Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

rene, im wiecej nas tym lepiej :) Chcialabym,zeby te glupie kiloski szybciej spadaly :P Wiem,ze grubasem stalam sie przez lata a teraz chcialabym powrocic do swojej ladnej figury w miesiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. Może napiszę coś więcej o sobie. Pisałam już na jednym temacie , ale upadł...także zostałam sama. Odchudzam się z wagi 69 kg. Jem to co lubię tylko w mniejszych ilościach oczywiście bez chleba, ziemniaków i słodyczy. Ostatnio mi się waga zatrzymała, ale to moja wina - za dużo jedzenia.... Trochę ćwicze: hantle i brzuszki. Także mam nadzieję , że jak ograniczę ilości znów zacznę chudnąć. Też pije herbatki najróżniejsze - owocowe, ale muszę sobie kupić czerwoną i zieloną. To tyle o mnie. Dzięki za przyjęcie . Pozdrawiam Was serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny 🖐️ Mnie brzuszek przestal bolec,dlatego humor mam o wiele lepszy.Dodatkowo bylam dzis w centrum i wypatrzylam sobie kilka ciekawych rzeczy na wiosne,ale to jak juz bede wazyla ponizej siedemdziesiatki.3 takie fajne sukieniusie.Buciki,a nawet dwie pary i kilka swietnych bluzeczek.A dla jeszcze lepszego nastroju slucham sobie fajnej muzyczki(nie wiem jak u was ,ale ja bez muzyki nie potrafie zyc!!!)Kiedys ,dawno,dawno temu przez bite 8 lat tanczylam w balecie i cwiczylam rozne tance nowoczesne,wszelkie dance itp.Ostatnio jednak strasznie spodobal mi sie dancehall i bollywood dance (o czym juz wczesniej wspominalam)Na ten drugi na razie raz w tygodniu a jak sie bardziej rozkreceto bede chodzila 2 razy plus jeszcze na dancehall sie zapisze.Cwiczylam go juz tez we Wrocku dwa latka temu...swietna sprawa na biodra i tylek :-)Poza tym w sumie od zerowki mialam staly i dlugotrawaly kontakt z muzyka i juz mi to chyba na stale zostalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie obiecałam ze jak schudne do wymarzonej wagi to kupie sobie fajne spodenki a moze nawet obcisła spodniczke/sukienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00< br /> jagienka24.............72,00..........60..........70,5 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........82,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........74,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........75,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........64,00 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50.......... madzianietka..........73,5............63 max 65 stokrotka...............72,5............62.............7 0 Czuje się jakbym miała gorączkę i ogólnie nienajlepiej się czuję dlatego może potem coś napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00< br /> jagienka24.............72,00..........60..........70,5 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........82,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........74,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........73,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........64,00 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50.......... madzianietka..........73,5............63 max 65 stokrotka...............72,5............62.............7 0 Witajcie Kobietki! Zmieniłam już swoją wagę na aktualną :D Póżniej się odezwę. Teraz lecę, papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dopiero co wrocilam. moj bilans dnia rano owsianka na wodzie z jabkiem, anansem i troszke rodzynek 2 sniadanie:jablko potem 2 banany, nektarynka i teraz obiad ja dla siebie pol ziemniaka 2 gotowane paleczki kurczaka(jezu jakie to male nawet na tym 50gr miesa nie ma) i salta zielona z warzywami, powiedzcie mi moze nie jesc tego ziemniaka? jak myslicie? na wieczor zjem serek homo nat 1%tl z cynamonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwko, zjedz ziemniaka! Potrzebujesz weglowodanow,ciezko pracujesz wiec potrzebujesz energii, bo inaczej padniesz. Poza tym ziemniak ugotowany bez soli i bez tluszczu nie jest zly, ma duzo potasu,ktory jest potrzebny naszemu organizmowi. Mikoto, swietnie Ci idzie. Nie zostawiaj nas czasem, bo jestes swietna motywacja :) Moze wklejalabys swoje jadlospisy i pisala ile cwiczysz ? A ja dopiero wrocilam z pracy i zaraz sobie zrobie jaka kolacje.Nie wiem za bardzo jeszcze co, ale mam ochote na tosta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no to w takim razie ja przedstawiam swoj dzisiejszy jadlospis (jestem z siebie szczerze mowiac srednio zadowolona ale co tam). A wiec: sniadanie: dwie kromki chleba z twarogiem, pomidorki koktajlowe i dwie kawy z mlekiem przegryzka: garsc orzechow nerkowca obiad: warzywa z patelni i kawalek kurczaka (niestety podsmazony na masle...:/) podwieczorek: mala aktivia z lyzka muesli kolacja: 4 pomidorki koktajlowe, troche wedzonego pstraga (mniam, uwielbiam rybki) I to tyle...juz nic nie zjem. Srednio jestem zadowolona, bo wydaje mi sie ze sporo zjadlam a ruchu to mialam tyle, ze sie tylko do sklepu przeszlam. Tak mysle ze moze w skakanke i moze hula hop zainwestuje. Sluchajcie a sa moze takie skladane hula hopy?? no wiecie, zeby miejsca tyle nie zajmowaly bo ja mam malo miejsca w pokoju i duzo gratow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagienka, po pierwsze to wcale nie zjadlas za duzo a po drugie to hula hop mozna pod albo za lozko wsadzic,zeby nie przeszkadzalo i nie zabieralo miejsca. Zjadlam sobie dwa malutkie tosty z plasterkiem szynki i majonezem light a teraz czekam na jajko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagienka nie zjadlas duzo:) jak kupilam dzisaj make do pieczenia chlebka...dziewczyny jestem w szoku weszlam na kalkulator spalania kalorii i tak ze przy mojej wadze 65 kg i sprzataniu 300 min(5h) wyszlo ze spalilam 1130 kcal!!!! to chyba niemozliwe jak myslicie. tzna ja wam poiwm co robie wiec tak : targanie odkurzacza po pietrach, myscie schodo na kolankach, podlogi mopem, odkurzanie, podnoszenie, przesuwanie mebli, chyba sporo przysiadow robie i dzwigam te wiadra:) zauwazylam ze mam chyba masywniejsze uda ale wiecie to miesnie od chodzenie po schodach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie :) Baaardzo sie ciesze ze tyle sie tutaj dzieje,jest co poczytac. Hmm...ostatnio myslalam nad przyczyna swojego przytycia i doszlam do wniosku, ze to dlatego ze przestalam sie tak intensywnie ruszac(w czerwcu skonczylam studia taneczne i od tamteg pory malo co fikam-niestety)Wiec zaczelam biegac.Jak bylo cieplo na zewnatrz, teraz w silowni.Owszem cialko sie zmienia,powoli ale jednak.Niestety waga nie spada.Nie jem duzo i staram sie tylko zdrowe rzeczy.Chyba musze sie bardziej przylozyc do swojego jadlospisu. Niestety tez jestem chora,wiec siedzenie w domu sprzyja zagladaniu do lodowki ;( Mimo to sie nie poddaje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Zielona herbata-rewelacja!!!Widze efekty,typu zmniejszony cellulit!bosko!teraz to nawet litrami moge pic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........70,5 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........82,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........74,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........73,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........64,00 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........58,6 madzianietka..........73,5............63 max 65 stokrotka...............72,5............62.............7 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o L-KARNITYNIE jako środku do stosowania podczas wysiłku fizycznego? tzn: siłownia lub inne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene12
Witajcie, Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........70,5 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........82,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........74,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........73,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........64,00 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........58,6 madzianietka..........73,5............63 max 65 stokrotka...............72,5............62.............7 0 rene12112..............69...............55.............63.1 Dopisałam się do tabelki... Dzisiaj jestem zadowolona. Nic nie podjadłam ponad to co sobie założyłam, ale tak mnie kusi żeby sobie coś skubnąć, ale nie mogę muszę być twarda. Ćwiczyłam też trochę i byłam na godzinnym spacerze...no zobaczymy co z tego wyjdzie. Trzymajcie się dziewczyny. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene12
Coś mi Madzianetkę źle wkleiło. Przepraszam. Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........70,5 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........82,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........74,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........73,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........64,00 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........58,6 madzianietka..........73,5............63 max 65 stokrotka...............72,5............62.............7 0 rene1212...............69...............55............63.1 Poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene12
Dalej źle. Nie wiem dlaczego tak przesuwa. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przed chwilą pisałam tylko żle wpisałam njck. Nie wiem dlaczego Madzianetkę tak wpisuję u mnie jest dobrze tylko jak naciskam wyślij to wyskakuje źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyLittleOne, ja uzywam l karnityne i mam nadzieje,ze troszke mi to pomoze spalic tluszcz. Slyszalam same dobre opinie, nie ma zadnych skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Weszłam poczytać trochę na dobranoc. Mam jedną ważną refleksję - jestem głodna :p Jagienko! Na allegro są dostępne hula hop składane. Są z masującymi kulkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o l-karnityne,to jest bardzo rozpowszechniona i owszem dziala,ale!Po odstawieniu wystepuje efekt jo-jo ,wiec czy nie lepiej pracować dłuzej nad soba ze stalym efektem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Wstawac odchudzaczki!!! Pogoda u mnie co prawda nie zacheca do wstawania,ale mam nadzieje,ze u Was jest troszke lepiej :) Nie jem juz swinstw od 18 dni i ani razu sie nie zlamalam :) Jak tak dalej pojdzie to pobije swoj rekord 28 dni :) kiri, moja siostra uzywala l karnityne i nie miala jojo,przytyla po 4 latach na wlasne zyczenie.Poza tym nie sadze,zeby tycie bylo zwiazane z zaprzestaniem stosowania l karnityny tylko raczej powrotem do zlych nawykow zywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa
Hej Kochane:)))) Ja już dawno wstałam tylko cholera...pełne biurko papierków:))))By to szlag trafił....najchętniej zjadłabym sucharka:)))i napiła się kakao:)))a tu jakieś rurki, kształtki:))) Kurcze tak sobie wczoraj przeglądałam fora...i zastanawiam się nad wybieleniem ząbków...ale dentystka mi powiedziała..., że ja mam swoją naturalną kość taką szarą...i nic się z tym nie da zrobić:(ale poczytałam, że ta biała perła działa podobno cuda:)))używała któraś z was?:)ostatnio kupiłam taka pastę email diamant...chyba tak to sie pisze tez dobra ale ta podobno działa naprawdę cuda...może któraś w tym temacie?:) A co do wczorajszej diety...to tak sobie udany dzień...ale bardzo słabo się czułam i musiałam cos słodkiego wszamać...co by mi cukier podskoczył...bo juz mroczki przed oczami miałam:))) Ale dzisiaj postaram się poćwiczyć więcej...a no i brzucho mi tak chyba troszkę zleciał...bo ta fałdka z przodu taka mniejsza:P Ale elaborat:)))Pozdrawiam i miłego dnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! I ja witam popijajac poranna kawke;) Ewelina- tak to juz dla nas 3ci tydzien diety;) przyznam sie ze to dla mnie tez nie lada osiagniecie. najwiecej w moim zyciu to sie odchudzalam przez miesiac ale tym razem jestem zawzieta i postanawiam pobic ten rekord. Jezeli bedziemu chudly nawet 1kg na tydzien (niektore z was tutaj chudna nawet wiecej;) to w 2-3miesiace jestesmy laski. Akurat na wiosne!! Wiecie jaka to bedzie satysfakcja wbic sie w letnie sukienki bez faldek tluszczu..:D:D inessa- dzieki za info. uznalam jednak ze nie bede wydziwiac i kupie sobie normalne hula hop. Ktos w zas powedzial ze im wieksze tym lepsze. A skakala z was ktoras na skakance? To podobno tez duzo daje. I jeszcze sie zastanawiam nad ta agrafka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×