodzenie, rozjaśnienie skóry, no po prostu bajka. A do tego przemiły i kompetentny personel. Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Cell Face Lifting lub Cell Body Lifting oraz Hydrodetox.
Pierwsze dwa zabiegi wykorzystują działanie podciśnienia, fali radiowej i podczerwieni. Tworzą nowe włókna kolagenowe a tym samym poprawiają napięcie skóry i przeciwdziałają zmarszczkom, cellulitowi. Drugi totalne odprężenie i wygładzenie skóry. Najpierw sauna z podczerwienią, aromaterapią i chromoterapią, potem na łóżku wodnym aromatyczny peeling i masaż pianą a potem olejkami. Rewelacja przed wielkim wyjściem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×