Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIKOLA2333

Ciaza bez objawow,czy wszystko w porzadku

Polecane posty

Witam,staralam sie zmezem o dziecko 3,5 roku w koncu jestem w ciazy,zrobilam test i wyszedl pozytywny,alwe martwi mnie brak objawow.Tylko bola mnie piersii chodze czesciej siku,pozatym nic wiecej,zadnych mdlosci itp.mieszkamy w anglii a tu pierwsze usg robia dopiero 12 tygodnia ciazy, do tego czasu chyba oszaleje,ze cos jest nie tak.Naczytalam sie w internecie,ze brak mdlosci oznacza obumarcie plodu i bardzo sie wystraszylam.Nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozzalllllinda
spokojnie u mnie też było że tak powiem bez objawów , ciesz się ciążą uważaj na siebie , odpowiednio się odżywiaj ........ i takie tam :):):) i nie nakręcaj się , bo i tak nic tym nie poprawisz tylko będziesz się zamartwiać i stresować , a to dla dzidziusia zdrowe nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozzalllllinda
zakup sobie folik ,kwas foliowy albo jakieś witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 8tyg. ciaży i też nie miałam zadnych objawów żadnych mdłości itd. tylko na początku bolał mnie brzuch i piersi zreszta piersi do tej pory bola:p nie każda kobieta ma objawy typu mdłości itd:) napewno jest wszystko wporządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam bardzo,dodalyscie mi otuchy,a kwas foliowy biore,a witaminki myslalam,ze lepiej brac od drugigo trymestru,ale jutro zakupie w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×