Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

hejka kobitki, ja sie nadal mecze ze swoimi kilogramami ale 23 maja lece do polski i do tego czasu musowo musz e zrzucic 4 kg nie ma bata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :) majówka udana i to bardzo ;) nie wazyam sie ale waga stoi w miejscu za to mam super talie juz co niektórzy mi mówia ze schudłam wiec jest ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ciagle dietetkuje i tez mialam mily dlugi weekend, ale nie nagrzeszylam :) Ja sama czuje,ze chudne, bo duzo ubran robi sie luzniejszych a te,ktore byly za male leza o wiele lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie :) zniknęam tak nagle, ale powód mam - zaszłamw ciażę, jestem meg zaskoczona, prawie cud,hehe,więc wybaczcie niepisanie... no i oczywiście, moje dietkowanie poszło w odstawkę, ale i tak schudłam ładnie, więc wagę wyjściową mam spoko - 52kg! mogę zatem ciążowo tyć ;) A pewnie zaożę taki sam topik za rok ;) pozdrawiam ciepło i powodzenia życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenghetti gratulacje :) Moze nie bedzie tych kilogramow az tyle do zrzucenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serenghetti - gratulacje :) Extra. To teraz pewnie będziesz na innych topikach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sereghenti- gratulacje;) u mnie dzis; śniadanie- pół kanapki z wędliną i zielonym ogórkiem 2 sniadanie- activia do picia obiad- 1 ziemniak, sałata z jogurtem naturalnym , kotlet mielony podiweczorek- jakis owoc i jogurcik kolacja- biały ser ,pomidor ogórek no i mamy weekend;P pasowałoby zaczac sprzatac w domu ale taka pogoda ze sie nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Liczę na to, że któraś z Was zauważy nowy wpis i zajrzy tutaj. Tyle czasu byłyśmy razem, więc głupio wyszło że tak nagle się rozstałyśmy. Nawet jeśli dieta poszła w odstawkę - napiszcie proszę co u Was. Ja muszę ze wstydem przyznać, że trochę się zapuściłam. Przytyłam jakieś 2 kg odkąd odpuściłam sobie dietę.Szkoda, bo bardzo chciałam dobrnąc do 57 kg. Ostatnio pogoda nie sprzyjała diecie. Miałam ochotę tylko spać i jeść czekoladę, co zresztą robiłam. Jednak mam nadzieje, że będzie mi łatwiej wrócić do odchudzania teraz, bo gdy jest tak pięknie na zewnątrz nawet nie chce się jeść :) Widziałam na naszej-klasie zdjęcia Magdy i Eweliny. Dziewczyny, ale schudłyście :) Wyglądacie świetnie :) Aż mi teraz głupio, że ja nie wytrwałam do końca. Pozdrawiam i liczę, że się odezwiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Egocentryczna, nie przejmuj sie. Mnie tez dieta idzie raz lepiej raz gorzej. Wazne,ze sie nie poddaje :) Jakie plany na wakacje masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jutro idę się zorientować w sprawie pracy na wakacje. Tak więc lipiec sobie przepracuje, a w sierpniu będę odpoczywać. Żaden wyjazd mi się nie szykuje, pewnie będą jakieś wypady nad jezioro czy nawet weekend ze znajomymi, ale nic szczególnego. Ślicznie sobie spaliłam dekolt właśnie na ogrodzie :D A Ty masz jakieś konkretne plany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba sie gdzies wybiore dopiero we wrzesniu. I wtedy postaram sie pojechac gdzies w jakies bardzo cieplutkie miejsce :) Ciekawe jak dziewczynom idzie dieta :) Moglyby sie pochwalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina1985- nie chudzinka nie jestem wręcz tuszczu mam pełno fałdki na brzuchu ogormne boczki tylek grube uda i rozstepy ;/ :( ale dobrze ze sie wziełam za siebie bo gdyby nie to pewnie doszłabym do 80kg;/ a jak tam u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka tygodni bylo ciezkich, ale teraz juz wszystko jest w porzadku. Przede mna jeszcze dluga droga, ale juz teraz widze efekty wiec to mnie mobilizuje :) Nie poddam sie, bo tak naprawde nie mam innego wyboru, bo pewnego dnia obudze sie z waga 100kg :P A Ty jakie masz plany na wakacje Stokrotko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm narazie nie mam żadnych planów ale napewno chce gdzies wyjechać z moim .. tylko ze on chce w góry a ja nad morze;] napewno bedziemy jeździć nad zalew ,do kina, na zakupy itp :) a ty jakie masz plany?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kobietki:))))0 DZIEWCZYNY udalo mi sie z 66 kg od grudnia zejsc do 60,5 kg teraz( z malymi wachaniam w zaleznosci czy mam mniej czy wiecej ruchu) wchodze w jeansy rozm 28:) wyciagnelam wszystkie stare spodnie i leza ladnie :) do celu brakuje mi 2,5-3kg w sumie powiem wam ze wiosna zrobila swoje, dieta zadna po prostu MZ i ruch ( a to daje mi praca) w upalne dni(w norewgii maly teraz caly czas slonce i ok 23 stopnie), duzo spaceruje, na kolacje wcinam swiezego ananasa, na sniadanie kromka z maselkiem i pomidorem,lub robie tosta z pelnoziar chleb i jem z powidlami:);na obady glownie zupy, jezeli mam drugie danie to nie jem zniemniakow- wcinam za to ryby albo piersc z kurczaka w ziolach z cukinia, pieczarkami i papryka robiona w folii:) i tak mi zeszlo:) najbardziej ciesz sie ze ubylo mi nawet nie z wagi ale w centymetrach:) a jak wy kobiety, co u WAs slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jem kaszkę mannę na kolację :D Od dzisiaj zaczynam dietę od nowa i bardzo chciałabym, by poszło mi tak dobrze jak wtedy gdy zaczynałam w styczniu. Już dziś miałam mnóstwo pokus, najpierw byłam z koleżanką w piekarni, potem w domu już miałam otwierać chipsy, ale odłożyłam :) Mam wypijać 2 litry wody dziennie, na razie udało mi się litr. Ale do pójścia spać jeszcze trochę więc może dam radę:) oliwka86 świetnie Ci idzie :) Ja noszę teraz 29, a przed dietą było 31 :) Proszę, piszcie na bieżąco, potrzebuje czyjegoś wsparcia by wytrwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo by bylo, gdyby topik sie reaktywowal :) Egocentryczna, no widzisz jak pieknie oparlas sie pokusom :) Oliwko, tez uwazam,ze MZ i wiecej ruchu to najlepsza dieta :) Zadna kopenhaska czy kapusciana sie nie umowy :) Slicznie Ci poszlo to odchudzanie :) Gratuluje rozmiaru 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie pamiętacie hehehe? :) U mnie dieta poszła w odstawkę po schudnięciu 7kg.. ale niestety przez wakacje znów się przytyło.. i tym razem znów zaczynam tak samo od 60.. w doł do 50 :) tym razem z ALLI, ktoś brał już z Was?? Z tym, że najpierw przeszłam na diete niskokaloryczną i dopiero od poniedziałku zaczynam brać ALLI :) Dajcie znać co u Was słychać :) Pozdrawiam Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×