Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Jej ile ja pracy miałam:))Musiałam nadrobić kafeteryjne szaleństwo:)))) madzianetka czyli sa jednak wątpliwości?:)))hm...:)))) kolejna herbatka wypita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Madzianetka...ja już dawno odpisałam na nk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku...ale tu ruch.A przeciez tylko troszke mnie nie bylo.W sumie w ciagu tego troszke zrobilam piechota dobre 8 kilometrow,jak nie wiecej.Tak postanowilam nie jezdzic tramwajka tylko na piechotke. Co do fotek to ja powysylam siebie jutro rano,bo jak M wroci z pracy to poprosze zeby mi pozgrywal z na kompa.A moj e-mail to neela3@o2.pl czekam na linki,fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojej diety dzisiaj to na razie jestm po kawie ,dwoch niewielkich kromeczkach ciemnego pieczywa z kap pekinska i pomidorem.Teraz rozgrzewam sie barszczykiem czerwonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FairyGirl,ja tez dzisiaj chyba z 6 kiloskow przeszla i okazalo sie,ze na darmo,bo tego co chcialam zalatwic i tak nie zalatwilam. Co do diety to wszystko w porzadku. To moj 11 dzien bez slodyczy i roznych gowienek. W tamtym roku wytrzymalam 28 dni, mam nadzieje,ze tym razem pobije swoj zyciowy rekord :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina wyslij mi tez swoja "prezentacje" :-) Bo szczerze przyznam,ze to faktycznie fajny pomysl i tez jestm Was ciekawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,mowisz nie zalatwilas tego co chcialas,no w sumie ja tez do konca nie wszystko zalatwilam a w sumie to nie zalatwilam wlasnie tego co bylo najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja kupiłam sobie hulahop:P będę sobie kręciła, czytałam na wielu forach, ze lecą centymetry z pupki, bioderek, boczków:P zaczynam działać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka powodzenia :-) a o jakies jest srednicy to hula hop??Bo wiesz,ze im wieksze tym lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link poszedl :) Najsmieszniejsze jest to,ze jak sie wczesniej pytalam dziewczyny, ktora pracuje w tamtym miejscu to mi nie kazala przynosic zadnego dowodu ani nic a dzis poszlam i dziewczyna,ktora tam byla mnie odeslsla z kwitkiem, bo nie mialam dowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki :-) pododawalam Was do znajomych.Nie zdziwcie sie,bo moj profil na nk jest niezwykle ubogi.W sumie nic tam ciekawego nie ma .Dlatego tez pisalam,ze jak M wroci z pracy to mi na kompa fotki pozgrywa i jutro rano albo moze jeszcze dzisiaj wieczorem powysylam siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FairyGIrl- to ty mnie przed chwila na nk zaprosilas do znajomych? twoj ten profil bez zdjecia? Hmmm wiecie co dziewczyny jestem dzisiaj w bojowym nastroju, za chyba zaraz jeszcze sobie abs-y porobie (dzisiaj rano juz na brzuch raz robilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enooo...jakie macie sympatyczne i usmiechnete buźki :-) Szczerze to faktycznie tak bedzie ,ze sobie siebie powysylamy i wyda sie,ze kazda troche przesadza chyba z tymi swoimi mankamentami. Swoja droga zawsze tak jest,ze jak patrzy na nas ktos z boku,taki neutralny to widzi o niebo mniej minusow w nas niz my sami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jagienka ja.Dlatego mowie,ze fotki to oddzielnie powysylam,bo nk to mam tak tylko,bo czasem sie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fairy a ja mam Ciebie???? jak coś to daj maila albo zobacz u jagienki ostatnie nowo dodane osoby, to na zdjęciu ja jestem z mężem:P w ślubnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagienka domyslam sie,ze Paulinka z Czestochowy na koncu w Twoich znajomych to MyLittleOne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagienka i jak widac na fotkach, od pasa w gorę chuda ale już niżej-->porażka!! 7 miesiecy temu na ślubie ważyłam jakieś 5 kg mniej:) Ewelinka w czwartki mam do 11.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, dla mnie to Ty jestes szczuplutka. W zyciu bym nie powiedziala,ze wazysz tyle ile twierdzisz,ze wazysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×