Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Gość Kaska2810
Hej dziewczyny:) Przeczytałam Wasze wypowiedzi i też sie do Was dołączam...Mam nadzieje,ze mi sie uda schudnać:)Ale potrzebuje wsparcia,bo samej brak mi motywacji:/ Mam na imię Kasia i mam 21 lat:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Udalo mi sie wczoraj wyjsc na aerobik, na szczescie faceci uwineli sie szybko z robota,wiec obylo sie bez wylewu krwi ;-) a na aerobiku bylo o wiele lepeij niz w zeszlym tygodniu. ...az sie zdziwilam..... dzisiaj nie pisalam od rana bo mialam egzamin ,poszlo calkiem OK. nawet nie zjadlam duzo ;-) bo nie mialam za bardzo czasu. teraz sie relaksuje przed tv a od jutra znowu wkuwanie na nastepny egzamin w czwartek.... dzisiaj rano czulam sie o wiele leksza..... dobra,a teraz czytam co nadrukowalyscie, bo ruch dzisiaj ogromny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
miktot , malpeczka64- moze sobie poczytajcie i diecie 10-dniowej , nieco latwiejsza ,jest o niej topik na kafe ...sama jej probowalam ale juz na peirwszym dniu polegalam- wlasnie kefirowym.... ale moze Wam sie uda. w skrocie to 2 dni jest sie na kefirahc, 2 na twarogu,2 na jajkacj,2 na miesie i 2 n warzywach ...z tego co wyczytylam spadek wagi jest dosc spory i szybki....... Karina- co do pizzy , to ja slyszlam ze to najzdrowsze z fastfoodow,jezeli cie to pocieszy. poza tym 0.4 kg to wcale nie tragedia...... Fairy Girl--- co do tych kobiet kierowcow- to dobra wymowka,szkoda tylko ze niepwrawda ;-( kobiety po prostu sa gorszymi kierowcami i juz ;-) nikt nie jest idealny....wiec taki maly ubytek jest do zaakceptowania. madzianetka- --i jak ci idzie z hula hop, bo ja nie umiem nim krecic....... :-( az moja 10-letnia siostra sie ze mnie smiala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
szeherezada no tez wlasnie czytalam o tej 10 dniowej i raczej zobacze jak minie mi to 2 dni na kefirze, jak mi sie znudzi to na nastepny dzien zaczne wcinac twarog aha dziewczyny przypomniala mi sie pewna dieta na ktorej kiedys duzo schudlam wiec tak 8.00 kawa 10.00 twarog 250 gram 12.00 jako na twardo 14.00gotowane mieso 200gr( moze byc tez parowka) 16.00 salatka owocowa 18.00 parowka 20.00 sok owocowy (ja pilam kubusie lu warzywne) lub wogole go omijalam w ciagu 2-och tygodni schudlam sporo tak ze zaczeli na mnie wolac szczurek:) aha i nie kupowalam miesa na zapas codziennie jezdzilam po nie do miasta na rowerze a mialm 2 km w jedna strone:) czasem nawet ominelam jakis posilek ale saltki owocowej sobie nie zalowalam z tym ze nie bylo w niej np bananow tylko jablk, gruszki, porzeczki, maliny agrest winogrono i jadlam jej duzo miche:) ale to bylo lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
i wooooda dziewczyny woda saper per aqua tzn zdrowy dzieki wodzie...cos w tym jest ja pije juz 2 litr herbaty i sikam ci 20 min :P i glodna jestem..prosze jeju to jest wlasnie najgorsze ta ochota na male co cieco...jakbym slyszala Kubusia Puchatka:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ!!! Przesadzacie z tymi komentarzami!!! NIe mam jak tego przeczytac bo musze się uczyc. U mnie w skrócie: szklanka kefiru banan pomarancza mandarynka 5!! CZIPSÓW( nie paczek xD) i pół udka kurczaka... Zauwazylam tylko ze sie naszo-klasujecie To ja jakby coś: http://nasza-klasa.pl/profile/27487288 :P Buziam Was! Przeczytam wszystko dopiero jutro! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie było mnie chyba ze 2 dni a tu 10 stron do przeczytania.. niestety nawet nie mam czasu tego zrobić :o tak tylko chciałam wam napisać że jeszcze nie odpadłam z gry :) (chociaż wczorajszy i dzisiejszy dzień nie można zaliczyć do udanych..) w każdym razie mam teraz mnóstwo zaliczeń na studiach i niestety nie mam czasu tu zbytnio zaglądać.. jak już się ze wszystkim uporam to się odezwe :) pewnie będę 3 kg cięższa bo jak mam dużo nauki to się zazwyczaj obżeram :o no ale dobra, czas pokaże.. :D w każdym razie 3majcie się dziewczynki, chudnijcie wytrwale a ja za jakiś czas spowrotem do was dołączę :) 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarka, obywatelka, wiedzialam,ze kogos mi brakowalo na topiku :) Uczcie sie pilnie dziewczynki a jak juz wszystko pozaliczacie to wracajcie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
jezdzilam na rowerku 30 min:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA TEZ MAM DYCHE DO POZBYCIA SIE MAM165 CM WZROSTU I WAZE TERAZ 64 KG A MIAŁAM 74 KG NIEJADŁAM KOLACJI TYLKO NORMALNE ŚNIADANIE Z OBIADU POŁOWE I MOŻE JAKIEŚ MAŁE CO NIECI DO 17 I BIEGANKO W CIĄGU 3 MIESIECY SCHUDŁAM DYCHE ALE JESZCZE BYM CHCIAŁA TAK ALE BRAK MI DALSZEJ MOTYWACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki ..tez chce od 3 dni sie katuje ale ja to chce 20 kg :) jem pieczywko tylko pelnoziarniste platki fitness przewaznie rano czasem jakis jogurt jablko ...owoce ogolnie nawet banany byle sie czyms zdrowym zatkać...kiedys jadlam duzo slodyczy zatem jak juz naprawde mam ochote to kostke alo dwie czekolady no i herbatki pu erh i z L karytininą i u nas w sklepie maja takie pyszne bułeczki pelnoziarniste ciemne ...do tego serek wiejski i mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana, ale miałam czytania :D Ja również byłam miesiąc temu na diecie 10 dniowej ale pozmieniałam ją sobie może dlatego nie schudłam poprostu nie cierpie kefiru ani maślanki więc pierwsze dwa dni odpadają :( W poniedziałek ważyłam 58,5 kg dziś waga pokazuje 56,8 kg wiem to malutko bo niecałe 2 kg myśle też że to przez te moje ciężkie dni @. Moje menu tygodniowe: 200g twarogu, kawa, herbatapur-er, płatek ryżowy, skusiłam się też na 5 kostek czekolady i ptasie mleczko ale co tam. Nie jem pieczywa i kolacji. Ćwicze 30 min na orbitce i jak mam czas to biegam 1 godz. W sobote zapowiada się impreska muszę sie strasznie pilnować ale myśle że od poniedziałku znów motywacja będzie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Witam kobietki:) Ale naprodukowałyście:)))No wczorajszy dzień raczej udany...chociaż mało ćwiczyłam..bo znowu bieganina była...odezwali się do mnie z drugiej firmy i musiałam jechać...dodatkowe pieniążki zawsze się przydadzą:) No i wróciłam to koło 21 było..to na twarz padałam..a jeszcze jakaś gorączka mnie dopadła:)Ale M zrobił mi jakiś Fervex..i położyłam się szybko spać:)))a dzisiaj jak nowo narodzona...tak dobrze się czuję:))) Kurcze laski jesteśmy...tak zaglądam na zdjęcia:))) Nic znikam do papierków:) Buziaki Kochane i nie wstawajcie z łózka lepiej bo tak zimno...no chyba, że troszkę poćwiczyć ciepłej herbatki się napić....\ A chciałam się zapytać o pieczywo....jakie jecie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejjuuuuu... a ja sie tak zamotalam ,ze masakra!!!! kARINA JAK cIE bierze przeziebienie to kup sobie takie cos co sie nazywa Witamina C 1000.To jest taka mega uderzeniowa dawka ,ze wszelkie stany poczatkowo-przeziebieniowe mijaja ,ah....ktos pisal o tym,ze ma klopoty z opryszczka,podobno ta wit c 1000 jest mega skuteczna na opryszczke.jA z M robimy sobie ta wit profilaktycznie raz w tyg i odpukac jeszcze ani mnie ani jego zadne dziadostwo nie zlapalo.A mielismy wilekokrotnie kontakt z chorymi,przeziebionymi i nie przeszlo na nas.Tak wiec sprobujcie.Tylko jak ktoras miala klopoty z nerkami to ostroznie,bo taaka dawka witc c troche blokuje mocz i dlatego obciaza nerki. Ale do rzeczy.....zamotalam sie potwornie,bo juz sama nie wiem kogo mam a kogo nie na tej nk..... Na pewno mam tak:Eweline,Jagienke,Egocentryczna,Karine i Malpeczke,aha...i Madzianietke....wyslalam zaproszenie do MyLittleOne ahha....i do Figlarki,Ediszona nie znalazalm jeszcze...a nie mam na pewno strokrotki ani mikoto,ktorej wczoraj w ogole nie bylo oraz nie mam tez poznanianki ktorej tez ostatnio nie widzialam i nie mam obywatelki M i szecherezady tez nie mam......ufff......to chyba wszystkie :-) Jak kogos pominela to sorki.... ps=>jagienka masz jeszcze mnie na nk.Zdjecia wkrotce wysylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
FairyGirl Ta opryszczka to też ja:)))))) No ja co dziennie biorę...rutinoscorbin i tran...a to chyba tylko taki efekt przemęczenia...bo cały dzień na nogach byłam..i ten mróz:)ale dziękuję bardzo z dobre rady:))I czekam na zdjęcia:))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Nareszcie piatek !!! Choc musze przyznac,ze bardzo szybko minal mi ten tydzien :) mala gruba, ja sie ciesze chudnac 1 kg tygodniowo. Tak sie zdrowo powinno chudnac. Poza tym sama sie przekonalam ,ze jesli chudnie sie wolniej kilogramy tez wracaja wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie troche moze nie na miejscu pytanko,ale powiedzcie mi kto to Monika...M.....Z.......bo na pewno ktos on nad z cafe,ale nie wiem jaki mi nick u nas,bo mi nie napisala ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
To jest chyba stokrotka333 bo pisał gdzieś i góry, że jest z Sieradza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu juz sie znacie :) fajnie moj tryb zycia raczej nie wplywa na chudniecie.... do pracy autem ,potem w domku nienawidze zimy jedynie co t oz psem sie przejde ale kawałek ja od rana zaczynam zawsze z kawką potem płatki fitness z mlekiem w pracy jestem do 17 ....cos tam zjem napewno jais serek wiejski i buleczi pelno ziarniste ciemne i tzw zapychacze czyli jabłka i mandarynki ........ a jak wracam do domu jestem tak strasznie glodna :( macie jakies takie zapychacze malo kaloryczne ??????????????/tak w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Witam Ewelina:))) Oj bo nicki to nie zawsze od naszych imion i później się człowiek myli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze jestem ciekawa ile kazda z was juz schudla :) od tego nowego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, pytalas o pieczywa, ale ja na pewno nie pomoge w tej kwestii, bo ja jem taki brazowy chleb tostowy, ktory ma tylko 49kcl w kromce(te kromki sa dosc malutkie i chudziutkie), ale na pewno go w Polsce nie sprzedaja. Juz sie nie moge doczekac kiedy bede w stanie isc do piekarni i kupic sobie cieplego, pachnacego razowca :) Zmykam do pracy dziewczynki, do zobaczenia pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
hej Kami... Hmm..nio ja też mam siedzący tryb pracy:))ale musisz się troszkę zmusić do ćwiczeń jak wrócisz z pracy...wiem, że ciężko ale pomyśl, jak będziesz wyglądała jak się troszkę pomęczysz....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Miłego dnia Ewelina... Hmm...nio chodzi mi o taki chlebek który ma najmniej kalorii, bo jednak całkiem bez pieczywa to mi ciężko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam wreszcie ktos mnie zauwazyl heh wiem wiem trzeba sie zmusic mam plan biegania weczornego ,niech tylko snieg zniknie mam spaniela a one lubieha duzo biegac i ruszac sie wczoraj przeczytalam cale forum i naprawde fajne wskazówki znalazlam no i mialam cwiczyc te brzuszki ale zapomnialam i zasnelam a musze schudnąc ....moj syn ma komunie i wogole zapuscilam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
No najważniejsze, że chcesz...teraz tylko musisz się zawziąć:)))i będzie dobrze zobaczysz:))jak już zobaczysz pierwsze efekty...to Cię uskrzydli i dasz rade...tylko nie zniechęcaj się wpadkami:))) każda z nas chyba juz taka zaliczyła:)))ja np zjadłam jednego dnia pizze i frytki z serem smazonym:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×