Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maras__Wrocek

Probem z kobietą

Polecane posty

Gość Maras__Wrocek

witam pytanie kieruję do pań jak i panów od paru tygodni spotykam się z dziewczyną (26 lat..), chodzimy w przeróżne miejsca, kino, teart, kabaret, spacery, restaruracje,... problem polega na tym, że tracę powoli cierpliwość ostatnio wspominalem jej o tym, że jestem mężczyzną i mam pewne potrzeby, niekoniecznie od razu seks, ale choćby miłość francuska... ona twierdzi jednak, że to za wcześnie... !!!??? co robić, dalej brnąć w niewiadomo co... czy odejść... póki co wydałem na nią zaokrąglając 364 zł (mam wszystko w Excellu zapisane), a efekt .... mizerny, czuję się wykorzystywany przez nią, doradźcie proszę Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety dopiero po
2 000 mozesz sobie na cos takiego pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subirra
dawno nic mnie teak nie rozmśmieszyło :) powodzenia, może da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekddd
ja na swoją wydałem: około 240 zł do francuza ok. 550 do prawdziwego seksu liczę bilety, restaruacja również dla mnie, sam bym przecież tam nie poszedł na jakiś badziew, dojazdy też liczyłem (paliwo i jeden mandat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NorbiKrak.
Olekddd nieźle... mnie trochę wiecej kosztowała: francuz: ponad 400 !!! seksik: niecały tysiąc - doliczam drogiego sylwestra ! autorze - trzymaj się, zawsze możesz ją dobrze pomacać na dysce, choć trochę ci to zwróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wy(faceci) jesteście świetni. Jak za szybko "da"-to dziwka[jeden problem], jak "nie daje"-dziwna[drugi problem]. Jak tu dogodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody0077
co w tym dziwnego, ja też zapisuje wydatki na laaski - potem jak przychodzi co do czego jej moge pokazac ile mnie kosztowala - zwykle po tym miękną przy jakiejś mojej wpadce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz sam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Chcesz ja tylko przeleciec, kupujesz jej to to i tamtop, pojdziecie do lozka, i potem papa jej powiesz co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu___
hahhaha, ja miałem loda za jedną dyskę, na którą wstęp był wolny, tylko drinka jej kupiłem i za szatnie i toalete płaciłem (łącznie może 30 dychy) :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARNE PROVOOOO
A WY SIĘ ŁAPIECIE... EHHHH...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek z bagien
a ja na swoja wydalem 40zl na benzyne i mialem sex,a dojazd liczy sie w obie strony? bo jesli tak to wydalem 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest zle ale cwicz dalej
daje 3/10 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekddd
co w tym nienormalnego że notuję - przynajmniej wiem czy mnie nie naciąga - mało to cfaniar na każdą złotówkę muszę cieżko pracować, nikt mi nic nie daje za free staram się być dżentelmem i ja płacę, ale też oczekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek z bagien
ale dostałem tez obiad i nocleg wiec chyba to odejme i wychodze na 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest zle ale cwicz dalej
dobra obbnizam do 2/10, bo nie premyslales tych wyjsc z kwota, teatr, kabaret, restauracje i jedynie 364 zl? phi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekddd
Tomaj - nieźle :) moja nawet nie umie gotować guła jedna, kobieta która nie potrafi przyrządzć swojemu potrafy jest nic nie warta, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARNE PROVOOOO
VENILLA TO TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonom
Ja wydalem za loda 50 PLNow przy drodze Lodz-Czestochowa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***karola***
za 364 zł tyle atrakcji? przeciez to by ledwo starczyło na 1 wyjscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonom
Mozna powiedziec ze byl to lod bulgarski z automatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek z bagien
to nie ona gotowała tylko jej mama.Kazde nastepne spotkanie tez mnie tyle kosztowalo az zalozylem sobie LPG. A co do francuza to ona nie potrafila tego dobrze robic wiec troche bieda ile bym nie zaplacił. Mozecie sie smiac i myslec ze to żarty ale to akurat jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
Dnia 3.01.2010 o 13:38, Gość Maras__Wrocek napisał:

witam pytanie kieruję do pań jak i panów od paru tygodni spotykam się z dziewczyną (26 lat..), chodzimy w przeróżne miejsca, kino, teart, kabaret, spacery, restaruracje,... problem polega na tym, że tracę powoli cierpliwość ostatnio wspominalem jej o tym, że jestem mężczyzną i mam pewne potrzeby, niekoniecznie od razu seks, ale choćby miłość francuska... ona twierdzi jednak, że to za wcześnie... !!!??? co robić, dalej brnąć w niewiadomo co... czy odejść... póki co wydałem na nią zaokrąglając 364 zł (mam wszystko w Excellu zapisane), a efekt .... mizerny, czuję się wykorzystywany przez nią, doradźcie proszę Marek

Haha stary temat, ale doradziłabym tak. Skoro autorowi tak zależy na francuskim, to niech to partnerce zrobi 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze ze ja znalazłam takiego chyba bardziej normalnego bo polaczki to jednak dno. Ameby są bardziej rozwinięte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×