Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Gość malpeczka64
Boze tak Ci powiedzial!!!!!! co za chamski sznurek, jaki buc. no ja mam fajnego ginekologa zawsze do mnie mowi ze ksiezniczka anna spadla z konia :):) dowcipny jest. moja kolezanka jak byla u niego to przed badanie powiedzial jej ze on takim czarodziejem nie jest zeby ja przez spodnie badac:) a wogole w porzadku jest. ajak mi robil wypalanke to jak ten dymek szedl to tak powiedzial No niby nie powinno sie tego dymku przedmuchiwac ale ja dmuchac lubie:) zoboczone ale ja sie usmialam:) jak go pierwszy raz zobaczylam to myslam "boze poszlam do rzeznika" ale okazalo sie wrecz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie? Mężczyzna- bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek i worek bez pieniędzy;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...no ja sie teraz z tego smieje ale wtedy pamietam to mnie przede wszystkim tak zszokowalo, ze jezyka w gebie zapomnialam. Ale co sie bede slowami jakiegos bezjajecznego dziada przejmowac. Teraz ostatnio bylam u takiego innego kolesia, z wyglady strrraaaszny oblech hehe ale bardzo kulturalnie i rzeczowo mnie zbadal, wszystko mi wytlumaczyl, nawet mi na usg moje jajniki i macice pokazal:) Dobra koncze ten temat, zeby sie tam aby ktos nie oburzyl, ze a ginekologach a nie diecie gadamy:P Figlarka- a wiesz jaka jest najsmieszniejsza ksiazka na swiecie? "Co mezczyzni wiedza o kobietach", a najgrubsza? "Co faceci mysla ze wiedza o kobietach" ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha...a tu jeszcze kawal-krol szowinistycznych kawalow: "-Mamo co to jest orgazm? -Nie wiem, zapytaj ojca" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
to ja Wam opowiem jeden szowinistyczny Sa 3 fazy otylosci u mezczyzn 1- nie widac jak wisi 2- nie widac jak stoi 3- nie widac kto ciagnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne te dowcipy dziewczyny, musze zapamietac :) Jagienka, czy to byl polski ginekolog czy niemiecki? W ogole co to za nieprofesjonalne podejscie do pacjenta!!! Ja na temat moich przygod z ginekologami sie nie wypowiem, bo jeden tak mnie leczyl,ze prawie wyladowalam z nowotworem a drugi chcial mi robic zabieg w swoim prywatnym gabinecie,ktory powinien byc przeprowadzany w narkozie i w warunkach szpitalnych.Na moje szczescie pozniej trafilam w rece porfesjonalistow, ktorzy wiedzieli co robia. Egocentryczna, mysle,ze ludzie po prostu jak sie przyzwyczaja,ze ktos byl zawsze szczuply, to jak przytyje 5 czy 10 kg to go zaraz grubym nazywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
ja juz zjadlam oststni posilek ugotowalam wolowine dodalam ja do saltki z chrupicej salaty, czerw papryki kukurydzy, selera naciowego, kukurydzy, pomidorkai ogorka i zadnego sosu i bylo pycha myslam ze umre jak zjadlam to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
pije zielona herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wiecie co teraz to dopiero mam kilka ładnch motywacji zeby schudnac:) w czerwcu mam wesele jestem świadkową mam zamiar wygladac olsniewajaco i mini włozyc;) a w lipcu mam jechac do chorwacji z chłopakiem i jego kolegami jejj przeciez niemoge wygadac jak pasztet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wam opowiem kawał taki troche zbereźny:D jasiu i małgosia pojechali na wakacje do babci i dziadka.. w nocy jasio umowił sie z małgosia ze jak powie,,bączek,, to bedą sie kochać ... w nocy jasiu pare razy mowi do małgosi bączek a rano wstaje i dziadek sie go pyta ; jasiu co wy tak w nocy o paczkach rozmawialiscie?? az mi lukier po twarzy spływał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
ojej faktycznie motywacja silna. ja sie chyba tez ide zmotywowac pojezdze na rowerku zrobie sobie piiling z kawy a potem przejze bielizne i wtedy sie okaze jak bardzo silna moja mobilizacja bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogole to mam zdj takiej laski i jak chce siegnac po cos tuczacego to wchodze na jej profil i mam tez motywacje wkleje wam link ... to chudzina tez chciałabym byc taka:) www.mysiapysiazdw.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
dziewczyny znalazlam zdjecie jak bylam tak przerazliwie chuda ale mam tylko buzie tam:( i czarne wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
stokrotka ona faktycznie jest jakby to powiedziec dziecinnie chuda, ja tez tak wygladalam jak mialam 12 lat i nie chcialam jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
szeherezada ja znow chce miec takie nogi jak na tym zdjeciu, taka wlasnie figure mialam 2 lata temu....dobilas mnie :( spalilam na rowerku 250 kcal czyli calo swoja kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze faktycznie jest za chuda ale wiecie co ja to bym chciała miec chociaz takie ciało zeby nie było na nim tłuszczu jak usiade zeby nie było opon na brzuchu i boczków i grubych ud zeby latem mi sie uda nie obcierały po spodniczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
nie martw sie stokrotka bedziemy mialy takie cialka tylko musimy byc wytrwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialabym miec takie cialo jak Shakira w teledysku ,,She wolf,, kiedy tanczy w klatce w rozowym ubranku. Najbardziej wlasnie podoba mi sie taka szczupla, obla sylwetka z lekko zarysowanymi miesniami. Bardzo wychudzone szkielety mi sie nie podobaja, bo to nie jest sexy tylko sick. A dziewczyna z linka stokrotki w ogole kompletnie odbiega od mojej estetyki i tego co uznaje za ,,ladne,,. Po prostu dla mnie inna bajka i wole byc soba niz wygladac jak Jola Rutowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHI macie racje ;) tak sobie mysle ze jak osiagne wymarzone ciało to bede sie starac to utrzymac bo szkoda by tak wielki cel poszedł na marne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
dziewczyny pokazalabym wam to swoje zdjecie ale kurcze nie mam jak znacie jakis sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Dzisiaj mija 16 dzień diety. Po ważeniu z tego tygodnia – kolejne 2 kg mniej :D W sumie to już 4 kg:D Ale ile jeszcze przede mną :P Zresztą nawet na tych kilogramach mi tak nie zależy, bo mogę ważyć to 70 kg, ale nie chcę na tyle wyglądać :P :D A centymetry przez ten tydzień też poleciały w dół : Biust 2 cm w dół, talia 3 cm, brzuch 2 cm, biodra 3 cm, z ud i łydek po 2 cm :D Teraz, w tym tygodniu, zmieniam grafik moich ćwiczeń. W zeszłym tygodniu robiłam po 2 serie z Abs i Leg. W tym każdego dnia będzie: 1xAbs 2xlegs No i oczywiście jeden dzień przerwy od ćwiczeń, na regenerację :D Co do mojego menu to nie jestem zbytnio zadowolona, bo chyba zupełnie straciłam apetyt. Dzisiaj zjadłam tylko jogurt naturalny z płatkami owsianymi, rodzynkami, połową grejpfruta i 2 mandarynkami. Za mało. Ale nawet to musiałam w siebie wmusić. Chcę się zdrowo odżywiać, a nie głodzić się ;-/ Mam nadzieję, że apetyt wróci i to szybko, bo w końcu z sił opadnę, a ćwiczenia wówczas nie mają głębszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
mikoto-alez ci zazdroszcze ,zwlaszcza tych ubytych cm z ud i bioder................. gratuluje, spadek naparwde duzy i jestem pewna ze widoczny.....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
kurcze moze uda mi sie jutro kupic metr zeby sie mierzyc:) ja tak mysle ze samej wody we mnie jest sporo, czuje to po dniu pracy po butach i udach...zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
dobra , udalo mi sie dodac zdjecia do NK...musialam nieco pokombinowac,no ale sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
to poczekaj mam ja ciebie wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
tak tez 86 a podasz mi swoje dane bo jak wchodze na link to mi str logowania wlancza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×